Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
‘Een hongerige kip en een nieuwsgierige St. Bernard’, olieverf op paneel. Franse school, getekend Bertin.
Bertin

‘Een hongerige kip en een nieuwsgierige St. Bernard’, olieverf op paneel. Franse school, getekend Bertin.

'A hungry chicken and a curious St. Bernard', oil on panel. French school, signed Bertin.
Dim. 25/19 cm
SKU: 1612250042.
Categories: Paneel, Schilderij.
Auction day: 16 December 2025 19:00
Catalogue #42
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #99

    “Bruggetje met kapel”. Een schilderij, olieverf op doek.

    "Bridge with Chapel". A painting, oil on canvas.
    No longer available
    Dim. 50 x 71 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #142
    Arthur Kampf

    ‘Meisje in een roze jurk’, olieverf op paneel. Getekend A. Kampf.

    'Girl in a pink dress', oil on panel. Signed A. Kampf.
    No longer available
    Dim. 32/25 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #32

    ‘Bloemenvaas’, olieverf op doek. Een 19e eeuws werk, getekend. Met schade aan het doek.

    ‘Flower vase’, oil on canvas. A 19th-century piece, signed. With damage to the canvas.
    No longer available
    Dim. 49/32 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #29
    Ernest Denis

    ‘Portret van een man met pet’, olieverf op doek. Getekend E. Denis.

    'Portrait of a Man with a Cap', oil on canvas. Signed E. Denis.
    No longer available
    Dim. 40/35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #197

    “Stilleven met bloemenvaas” een schilderij, olieverf op doek, met herstelling onder links. Draagt handtekening.

    "Still life with flower vase" a painting, oil on canvas, with repair at bottom left. Bears signature.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #49

    “Dorpszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd F. Stacino en gedateerd ‘39.

    "Village View," a painting, oil on canvas, signed F. Stacino and dated '39.
    No longer available
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #109
    L. Verheyen
    Period: 1916 - 1992

    “Geanimeerd kadegezicht”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Verheyen en gedateerd 1975.

    "Animated quay view", a painting, oil on panel, signed L. Verheyen and dated 1975.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #144
    Jaak Van Den Seylbergh
    Period: 1884-1960

    ‘Winterlandschap op het veen’, olieverf op doek. Getekend J. Van Den Seylbergh.

    "Winter Landscape on the Moor", oil on canvas. Signed J. Van Den Seylbergh.
    No longer available
    Dim. 100/140 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #149

    Een lot van 2 schilderijtjes met boerderijdieren, olieverf op paneel, naar Verboeckhoven.

    A lot of 2 small paintings with farm animals, oil on panel, after Verboeckhoven.
    No longer available
    Dim. 18 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #12
    J. Maes

    ‘Abstracte compositie’, gouache op papier. Getekend J. Maes.

    'Abstract composition', gouache on paper. Signed J. Maes.
    No longer available
    Dim. 35/25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #97
    Albert Isidore Devos
    Period: 1868 - 1950

    ‘Portret van een visser’, olieverf op doek. Getekend Alb. Is. Devos.

    'Portrait of a Fisherman', oil on canvas. Signed Alb. Is. Devos.
    No longer available
    Dim. 40/32 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #84

    “Drinkgelag aan de haard”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd J. Van Genechten en gedateerd 1963.

    "Drinking Revel by the Fireplace," a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed J. Van Genechten and dated 1963.
    No longer available
    Dim. 75 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #259
    Armand Demeulemeester

    Expressionistisch landschap met huizen, olieverf op schilderspaneel. Getekend A. Demeulemeester.

    Expressionist landscape with houses, oil on panel. Signed A. Demeulemeester.
    No longer available
    Dim. 29/39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #82
    Oscar Mulkers
    Period: 1895-1965

    ‘Stilleven met wittepioenrozen’, olieverf op doek. Getekend O. Mulkers.

    'Still life with white peonies', oil on canvas. Signed O. Mulkers.
    No longer available
    Dim. 80/80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #147

    ‘Kat met groene bal’, olieverf op losse canvas. Getekend; Heerup.

    'Cat with Green Ball', oil on loose canvas. Signed; Heerup.
    No longer available
    Dim. 32/41 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #177
    Johannes Albertus Hesterman
    Period: 1877-1955

    ‘Vergezicht’. Olieverf op doek. Getekend en gedateerd 1920.

