Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
Een hert van deels goudgepatineerd metaal.

Een hert van deels goudgepatineerd metaal.

Cerf en métal partiellement doré.
Dim. h: 33 cm
SKU: 2508150698.
Categories: Beeld, Metaal.
Auction day:
Catalogue
Estimate: € 50 / 80
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #617

    Een mannenhoofd van brons. NIgeria.

    Tête d’homme en bronze. Nigeria.
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #586

    Een eikenhouten armstoel in Spaanse stijl. Mogelijk XVIIe eeuw met recente bekleding.

    Fauteuil en chêne de style espagnol. Probablement XVIIe siècle récemment recouvert.
    Estimate: € 200 / 300
  • #615

    Een lot van vier gestileerde giraffen van metaal in verschillende hoogtes.

    Lot de quatre girafes stylisés en métal de différentes tailles.
    Estimate: € 150 / 200
  • #547

    Een staand naakt van gips. Draagt handtekening.

    Nu debout en plâtre. Porte une signature.
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #611

    Drie zittende Boeddha’s van witte marmer. Handen in Dhyana Mudra, telkens met een ander voorwerp. Chinees werk.

    Trois Bouddhas assis en marbre blanc. Mains en Dhyana Mudra, chaque fois tenant un autre objets. Travail chinois.
    Dim. H. 46 cm
    Estimate: € 480 / 550
  • #323

    “Jachthond met buit”. Een beeldje van donkergepatineerd brons.

    “Chien de chasse et sa proie”. Statuette en bronze à patine foncée.
    Dim. l: 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #706

    Een dubbele vuurbok van smeedijzer. We voegen er een smeedijzeren staande lampenvoet aan toe.

    Chenet double en fer forgé. Nous ajoutons un lampadaire également en fer forgé.
    Estimate: € 40 / 50
  • #163

    “L’ enfant au papillon”. Een beeld van gepatineerd zamak. XIXe eeuw.

    “L’enfant au papillon”. Sculpture en régule. XIXe siècle.
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #234

    Een vergulde smeedijzeren rozenstruik. Ingelijst.

    Branche de rosier en fer forgé doré. Encadrée.
    Dim. 97 x 57 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #78

    Twee grote en twee kleine beeldjes van een dame en een heer. De kleinste onderaan gemerkt en met kleine beschadiging.

    Deux grands et deux petites statuettes d’une dame et d’un homme. Les plus petites avec marque et petit dégât.
    Dim. h: 26 & 14 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #427

    “Melkvrouw met hondenkar”. Een groep van brons.

    “Laitière et sa charrette à chien”. Groupe en bronze.
    Dim. l: 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #157

    “Femme fleur”. Buste van een jonge vrouw getooid met drie rozen. Diverse kleuren marmer.

    “Femme fleur”. Buste de jeune femme ornée de roses, en différentes couleurs de marbre.
    Dim. H. 65 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #717

    “Giraf met kalf”. Een beeld van gesculpteerd en zwartgelakt hout.

    “Girafe et veau”. Sculpture laqué en bois.
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #211
    X. Raphanel

    “Mireille”. Een beeld van bruingepatineerd zamak op een sokkel van groen marmer. Gesigneerd.

    “Mireille”. Sculpture en régule à patine brune sur socle en marbre vert. Signée.
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #697

    “Afrikaanse wasvrouw”. Een beeld van groengepatineerd brons op een houten voetstuk.

    “Laveuse africaine”. Sculpture en bronze à patine verte sur socle en bois.
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 180 / 230
  • #387

    “De tingieter”. Een gepatineerd bronzen beeldje op een marmeren sokkeltje.

    “Le fondeur d’étain”. Statuette en bronze patiné sur socle en marbre.
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #657

    Een Aziatisch houtsnijwerk. Kleine beschadiging.

    Sculpture asiatique en bois. Petit dégât.
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #677

    “Schrijvende cupido”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een arduinen sokkel.

    “Cupido écrivant”. Statuette en bronze à patine foncée sur socle en pierre bleue.
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #743

    Een grote metalen schaal versierd met arabesken.

    Grand plat en métal décoré d’arabesques.
    Dim. Ø 60 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #498

    Een ram van donkergepatineerd brons. Afrikaans werk.

    Bélier en bronze à patine foncée. Travail africain.
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #723

    Abstract werk van smeedijzer. Draagt onleesbare handtekening.

    Sculpture abstraite en fer forgé. Porte une signature illisible.
    Dim. 32 x 42 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #543

    Een luipaard van donkergepatineerd brons. Afrikaans werk.

    Léopard en bronze à patine foncée. Travail africain.
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 140 / 200
  • #6

    Een theetafeltje, versierd met bloemenmarquetterie. Recent werk.

    Table à thé décorée de marqueterie florale. Travail contemporain.
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #561

    “Zeehondjes onder een ijsbeer”. Een groep van mat glas.

    “Phoques et un ours polaire”. Groupe en verre dépoli.
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 140 / 160

Other lots in this auction

  • #364

    “Zicht op een bergstadje”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.

    Vue d’une ville de montagne”. Huile sur toile. Porte une signature.
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #245

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en een centrale gele saffier van ± 1,08 ct.

    Bague en or blanc sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et d’un saphir jaune centrale de ± 1,08 ct.
    Dim. 4 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #84
    Gies Cosijns

    “Herfstlandschap met hoeves”. Olieverf op gemaroefleerd doek. Gesigneerd.

    “Paysage d’automne aux fermes”. Huile sur toile marouflée. Signée.
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #469
    Dordevic Miodrag

    “Compositie.” Olieverf en aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Composition”. Huile et aquarelle sur papier. Signée.
    Dim. 31 x 44 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #235

    Een 18 karaats geel gouden ketting met 18 karaats wit gouden hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,29 ct. en een centrale gele saffier van ± 1,03 ct.

    Chaîne en or jaune 18 ct et pendentif en or blanc serti de diamants ayant un poids total de ± 0,29 ct et d’un saphir jaune central de ± 1,03 ct.
    Dim. 5 g
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #317
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kristal met paarse details.

    Vase en cristal taillé aux détails mauves.
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #689
    A. Van der Stichel

    “Interieur met Mechelse tafel”. Pastel. Gesigneerd.

    “Intérieur à la table de Malines”. Pastel. Signé.
    Dim. 35 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #44

    Een reeks van vier kleine gouachetekeningen met voorstellingen van soldaten.

    Suite de quatre petites gouaches représentant des soldats.
    Dim. 20 x 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #291

    Een lot van vier naakte vrouwentorso’s, resp. van hout, gips, terracotta en geel koper.

    Quatre torses de femmes nues respectivement en bois, en plâtre, en terre cuite et en cuivre jaune.
    Estimate: € 80 / 120
  • #76

    Een serie van acht witgelakte stoelen in Lodewijk XVI-stijl. Ruggen gevlochten, zitten bekleed met bruin leder. Gecanneleerde poten.

    Suite de huit chaises laquées blanches de style Louis XVI. Dossiers cannés, sièges recouvertes de cuir brun. Pieds cannelés.
    Dim. H. 41 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #43

    Een mandje van kleurloos geslepen kristal.

    Corbeille en cristal taillé incolore.
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #134
    Edmond De Meulenaere
    Period: 1884 - 1963

    “Hoeve bij het water”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    “Ferme au bord de l’eau”. Huile sur carton. Signé.
    Dim. 40 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 augustus 2015

Deze veiling is volledig - 760 loten online.



View auction ›

Place an online bid

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More