Similar lots by type
-
#203Eric Solé Artemide Milano
“Mesmeri”. Een paar modern design wandarmaturen uit puitgiet aluminium. Binnenin gemerkt. Ontwerp door Eric Solé voor Artemide, Italië.
"Mesmeri". A pair of modern design wall lights in die-cast aluminum. Marked inside. Designed by Eric Solé for Artemide, Italy. -
#632
“Wit boerenpaard”, een schilderij, olieverf op paneel, draagt handtekening.
-
#199Charly Michel
“Wereldtentoonstelling van Brussel mei - november 1910”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd Charly Michel. Gebarsten glas. Schade aan het doek.
-
#366
Een set van 6 massief eikenhouten stoelen waarvan 2 armstoelen, rood kunstlederen zittingen.
Place a bid ›Estimate: € 60/80 -
#587
“Staand naakt”. Een stenen gesculpteerd beeldje op verguld metalen voet, in Art Deco stijl.
-
#36Sits
“Neppi”. Een paar gestoffeerde poufs. Onderaan gemerkt Sits.
-
#206
Een lot van 7 vintage gechromeerde buisframe armstoelen met lederen zitting. In de stijl van model MG5 door Mart Stam & Marcel Breuer voor Matteo Grassi.
-
#449
Een groot glas in loodraam met een zicht vanop linkeroever op schepen en de stad Antwerpen, Draagt een monogram links onder.
-
#419
“L’Iran”, een glas-in-loodraam met landkaart en vlag van Iran afgebeeld. Kleine schade aan glas en lood.
-
#652
“Interieur met musicerend koppel”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek in vergulde kader. Niet gesigneerd.
-
#664
Een lot van 3 goudkleurig metalen mandjes in kubus vorm draadmodel, bijgevoegd mandje met schuine zijkanten.
A lot of 3 gold-colored metal cube-shaped wire baskets, including a basket with slanted sides. -
#295
Een set van 2 geel koperen koetslampen gedecoreerd met een adelaar.
-
#603Schenkelaars
Een verzilverde tuba, Schenkelaars SM. in bijhorende koffer.
A silver-plated tuba, Schenkelaars SM, in a matching case. -
#294
“Bedrijvigheid aan de meesterhoeve”, een schilderij, olieverf op paneel, recent werk met een tweede werk met kamelen op de achterkant.
-
#436
Een paar zwartgelakt metalen bijzettafeltjes.
-
#446
Een massief eikenhouten verlengbare tafel met bolpoten.
-
#399
Een lot van 3 postzegelboeken bestaande uit een verzameling Hongarije 1904 - 1972 en Roemenië 1900 - 1973, een verzameling Hongarije 1955 - 1986 en een album Tsjecho Slowakije 1918 - 1955. Toegevoegd 2 oude aandelen.
A lot of 3 stamp albums consisting of a collection of Hungary 1904 - 1972 and Romania 1900 - 1973, a collection of Hungary 1955 - 1986, and an album Czechoslovakia 1918 - 1955. Additionally, 2 old share certificates are included.Place a bid ›Estimate: € 40/60 -
#299
Een set van 2 glas-in-loodramen met de afbeeldingen van Jezus en Maria.
-
#207
Een 12-delig servies, gemerkt Wiskemann. Bestaande uit grote messen, vorken, lepels en dessertmessen, vorken en lepels.
A 12-piece dinnerware set, marked Wiskemann. Consisting of dinner knives, forks, spoons, and dessert knives, forks, and spoons.Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#354
Een vintage zonspiegel, messing frame en bol spiegelglas.
A vintage sun mirror, brass frame and spherical mirror glass. -
#179Christian DotremontPeriod: 1922-1979
"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 46/75, gesigneerd buiten de plaat.
"Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 46/75, signed outside the plate. -
#211
Een set van 2 oude wit geverfde betonnen tuinvazen.
-
#225
Een groot wandtapijt met een middeleeuws jachttafereel.
-
#26
Een grote oude reiskoffer bekleed met kunstleder en voorzien van houten latten.
Other lots in this auction
-
#133Hergé
“De Schat van Scharlaken Rackham”. Hard cover, gele rug in goede staat, Ed. Casterman 1956 (A56’). Goed gelezen.
"The Treasure of Scarlet Rackham". Hardcover, yellow spine in good condition, Ed. Casterman 1956 (A56'). Well read.Place a bid ›Estimate: € 80/100 -
#468
Een Chinees porseleinen vaas met familiaal tafereel in het decor en vlinderhandvaten.
-
#679Val Saint Lambert
Een lot van 13 stuks Val Saint Lambert kristal bestaande uit 12 onderzetters met de dierenriem en een kandelaar.
A lot of 13 pieces of Val Saint Lambert crystal, comprising 12 coasters with the zodiac signs and a candlestick. -
#420
Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. (twee kleine steentjes ontbreken).
An 18 kt white and yellow gold ring set with antique cut diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct. (two small stones missing). -
#371Val Saint Lambert
Een lot van 9 stuks kleurloos Val Saint Lambert kristal bestaande uit een kandelaar, drie asbakken waarvan 2 met kleine schilferschade, 4 tassen en een étagère in 3 niveaus, het bovenste messing deel manco en een barstje in het bovenste schaaltje.
A lot of 9 pieces of colorless Val Saint Lambert crystal including a candlestick, three ashtrays (2 with small chips), 4 cups, and a 3-tiered stand with top brass part missing and a crack in the top bowl. -
#214Emile LammersPeriod: 1940 - 2000
“Hoevelandschap met kar.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Farm landscape with cart.” Oil on canvas. Signed.Place a bid ›Dim. 75 x 115 cm -
#663
Een comptoise klok in Dinanterie, circa 1980.
A Comtoise clock in Dinanterie style, circa 1980. -
#147Hergé
“Tintin en Amerique”, Tintin, HC, A15, 1941, Wit/Zwart met 4 kleurplaten. Naam geschreven binnenin.
“Tintin in America”, Tintin, hardcover, A15, 1941, black and white with 4 color plates. Name written inside.Place a bid ›Estimate: € 300/500 -
#450
Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct.
An 18 karat white and yellow gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.16 ct.Place a bid ›Estimate: € 300/400 -
#688
Een achthoekige schaal van blauw en wit porselein. Chinees werk. Onderaan gemerkt. Enkele schilfers. XIXe eeuw.
An octagonal blue and white porcelain bowl. Chinese work. Marked on the bottom. Some flakes. 19th century. -
#219Leopold MullerPeriod: 1879-1961
“Natuurlandschappen”. Een lot van 4 olieverf schilderijtjes, waarvan 2 op doek en 2 op paneel. 2 onderaan gesigneerd en 2 toegeschreven aan Leopold Muller.
"Natural landscapes". A lot of 4 oil paintings, 2 on canvas and 2 on panel. 2 signed at the bottom and 2 attributed to Leopold Muller. -
#120
Een 18 kt witgouden hanger in de vorm van een sleutel bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 kt white gold pendant in the shape of a key, set with diamonds totaling approximately 0.50 ct.