#161Een lot van 4 porseleinen beeldjes met diverse thema’s.
#214Twee zeskantige schotels van wit metaal.
#174Christofle ParisEen verzilverd metalen sjaalgesp in origineel etui.
A silver-plated metal scarf clasp in original case.No longer availableOnline onlyDim. l 4 cmEstimate: € 25 / 50 -
#67Twee setjes sierlepels, waaronder expo 1958.
Two sets of decorative spoons, including some from the 1958 exposition.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 45 -
#256Een presenteerschaal met vakverdeling in Arabisch Chinees porselein .
#170Een paar pochettes met decor versierd in kraaltjes.
A pair of pocket squares decorated with beaded ornamentation.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#162Een lot van 6 karaffen waarvan 3 met schade aan de dop.
#312Recht pijpje van geglazuurd pijpaarde met kop in de vorm van een man met baard en snor.
#27Decant-AirEen decanteerset in originele doos, gemerkt “Decant-Air”.
A decanter set in original box, marked "Decant-Air".No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 75