#121Een horlogehouder van zilver met Hollandse keuren (tweede gehalte), in de vorm van een wandpendule met filigraanwerk. Voorzien van een zakhorloge met messingen kast en met wijzerplaat van wit email. XIXde eeuw.
A silver watch holder with Dutch hallmarks (second grade), in the form of a wall clock with filigree work. Accompanied by a pocket watch with brass case and a white enamel dial. 19th century.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#165Michael KorsEen handtas van kalfsleder met luipaardmotief en met bijbehorende beschermhoes.
A calfskin handbag with leopard print and matching protective cover.No longer availableDim. 24 x 43 cmEstimate: € 100 / 150 -
#179Joseph De LaetPeriod: 1951 - ....“Stilleven met appelsienen en tinnen voorwerpen”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Jos De Laet.
#193Een replica percussiepistool, gemerkt Jukar Spain, naar een Derringer Philadelphia.
A replica percussion pistol, marked Jukar Spain, in the style of a Derringer Philadelphia.No longer availableDim. l 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#340Een halssnoer van witte parels en licht grijze barokparels.
#261Val St-LambertTwee vazen van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa. De ene cilindrisch ( H. 22.5 cm), de andere met een golfbeweging op de buik en een verbredende rand (23 cm, met schilfers boven en onderaan).
Two vases made of cut crystal, blue colored throughout. One cylindrical (H. 22.5 cm), the other with a wavy pattern on the body and a widening rim (23 cm, with chips at the top and bottom).No longer availableDim. Hoogte 22, Ø 16 cmEstimate: € 100 / 120 -
#279Paar 18e eeuwse gravures. Architecturaal element en een Italiaans bed.
A bar cabinet on loose carved feet. Two marquetry drawers in the apron. In the Georgian style.No longer availableDim. 148 x 110 x 49 cmEstimate: € 100 / 180