#105“Zicht op Burcht”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd.
"Vue du Château". Un dessin au crayon sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#103Albert De VreePeriod: °1942“Scheepswerf mercantile”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1984.
"Chantier Mercantile". Une gravure. Signée et datée 1984.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 24 cmEstimate: € 25 / 40 -
#88“Abstract”. Een reproductie naar een werk van Marc André.
#167M. Catelein“Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#42A. Broekaart“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#117“Havenzicht”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
"Vue sur le port". Peinture à l'huile sur panneau. Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 42 cmEstimate: € 100 / 150 -
#171F. Doorenbos“Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
#74“Waterlandschap”. Olieverf en zilververf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
#22GLTS“Fietser”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
#115K. Zimmerman“Kustzicht aan de Zwarte Zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1903.
"Vue côtière de la Mer Noire". Huile sur toile. Signée et datée 1903.No longer availableOnline onlyDim. 29 cm x 44 cmEstimate: € 100 / 150 -
#151“Hollands winterlandschap”. Olieverf op paneel.
“Paysage d'hiver hollandais”. Huile sur panneau.No longer availableOnline onlyDim. 42 x 60 cmEstimate: € 150 / 250 -
#143Gerardus Hurkmans“Plattelandszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de la campagne”. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 55 x 70 cmEstimate: € 250 / 350