#295Bidjar tapijt, Benares India.
#571Een Japans diorama/vitrinekastje, zwart gelakt met gebogen glas.
A Japanese diorama/display cabinet, black lacquered with curved glass.No longer availableDim. 19.5 x 32 x 8 cmEstimate: € 30 / 50 -
#189René De ConinckPeriod: 1907-1978Twee tekeningen, een brugzicht en een tuinzicht, inkt op papier, gesigneerd R. De Coninck en gedateerd 1945 en 1960.
Two drawings, a view of a bridge and a garden, ink on paper, signed R. De Coninck and dated 1945 and 1960.No longer availableDim. 48 x 60 cmEstimate: € 50 / 75 -
#460Een 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,62 ct.
An 18kt white gold earrings set with diamonds weighing approximately 0.62 ct in total.No longer availableDim. 4,04 gEstimate: € 700 / 800 -
#139Frans RosPeriod: 1923‘Kerkinterieur’, olieverf op doek, getekend F Ros.
#528Satsuma beeldje van een vrouw met emmer.
Satsuma figurine of a woman with a bucket.No longer availableDim. Hoogte 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#229Frans GysZicht op de Zimmertoren, Lier. Olieverf op doek.
#317Terracotta beeld van een vis met blauwe glazuur.
Terracotta statue of a fish with blue glaze.No longer availableDim. H 25, L 35 cmEstimate: € 30 / 50 -
#441Maria Innocentia HummelEen lot van 3 ‘Hummeltjes’, bestaande uit 152A, umbrella boy, periode 1964-1972, 185, accordeon boy, periode 1972-1979 en 96, little shopper, periode 1979 - 1990.
A lot of 3 'Hummel figurines', including 152A, umbrella boy, period 1964-1972, 185, accordion boy, period 1972-1979, and 96, little shopper, period 1979-1990.No longer availableDim. h 19.5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#96Een laat 19e eeuwse donker gepatineerde massief eikenhouten kast met opzetvitrine. Geëtst glas.
A late 19th-century dark patinated solid oak cabinet with display case. Etched glass.No longer availableDim. 214 x 107 x 54 cmEstimate: € 120 / 180