Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een heraldische leeuw in brons op marmeren voet. Niet gemerkt, het marmer is gebroken/gelijmd.
Een heraldische leeuw in brons op marmeren voet. Niet gemerkt, het marmer is gebroken/gelijmd.
Een heraldische leeuw in brons op marmeren voet. Niet gemerkt, het marmer is gebroken/gelijmd.

Een heraldische leeuw in brons op marmeren voet. Niet gemerkt, het marmer is gebroken/gelijmd.

A heraldic lion in bronze on a marble base. Unmarked, the marble is cracked/mended.
Dim. 8 x 19 x 8 cm
SKU: 2708240271.
Categories: Beeld, Brons, curiosa, Marmer.
Auction day: 27 August 2024 19:00
Catalogue #271
Estimate: € 120 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #239

    Een spiegel in barokke lijst van verguld brons met vogels en floraal decor.

    A mirror in a baroque frame of gilded bronze with birds and floral decoration.
    No longer available
    Dim. 100 x 56 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #685

    Een grote roodkoperen lantaarn. Bovenaan gemerkt “Orlians & Co, 1950 Mechelen België”.

    A large red copper lantern. Marked at the top "Orlians & Co, 1950 Mechelen Belgium".
    No longer available
    Dim. 69 x 41 x 33 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #234

    ‘Mozes met hoorns’. Een bronzen beeld naar de Mozes door Michelangelo gemaakt voor de tombe van Paus Julius II. Door een verkeerde vertaling van de Hebreeuwse tekst uit het Oude Testament heeft Mozes hoornen gekregen i.p.v. lichtstralen.

    ‘Moses with Horns’. A bronze sculpture inspired by Michelangelo's Moses for the tomb of Pope Julius II. Due to a mistranslation of the Hebrew text from the Old Testament, Moses is depicted with horns instead of rays of light.
    No longer available
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #576

    Een brons bijzettafeltje met geaderd marmeren blad in klavervorm.

    A bronze side table with veined clover-shaped marble top.
    No longer available
    Dim. 51 x 45,5 x 45 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #253

    Een set van 2 gietijzeren beelden; een geklede rat en konijn met een roestige patina.

    A pair of 2 cast iron sculptures; a clothed rat and rabbit with a rusty patina.
    No longer available
    Dim. 45,5 & 42,5 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #196

    “Naakt in jarretels”. Een bronzen beeld in de geest van de jaren ‘20. Draagt monogram M”.

    "Nude in garters". A bronze sculpture in the spirit of the 1920s. Bearing the monogram "M".
    No longer available
    Dim. 61 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #577

    Een meerkleurig aardewerken beeld van een olifant.

    A multicolored terracotta sculpture of an elephant.
    No longer available
    Dim. 48 x 54 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #676

    Een vintage plexiglazen bar-cart met messing accenten.

    A vintage plexiglass bar cart with brass accents.
    No longer available
    Dim. 73.5 x 53 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #268

    Een gipsen beeld van een naakt vrouwentorso.

    A plaster statue of a nude female torso.
    No longer available
    Dim. 99 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #95

    Een lot van 32 glazen waaronder 12 champagne coupes, 6 champagne fluiten, 8 wijnglazen en 6 groen gekleurde wijn glazen.

    A lot of 32 glasses, including 12 champagne coupes, 6 champagne flutes, 8 wine glasses, and 6 green colored wine glasses.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #603

    ‘De dame met de duiven’, een polychroom art-deco beeld in zamak op een marmeren voet, een stukje van het marmer ontbreekt.

    'The lady with the pigeons', a polychrome Art Deco sculpture in zamak on a marble base, a small piece of the marble is missing.
    No longer available
    Dim. 31 x 28 x 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #562

    “L’Accolade”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van P. J. Mene.

    "L’Accolade". A bronze group on a marble pedestal, after a work by P. J. Mene.
    No longer available
    Dim. 45 x 60 x 26 cm
    Estimate: € 850 / 900
  • #263

    Een groot groengepatineerd metalen beeld van een Canadese kraanvogel.

    A large green-patinated metal sculpture of a Canadian crane.
    No longer available
    Dim. h 149 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #563

    Een groot staand verguld houten Boeddha beeld.

    A large standing gilded wooden Buddha statue.
    No longer available
    Dim. 167 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #575

    Een brons bijzettafeltje met geaderd marmeren blad in klavervorm.

    A bronze side table with veined marble clover-shaped top.
    No longer available
    Dim. 51 x 45,5 x 45 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #261
    Nicolas Cadaix
    Period: 1840 - 1895

    “Femme à La Cruche”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.

    "Woman with the Pitcher". A patinated bronze sculpture. Signed.
    No longer available
    Dim. h 66 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #232

    “Paard aan een hek”. Een gepatineerd bronzen beeld naar een werk van Pierre-Jules Mêne.

