Een hanglamp model UFO.

Een hanglamp model UFO.

A pendant lamp model UFO.
Dim. H 50, Ø 44 cm
SKU: 2705250546.
Auction day: 28 May 2025 19:00
Catalogue #546
Estimate: € 30 / 50

  • #121

    Een horlogehouder van zilver met Hollandse keuren (tweede gehalte), in de vorm van een wandpendule met filigraanwerk. Voorzien van een zakhorloge met messingen kast en met wijzerplaat van wit email. XIXde eeuw.

    A silver watch holder with Dutch hallmarks (second grade), in the form of a wall clock with filigree work. Accompanied by a pocket watch with brass case and a white enamel dial. 19th century.
    Estimate: € 100 / 120
  • #110

    Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met een centrale gele diamant en diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

    An 18 kt white and yellow gold ring set with a central yellow diamond and old-cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct.
    Dim. 3,75 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #571
    Josco

    Een oude houten step, gemerkt; Josco. Beetje sporen van oude houtworm.

    An old wooden scooter, marked; Josco. Shows some signs of old woodworm.
    Dim. H 93, L 108 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #165
    Michael Kors

    Een handtas van kalfsleder met luipaardmotief en met bijbehorende beschermhoes.

    A calfskin handbag with leopard print and matching protective cover.
    Dim. 24 x 43 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #179
    Joseph De Laet
    Period: 1951 - ....

    “Stilleven met appelsienen en tinnen voorwerpen”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Jos De Laet.

    "Still Life with Oranges and Pewter Objects," a painting, oil on canvas, signed by Jos De Laet.
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #193

    Een replica percussiepistool, gemerkt Jukar Spain, naar een Derringer Philadelphia.

    A replica percussion pistol, marked Jukar Spain, in the style of a Derringer Philadelphia.
    Dim. l 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #14
    RW made in Germany US zone

    Een porseleinen theeserviesje, RW made in Germany US zone. Bestaande uit een theepot, een melkkannetje, een suikerpotje, 6 koppen en 6 schoteltjes.

    A porcelain tea set, RW made in Germany US zone. Consisting of a teapot, a creamer, a sugar bowl, 6 cups, and 6 saucers.
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #340

    Een halssnoer van witte parels en licht grijze barokparels.

    A necklace of white pearls and light gray baroque pearls.
    Dim. l:33 cm
    Estimate: € 160 / 220
  • #211

    De lezende dominee. 19e eeuws portretje, olieverf op papier, verkleefd op hardboard. Niet getekend.

    The reading minister. 19th-century portrait, oil on paper, glued to hardboard. Not signed.
    Dim. 21/25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #261
    Val St-Lambert

    Twee vazen van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa. De ene cilindrisch ( H. 22.5 cm), de andere met een golfbeweging op de buik en een verbredende rand (23 cm, met schilfers boven en onderaan).

    Two vases made of cut crystal, blue colored throughout. One cylindrical (H. 22.5 cm), the other with a wavy pattern on the body and a widening rim (23 cm, with chips at the top and bottom).
    Dim. Hoogte 22, Ø 16 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #279

    Paar 18e eeuwse gravures. Architecturaal element en een Italiaans bed.

    Pair of 18th-century engravings. Architectural element and an Italian bed.
    Dim. 36/25 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #236

    Een barmeubel op losse gebeeldhouwde voet. Twee marqueterieladen in de gordel. Naar Georgian voorbeeld.

    A bar cabinet on loose carved feet. Two marquetry drawers in the apron. In the Georgian style.
    Dim. 148 x 110 x 49 cm
    Estimate: € 100 / 180

Veiling van 27 & 28 Mei 2025

27 May 2025 19:00
28 May 2025 19:00