Other lots in this auction
-
#314“Pastoraal landschap met personage en koeien”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.
”Paysage pastorale, personnages et vaches”. Huile sur toile. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. 19 x 28 cmEstimate: € 500 / 600 -
#13Royal Zuid-HollandEen bol oorvaasje van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt.
Un vase à deux anses rond en faïence de Gouda. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 30 / 40 -
#126Armand Apol“Kraambezoek”. Een kleurenets naar een werk van Jakob Smits. Gesigneerd en genummerd 140/200 buiten de plaat.
”Visite rendue à l'accouchée”. Une eau-forte en couleurs d’après une oeuvre par Jakob Smits. Signée et numérotée 140/200 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 52 x 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
#117Een hoogreliëf van brons met drie personages. Benin.
Un haut-relief en bronze à trois personnages. Bénin.No longer availableOnline onlyDim. 19 x 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#49“Le donjon de Namur en 1740”. Krijttekening op papier. Onleesbaar gesigneerd.
”Le donjon de Namur en 1740”. Un dessin de craie sur papier. Illisiblemont signé.No longer availableOnline onlyDim. 52 x 66 cmEstimate: € 40 / 60 -
#90Capodimonte“Kwajongens met ezel.” Een polychroom beeld uit biscuit. Gesigneerd en gemerkt.
”Garnements et âne”. Une statue en biscuit polychrome.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 32 cmEstimate: € 20 / 30 -
#348Vier diverse borden, waarvan twee Royal Copenhagen en twee Boch Keramis.
Quatre assiettes différentes, dont deux de Royal Copenhagen et deux de Boch Keramis.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 & 21 cmEstimate: € 25 / 35 -
#229“Dansend koppel”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. XIXe eeuw.
”Couple dansant”. Huile sur toile. Pas de signature. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. 66 x 95 cmEstimate: € 200 / 240 -
#86Een lot van vijf verschillende glazen presse-papiers met inclusies, waarbij twee met een afbeelding van de Onze-Lieve-Vrouw.
Un lot de cinq presse-papiers en verre, à inclusions, dont deux avec une image de la Sainte Vierge.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 120 -
#136Martha Bosmans“Herfststilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, automne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 69 x 79 cmEstimate: € 40 / 60 -
#400Een paar Nigeriaanse snaarinstrumenten, gemaakt van kalebassen met schelpjes en vacht.
Une paire d’instruments à cordes, fait à partir de kalebas, coquilles et fourrures.No longer availableOnline onlyDim. l: 60 cmEstimate: € 30 / 50 -
#272Frans RosPeriod: 1883-1968“Interieur van de St.-Gummaruskerk te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Intérieur de l’église Saint-Gommaire à Lier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 25 cmEstimate: € 50 / 80

