Similar lots by type
-
#56Een gipsen beeld van een jonge dame, ca 1950, in het midden hersteld.
A plaster sculpture of a young lady, ca. 1950, repaired in the middle.No longer availableOnline onlyDim. h 34 cmEstimate: € 20 / 30 -
#145Een vaas van Chinees porselein met olifanten als handvatten en versierd met diverse figuren.
Un vase en porcelaine de Chine à anses en forme d'éléphants et décoré de diverses figures.No longer availableOnline onlyDim. h: 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#186Een lot van vier biscuit wijwatervaatjes. Diverse vorm en afmetingen.
Four biscuit holy water fonts of divers shapes and sizes.No longer availableOnline onlyDim. 22cmEstimate: € 50 / 75 -
#225Vieux BruxellesEen lot van 2 Vieux Bruxelles porseleinen hoornvaasjes en 1 mandje. Wit met vergulde randen.
A lot of 2 Vieux Bruxelles porcelain cornucopia vases and 1 basket. White with gilded edges.No longer availableOnline onlyDim. 14cmEstimate: € 60 / 80 -
#172Een lot van 12 NL vinyl albums, bestaande uit oa Urbanus, De Strangers, Gaston & Leo en verzamelhits.
A lot of 12 NL vinyl albums, including Urbanus, De Strangers, Gaston & Leo, and compilation hits.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40 -
#62Een houten Braziliaans dienblad ingelegd met vlindervleugels, als wanddecoratie.
A wooden Brazilian tray inlaid with butterfly wings, as wall decoration.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 43cmEstimate: € 40 / 60 -
#175Jack Daniels“Jack Daniels No7 Guitar Case Edition”. Een Tennessee Whiskey, 700 ml, met gitaarkistje en bottle stopper.
"Jack Daniels No7 Guitar Case Edition". A Tennessee Whiskey, 700 ml, with guitar case and bottle stopper.No longer availableOnline onlyDim. 12,5 x 32cmEstimate: € 75 / 125 -
#246T. G. Green & Co.“Old Canterbury”. Een Engels aardewerken schenkkan. Kleine schilfer aan de tuit.
"Vieux Cantorbéry". Une verseuse en faïence anglaise. Petit éclat au bec.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 25 / 40 -
#251MoustierEen siercoupe van veelkleurig aardewerk met een vrouw in klederdracht op het plat. XIXde eeuw. We voegen er een dito jonger bord aan toe met het opschrift “Liberté, Egalité, Fraternité”, onderaan gesigneerd.
Une coupe décorative en faïence multicolore avec une femme en costume traditionnel sur l'étagère. XIXème siècle. On rajoute une assiette idem plus jeune avec l'inscription « Liberté, Egalité, Fraternité », signée en bas.No longer availableOnline onlyDim. H. 22,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#54Stolze HermanovaEen art-deco schaal, Stolze Hermanova, in amber glas.
An art-deco bowl, Stolze Hermanova, in amber glass.No longer availableOnline onlyDim. 10 x 28.5 x 14.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#50Een geglazuurde majolica cache-pot met een decor van bloemen, ca 1900. Heeft een haarlijnscheurtje aan de boord en kleine schilferschade.
A glazed majolica cache-pot with a floral decor, circa 1900. Has a hairline crack on the rim and minor chipping.No longer availableOnline onlyDim. h 39 x Ø 35 cmEstimate: € 20 / 30 -
#259Een Mediterraan schotelverwarmer in aardewerk .
A Mediterranean dishwarmer in earthenware.No longer availableOnline onlyDim. h 11 , diam 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#153Een lot van 4 vintage porseleinen beeldjes, onderaan gemerkt; “made in occupied Japan”, “Japan” en “made in Japan”.
A lot of 4 vintage porcelain figurines, marked on the bottom; "made in occupied Japan", "Japan" and "made in Japan".No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#61Een gekleurd Boheems kristallen karaf.
A colored Bohemian crystal decanter.No longer availableOnline onlyDim. 41cmEstimate: € 20 / 40 -
#144Een Chinees porseleinen vaas, meerkleurig met floraal decor en vogels versierd.
A Chinese porcelain vase, multicolored with floral decor and decorated with birds.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40 -
#234Val Saint LambertTwee kristallen asbakken, een roze en een groene. Onderaan gemerkt.
Deux cendriers en cristal, un rose et un vert. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø 16 cmEstimate: € 25 / 35 -
#233Delfts blauw Chemkefa.Een bord van Delfts plateel met een blauw-wit decor van “De man met de tulband” naar Rembrandt in het decor. Gemerkt. Minieme randschilfer.
