Similar lots by type
-
#202
Een modern, meerkleurige glaspasta vaas, onderaan genummerd “G 04 06”.
A modern, multi-colored glass paste vase, numbered "G 04 06" at the bottom. -
#179
Een gefineerd eikenhouten tv-meubel.
A veneered oak TV cabinet. -
#204
Een lot van 4 Chinese beeldjes bestaande uit een porseleinen beeldje, 2 beeldjes in speksteen en 1 beeldje in hoorn.
A lot of 4 Chinese figurines including a porcelain figurine, 2 figurines in soapstone, and 1 figurine in horn. -
#186
Een lot van 2 zwanen in geel koper.
A pair of swans in yellow copper. -
#182
Een rond massief eikenhouten bijzettafeltje met rasterwerk.
A round solid oak side table with lattice work. -
#180
Een tafellamp met verzilverde voet.
A table lamp with a silver-plated base. -
#243
Een lot van porselein bestaande uit 3 borden, 19e eeuws, Petrus Regout, decor ‘Ruth & Boaz’. Toegevoegd een visschaal, France Porcelaine.
-
#233
Een Boheems kristallen coupe, kleine schilferschade aan de rand.
A Bohemian crystal coupe, minor flake damage to the rim. -
#236
Een lotje Chinees bestaande uit een koperen beeldje van een leeuw, een beeldje van een leeuw in roze mineraalsteen en een porseleinen snuff-bottle.
A lot of Chinese items consisting of a copper statue of a lion, a statue of a lion in pink mineral stone, and a porcelain snuff bottle. -
#250R.S. Marino Capodimonte
Een vintage meerkleurig porseleinen sierschaal als wanddeco. Met Grieks mythologische taferelen en vergulde details in het decor. Verso gesigneerd en genummerd 3047.
-
#246Jan Denucé. Ed. Elsevier - Standaard Boekhandel 1932.
“Vlaanderen door de eeuwen heen”. Jan Denucé. Ed. Elsevier - Standaard Boekhandel 1932.
-
#191
Een zwartgelakt metalen Duitse WOII SS replica helm.
A black lacquered metal German WWII SS replica helmet. -
#209
Een lotusvormige Chinese rode doos met florale motieven in kunststof.
A lotus-shaped Chinese red box with floral motifs in plastic. -
#177
Een gefineerd vierkante eikenhouten salontafel.
A veneered square oak coffee table. -
#242
Een lot van 3 Duitse bankbiljetten bestaande uit Zehn, Zwanzig en Hundert millionen Mark.
-
#226
Een art-deco inktpot met pennenhouder bestaande uit een marmeren basis waarop een bronzen hertje gemonteerd.
An art-deco inkwell with pen holder consisting of a marble base with a bronze deer mounted on top. -
#181
Een massief eikenhouten salontafel.
A solid oak coffee table. -
#192
Een miniatuur Chinees kamerscherm, handbeschilderd.
A miniature Chinese room screen, hand-painted. -
#224Mawikopf
Een verzilverd zakhorloge met op de achterplaat de beeltenis van de heilige maagd, Mawikopf Patent.
A silver-plated pocket watch with the image of the Virgin Mary on the back plate, Mawikopf Patent. -
#217Stéréofilms Bruguière
Een lot van 4 doosjes vintage Stéréofilms Bruguière Positifs, met thema’s; Paris, Pyrenees, La Cote Basque, Strasbourg.
A lot of 4 boxes of vintage Stéréofilms Bruguière Positifs, with themes; Paris, Pyrenees, La Cote Basque, Strasbourg. -
#195KLM Bols
Een lot van 5 Amsterdamse huisjes in blauw-wit Delfts aardewerk, uitgegeven door Bols als jeneverflesjes voor KLM, allen nog met waszegel.
A lot of 5 Amsterdam houses in blue and white Delft earthenware, issued by Bols as gin bottles for KLM, all still sealed with wax. -
#229
Een paar vintage blauw-wit porseleinen beeldjes van een koe met kalfje. Onderaan genummerd en gemerkt “Germany”.
A pair of vintage blue and white porcelain figurines of a cow with calf. Numbered and marked "Germany" at the bottom. -
#170
Een houten dienblad met afgeronde metalen hoeken.
A wooden tray with rounded metal corners. -
#210Val Saint Lambert
Een vintage VSL vaas met groen in de massa.
A vintage VSL vase with green in the glass.
Other lots in this auction
-
#75
“De mirakelen van Fransiscus Xaverius”. Een gravure naar een werk van Rubens.
"The miracles of Francis Xavier". An engraving after a work by Rubens. -
#57Leclercq
“Guldenboek van de Belgische weerstand”. Een boek gepubliceerd door de "Comissie voor de Historiek van de Weerstand" opgericht door het Ministerie voor Landsverdediging. Uitgeverij Leclercq, 429p met zachte cover.
"Golden Book of the Belgian Resistance." A book published by the "Committee for the History of the Resistance" established by the Ministry of Defense. Publisher Leclercq, 429 pages with soft cover. -
#44Murano
Een clown met trompet in Murano glaspasta.
A clown with trumpet in Murano glass paste. -
#230
Een lot steengoed bestaande uit twee kleine kannen, twee vazen (schilfer aan de grootste) en twee steinen.
A lot of stoneware consisting of two small jugs, two vases (chip on the largest one), and two stones. -
#220Nipole Japan
“Nipole 35mm Slide Viewer”. Een vintage diakijker in originele doos.
"Nipole 35mm Slide Viewer". A vintage slide viewer in original box. -
#172
“San Vitale Ravenna”. Een schilderij, aquarel op papier.
"San Vitale Ravenna." A painting, watercolor on paper. -
#27
“Zeezicht met meeuwen”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Seascape with seagulls". A painting, watercolor on paper. Signed at the bottom. -
#101D. Desmedt
“De val van Ikaros”. Een houtdruk op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 19/50. Verso getiteld, beschreven en gesigneerd.
"The fall of Icarus". A woodcut on paper. Signed and numbered 19/50 at the bottom outside the plate. Titled, described, and signed on the verso. -
#21
Een lot van 2 porseleinen borden met koninklijk thema bestaande uit een bord met de beeltenis van Albert I van België, gemerkt de Sphinx Maastricht, 8 april 1915 en een Limoges bord met prins Rainier en Grace Kelly van Monaco.
A lot of 2 porcelain plates with a royal theme including a plate featuring the portrait of Albert I of Belgium, marked the Sphinx Maastricht, April 8, 1915, and a Limoges plate with Prince Rainier and Grace Kelly of Monaco. -
#127
“Bosgezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Forest landscape". A painting, oil on panel. Signed at the bottom. -
#90
Een gepatineerd zamakken vaasje met florale details.
A patinated zamak vase with floral details. -
#207Junghans
Een hangklok met dierenring in de wijzerplaat.
A wall clock with an animal ring on the dial.