Similar lots by type
-
#251
“Winters rivierlandschap”. Een lithografie naar Saverys. Genummerd 113/350 buiten de plaat. In de plaat gesigneerd.
“La Lys en hiver”. Lithographie d’après Saverys. Numérotée 113/350 hors planche. Signée dans la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 50 x 60 cmEstimate: € 250/400 -
#219R. Bosschaert
Vijf kleine litho’s met betrekking tot zeevogels. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
Cinq petites lithos représentant des oiseaux de la mer. Signées et numérotées hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 100/150 -
#167
“Prise de l’ille de Bommel”, “ Combat d’Hooglède”, “Combat de Tirlemont et de Goizenhoven” & “Combat d’Anderlecht”. Vier prenten met betrekking tot Franse veldslagen onder Napoleon.
“Prise de l’ille de Bommel”, “ Combat d’Hooglède”, “Combat de Tirlemont et de Goizenhoven” & “Combat d’Anderlecht”. Quatre estampes concernant les batailles françaises sous Napoléon I.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 80/120 -
#155
Een lot van vier prenten met betrekking tot snooker en biljart.
Un lot de quatre images en relation avec le snooker et le billard.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 60/80 -
#204Jean Bouvery
“Rouen”. Ets.
“Rouen”. Eau-forte.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/50 -
#257
“Marine” &”Koeien”. Twee opgehoogde reproducties.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 17 x 22 cmEstimate: € 5/10 -
#226Mirao
“Wandeling in de nacht”. Litho. Gesigneerd en genummerd 2/4, gedateerd 1978 buiten de plaat.
“Promenade dans la nuit”. Lithographie. Signée et numérotée 2/4, datée 1978 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 27 x 35 cmEstimate: € 40/60 -
#140
Een lot van vijf oude didactische prenten.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 64 x 94 cmEstimate: € 50/70 -
#300Henri QuittelierPeriod: St-Joost-ten-Node 1884 - 1980
“Hiver en Brabant”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
No longer availableOnline onlyDim. 44,5 x 54,5 cmEstimate: € 25/35 -
#149
“De boerin”. Een ets naar een werk van A. Bourlard.
“La fermière”. Eau forte d’après une oeuvre par A. Bourlard.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 88 x 48 cmEstimate: € 60/100 -
#191
Een lot bestaande uit drie prenten en een aquarel.
Lot comprenant trois estampes, deux eaux-fortes et une aquarelle.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60/80 -
#260
“Zichten op Thorn”. Drie reproducties naar werken van Herman Bogman.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 56 x 38 cmEstimate: € 6/12 -
#253Albert Saverys
“Winterlandschap aan de Leie”. Kleurenlitho door Hebbelinck. Genummerd 326/350 buiten de plaat.
“La Lys en hiver”. Litho en couleurs par Hebbelinck. Numérotée 326/350 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 47 x 62 cmEstimate: € 120/200 -
#161Jean Gilles
“Jonge vrouw”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 294/500 buiten de plaat.
”Jeune femme”. Une lithographie. Signée et numérotée 294/500 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 32 x 15 cmEstimate: € 50/80 -
#152Julien CelosPeriod: 1884- 1953
“Bruggetje”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 95/250(?)
“Petit Pont”. Une eau-forte. Signée et numérotée 95/250.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 32 x 36 cmEstimate: € 40/50 -
#122Lode Sebregts
“Dames op straat”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. 3e staat.
”Dames en rue”. Une eau-forte. Signée hors planche. 3e état.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 19,5 cmEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#169Alex Huybrechts
Een paar litho’s getekend buiten de plaat.
Paire de lithographies signées hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 16 cm.Estimate: € 20/30 -
#126
Een lot varia, bestaande uit negen kleine bordjes van Chinees porselein en een kunststof vaasje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 15/30 -
#323PS-67 Scott
Een direct aangedreven platenspeler. Werkende staat. Cinch output.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 40/50 -
#215
“St Antonius, Zoersel”. Acryl op karton. Onduidelijk gesigneerd.
“St Antonius, Zoersel”. Acrylique sur carton. Illisiblement signé.No longer availableOnline onlyDim. 55 x 40 cmEstimate: € 10/15 -
#36
Een vintage vaasje en kruikje van oranje glas.
Un petit vase et une cruche “vintage” en verre orange.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 & 22 cmEstimate: € 20/30 -
#2
Een lot van zes wollen tapijtjes.
Un lot comprenant six petits tapis en laine.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Estimate: € 60/70 -
#110
Een lot boeken:- “Natuur en vogelreservaten”: Het Zwin, Venen, De Kempen, De Brabantse bossen, Van het kustland toto de Gaume, Ardennen. - Dieren in sport en spel, Het familieleven van de dieren, Dieren in het nauw, Genezende planten, Stadsvogels, Mijn beroep? Dieren!, De wondere wereld der katten, De strijd om het bestaan & De hond, een mensenvriend. Uitgeverij Artis-Historia. Jaren ‘70 en ‘90.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50/70 -
#272
“Windhond”. Een groepje van aardewerk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 19 cmEstimate: € 30/40 -
#29
Een lot Duitstalige lectuur:- Gebundelde uitgaves van het ‘Deutsche Medizinische Wochenschrift’ uit 1953 - Gebundelde uitgaves van tijdschrift ‘Jugend’ uit 1914- “Kunst und Geschichte” 1910.- Een uitgave met houtsnedes naar Albrecht Dürer- Twee uitgaves van het tijdschrift ‘Innen-Dekoration’ uit 1921 en 1931.- “Reise um die Erde”. Twintig uitgaves.- “Bilder - Lexikon Literatur und Kunst. 1929.We voegen er twee uitgaven van het Franse tijdschrift ‘Art et décoration’ uit 1932 aan toe.(..)
Een lot de lecture Allemander:- Edition ‘Deutsche Medizinische Wochenschrift’, 1953- Editions du magazine ‘Jugend’ , 1914- “Kunst und Geschichte” 1910.- Une édition de gravures sur bois par Albrecht Dürer- Deux éditions du magazine ‘Innen-Dekoration’ , 1921 et 1931.- “Reise um die Erde”. Vingt éditions.- “Bilder - Lexikon Literatur und Kunst. 1929.Nous ajoutons ‘Art et décoration’ de 1932.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100/120 -
#283
Een geribd dekselvaasje en een kruikvaas van blauw en wit Chinees porselein. Recent.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 & 44 cmEstimate: € 25/35 -
#278
Een theepot, koffiepot en suikerpot van Gouds aardewerk en verzilverd metaal. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 30/40 -
#53Limoges
Een porseleinen sierbord met een met de hand opgehoogd meerkleurig decor van een romantisch koppel op een met verguldsel versierde kobaltblauwe fond.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. Ø: 25 cmEstimate: € 15/20