Une assiette en faïence de Delft à décor bleu et blanc de "L'homme au turban" d'après Rembrandt dans le décor. Marqué. Éclat de bord minimal.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 39,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#235Vier diverse schalen en asbakken van kristal, groen, blauw en kleurloos. De grootste gemerkt van Val St-Lambert.
Quatre bols et cendriers divers en cristal, vert, bleu et incolore. Le plus grand avec marque du Val St-Lambert.No longer availableOnline onlyDim. 12 à 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#185Een Chinese Satsuma vaas, meerkleurig met vergulde handvaten, floraal decor en vogels versierd. Onderaan gemerkt.
A Chinese Satsuma vase, multicolored with gilded handles, adorned with floral decor and birds. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 59cmEstimate: € 40 / 60 -
#244Paul SerstéEen lot van 2 kinderhoofdjes waarvan een houten beeldje gesigneerd Patrick op sokkel en een terracotta hoofdje getekend P Sersté, Belgium, eveneens op sokkel.
A lot of 2 child's heads, one wooden sculpture signed Patrick on a pedestal, and a terracotta head signed P Sersté, Belgium, also on a pedestal.No longer availableOnline onlyDim. h 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#189Robert SonnemanEen design bureaulamp uit de jaren 80, Robert Sonneman voor SMC Boxford Holland.
Design bureau lamp form the eighties. Robert Sonneman for SMC Boxford Holland.No longer availableOnline onlyDim. h 38 x Ø 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#178May ClaerhoutEen aardewerken wandsculptuur, gesigneerd.
A terracotta wall sculpture, signed.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 20cmEstimate: € 40 / 50 -
#162Een lot van 2 Chinese Satsuma vazen met divers decor. 1 met opening boven en onderaan, vermoedelijk als staande lamp deco.
A lot of 2 Chinese Satsuma vases with assorted decorations. 1 with opening at the top and bottom, possibly for use as a standing lamp decoration.No longer availableOnline onlyDim. 47 & 41cmEstimate: € 20 / 40 -
#90Een lot van 6 vintage porseleinen poppen in diverse modellen, formaten en kledingstukken.
A lot of 6 vintage porcelain dolls in various models, sizes, and clothing.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 45
Other lots in this auction
-
#126Een handtekening van Paul Anka op een weekblad ‘Communal de Knokke’ augustus ‘59
A signature of Paul Anka on a magazine 'Communal de Knokke' August '59.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#35Capo di MonteEen Capodimonte beeldje van een jongen en een meisje aan een hek met puppy’s.
A Capodimonte figurine of a boy and a girl at a fence with puppies.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 26 x 13 cmEstimate: € 10 / 15 -
#112Compagnie Générale TransatlantiqueEen Franse lijntekening gedenkingsmunt van de French line. Met opschrift “Liberté - Le Havre - New York - French Line”.
A French line drawing commemorative coin from the French Line. Inscribed with "Liberty - Le Havre - New York - French Line".No longer availableOnline onlyDim. Ø5cmEstimate: € 60 / 80 -
#168Een set van 2 sierlijke zamac vazen waarvan 1 met schade.
A set of 2 graceful zamac vases, 1 with damage.No longer availableOnline onlyDim. h 32 cmEstimate: € 10 / 15 -
#161Een koperen beslagen kan met enkele deuken.
A copper jug with some dents.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 20 -
#143Een wijnkruik van beige geglazuurd steengoed. Gemerkt Valauris.
A wine jug made of beige glazed stoneware. Marked Valauris.No longer availableOnline onlyDim. H. 20 cmEstimate: € 35 / 40 -
#237Een modern gekleurd glazen kunstwerkje. Gesigneerd en gedateerd 1999 onderaan. Met dédicace “To Wilma with love”.
Une œuvre d'art moderne en verre coloré. Signé et daté 1999 en bas. Avec dédicace "À Wilma avec amour".No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#65Een lot van 5 beeldjes, biscuit en porselein, waarvan 3 beschadigd/ onvolledig.
A lot of 5 figurines, biscuit and porcelain, of which 3 are damaged / incomplete.No longer availableOnline onlyDim. h 23 cmEstimate: € 10 / 20 -
#258Een paar Duitse messingen obussen uit de Eerste Wereldoorlog.
Une paire d'obus allemands en laiton de la Première Guerre mondiale.No longer availableOnline onlyDim. h: 56 cmEstimate: € 80 / 100 -
#220Ernst Karstens KeramikPeriod: 1960 - 1970Een keramieken cachepot met voet. Gemerkt.
Un cache-pot en céramique avec pied. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. h: 97 cmEstimate: € 80 / 120 -
#210Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
A lot of luxury perfume samples from various brands including: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace, and others.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#204Les Cordes‘Fantasia 49’ Een fantasiehalssnoer in rose kunststof.
'Fantasia 49' A fantasy necklace made of pink plastic.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35


