#4Gallia, Red Star LineEen lot van 15 stuks verzilverd metaal bestaande uit een vaasje en een suikerstrooier gemerkt Gallia, 2 lepels gemerkt Red Star Line en 11 bestekleggertjes in de vorm van dieren.
#504Een rechthoekige spiegel, houten lijst met rijk gedetailleerd bloem- en parelmotief, vervaardigd in traditionele stijl. De lijst is gedeeltelijk gepatineerd. 19e eeuw.
A rectangular mirror frame with intricately detailed floral and pearl motif, crafted in a traditional style. The frame has some patina. 19th century.No longer availableDim. 77 x 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#456Een handgeknoopt tapijt in aardetinten.
#578Een koperen melkkan. Midden 20e eeuw.
#332“Pluimvee”. Een schilderij, olieverf op doek.
#251Een console voor wandmontage in wit licht geaderd marmer met een bloemenguirlande.