    “Horse by a fence”. Patinated bronze figure after Pierre-Jules Mène.
    No longer available
    Dim. 35 x 29 x 13 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #597

    Bronzen verguld beeldje van een Afrikaanse man met trommel.

    Bronze gilt figurine of an African man with drum.
    No longer available
    Dim. H: 28 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #626

    Een vergulde muurconsole in kunststof met spiegelblad en houten poten.

    A gilded wall console in plastic with mirrored top and wooden legs.
    No longer available
    Dim. 82 x 120 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #225

    Een grote verguld bronzen kroonluchter, rijkelijk versierd met verschillende kristallen bellen, 15 lichtpunten.

    A large gilt bronze chandelier, richly decorated with various crystal drops, 15 lights.
    No longer available
    Dim. h 80 x Ø 86 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #46

    Een houten scheepstafeltje met betegeld blad en gemerkt “P&L Emery”, Afrikaboot. Op wieltjes gemonteerd.

    A wooden ship's table with tiled top, marked "P&L Emery", Africa boat. Mounted on wheels.
    No longer available
    Dim. 82 x 65 x 65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #565

    Een lot van 4 antieke glaspanelen in geëtst glas met een decor van fauna en flora. Verschillende maten.

    A lot of 4 antique glass panels in etched glass with a decoration of fauna and flora. Various sizes.
    No longer available
    Dim. 140 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #242

    “Hengst”. Een beeld van zamak met bruin patina op zwart marmeren sokkel. Naar werk van P. J. Mène. Sokkel beschadigd.

    "Stallion." A sculpture made of zamak with brown patina on a black marble pedestal. Inspired by the work of P. J. Mène. Pedestal damaged.
    No longer available
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #257
    Jef Jacobs
    Period: 1905-1979

    “Christus”. Een plaasteren buste met gestileerd gelaat.

    "Christ". A plaster bust with a stylized face.
    No longer available
    Dim. 75 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #134
    Frans Van Immerseel

    Een glas in loodraam met opschrift; “Een goede herder scheert zijn schapen, maar vilt ze niet”.

    A stained glass window with the inscription; "A good shepherd shears his sheep, but does not skin them".
    No longer available
    Dim. 42 x 35cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #564
    Muller Frères

    Een Art Deco glaspasta hanglamp met 1 coupe, 3 blakers, gesigneerd Muller Frères.

    An Art Deco glass paste hanging lamp with 1 bowl, 3 sconces, signed Muller Frères.
    No longer available
    Dim. h 60, Ø 33 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #266

    Een massief eikenhouten buffetkast met opzet, spiegeldeur met centrale ovalen spiegel en gesculpteerde delen. Vroeg 20ste eeuws.

    A solid oak sideboard with superstructure, mirrored door with central oval mirror and sculpted elements. Early 20th century.
    No longer available
    Dim. 250 x 126 x 58 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #561

    Een Indisch bronzen beeld van Guanyin.

    An Indonesian bronze sculpture of Guanyin.
    No longer available
    Dim. 131 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #560

    Een 14 kt roze gouden ring bezet met centrale ovale amethist.

    A 14 kt rose gold ring set with a central oval amethyst.
    No longer available
    Dim. 5,45 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #578

    Een koperen melkkan. Midden 20e eeuw.

    A copper milk jug. Mid-20th century.
    No longer available
    Dim. 55 x Ø 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #687
    Val St Lambert

    Een kleurloos geslepen kristallen schaal & kom met vergulde rand; “Garanti Doré Or Fin”. Onderaan gemerkt en draagt label.

    A colorless cut crystal bowl & dish with gilded rim; "Garanti Doré Or Fin". Marked at the bottom and bears label.
    No longer available
    Dim. Ø 23,5 & Ø 31,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #51
    Euphonia

    Een oude grammofoon in werkende staat, evenals een lot bakelieten platen van diverse auteurs, w.o. Will Ferdy, Romain De Coninck, De Ramblers, Frans Lamoen en vele anderen.

    An old gramophone in working condition, along with a lot of bakelite records by various artists including Will Ferdy, Romain De Coninck, De Ramblers, Frans Lamoen, and many others.
    No longer available
    Dim. 62 x 102 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #290

    Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,74 ct.

    An 18 karat white gold necklace with pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.74 ct.
    No longer available
    Dim. 5,45 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #165

    Een lot Chinees traditionele klederdracht, bestaande uit een paar Manchu geborduurde schoentjes 15 cm en 2 kinderhoedjes met diverse versiering.

    A lot of Chinese traditional clothing, consisting of a pair of Manchu embroidered shoes 15 cm and 2 children's hats with various decorations.
    No longer available
    Dim. L: 30 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #516

    Een handgeknoopt tapijt met geometrische motieven.

    A hand-knotted rug with geometric motifs.
    No longer available
    Dim. 270 x 163 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #433

    Een lot van 3 borden in Imari porselein.

    A set of 3 plates in Imari porcelain.
    No longer available
    Dim. Ø 28.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More