    'Panoramic view', oil on canvas. Signed and dated 1920.
    No longer available
    Dim. 61/96 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #104
    Jean-Guy Beernaert
    Period: 1928-1999

    ‘De kathedraal van Antwerpen’, olieverf op doek. Getekend J. G. Beernaert

    'The Cathedral of Antwerp', oil on canvas. Signed J. G. Beernaert.
    No longer available
    Dim. 90/110 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #122
    Heike Davies
    Period: 1976 - ....

    “Adrift”, een schilderij, acryl op doek, gesigneerd en gedateerd 2014.

    "Adrift", a painting, acrylic on canvas, signed and dated 2014.
    No longer available
    Dim. h 150 x b 130 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #39

    “Moeder en kind”, een schilderij, olieverf op paneel, naar de 19e eeuw, draagt handtekening.

    "Mother and Child", a painting, oil on panel, from the 19th century, with signature.
    No longer available
    Dim. 25 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #102
    Alphonse Mora
    Period: 1891-1977

    ‘Werkpaarden in de steenbakkerij’, houtskool op paneel. Getekend Alphonse Mora.

    "Workhorses in the brickyard", charcoal on panel. Signed by Alphonse Mora.
    No longer available
    Dim. 98/131 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #167
    Henry Schouten
    Period: 1857 - 1927

    “Schaapsherder met zijn kudde”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd links onder.

    "Sheep herder with his flock", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed lower left.
    No longer available
    Dim. 80 x 120 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #64

    ‘Dreef met berken’, olieverf op papier. Niet getekend.

    ‘Birch-lined Lane’, oil on paper. Not signed.
    No longer available
    Dim. 53/45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #54
    Edgard Heirman
    Period: 1919-2002

    ‘Geborgenheid’, olieverf op doek. Getekend E. Heirman.

    'Shelter', oil on canvas. Signed E. Heirman.
    No longer available
    Dim. 70/90 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #107
    Jules De Bleye

    ‘Portret van een kind, spelend met vuur’, olieverf op doek. Getekend J. De Bleye.

    ‘Portrait of a child, playing with fire’, oil on canvas. Signed J. De Bleye.
    No longer available
    Dim. 61/50 cm
    Estimate: € 180 / 250

Other lots in this auction

  • #89

    ‘Winterlandschap met hooimijten’, olieverf op paneel. Een impasto werk in de geest van Permeke. Onleesbaar getekend.

    ‘Winter landscape with haystacks’, oil on panel. An impasto work in the spirit of Permeke. Illegibly signed.
    No longer available
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #115

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met 3 saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 t en 4 kleine diamantjes oude slijp.

    An 18 kt yellow gold ring set with 3 sapphires with a total weight of approximately 0.40 ct and 4 small old cut diamonds.
    No longer available
    Dim. 2,56 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #20

    Een 18 kt geelgouden antieke broche met bijbehorende oorbellen bezet met fijne pareltjes.

    An 18 kt yellow gold antique brooch with matching earrings set with fine pearls.
    No longer available
    Dim. 3,70 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #280

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten van een gezamenlijk gewicht van 0,65 ct.

    An 18 kt white gold ring set with a total of 0.65 ct diamonds.
    No longer available
    Dim. 5,34 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #37

    “Madonna met kind en druiventros”. Een polychroom plaasteren beeld, opschrift onderaan. Begin 20e eeuw.

    "Madonna with child and bunch of grapes." A polychrome plaster sculpture, inscription at the bottom. Early 20th century.
    No longer available
    Dim. 51 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #14
    Liydia Heyndels

    ‘Stilleven met bloemenvaas en kralen’, olieverf op doek. Getekend Heyndels Lydia.

    'Still life with flower vase and beads', oil on canvas. Signed Heyndels Lydia.
    No longer available
    Dim. 70/50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #282
    Lodewijk Peeters

    ‘Een visser haalt de vangst binnen’, monochrome ets. Getekend Lo. Peeters. 11-25.

    ‘A fisherman brings in the catch’, monochrome etching. Signed Lo. Peeters. 11-25.
    No longer available
    Dim. 53/67 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #237
    Dupont Paris

    Een Dupont balpen in originele verpakking. Model D-Link.

    A Dupont ballpoint pen in its original packaging. Model D-Link.
    No longer available
    Dim. Lengte 13 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #223

    Een wit marmeren beeld van een deels gemumificeerde vrouw omhuld door slangen. Gesigneerd Elmer.

    A white marble sculpture of a partially mummified woman surrounded by snakes. Signed Elmer.
    No longer available
    Dim. h 56 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #255

    ‘Uitbundige bloemenvaas’, olieverf op paneel. Een expressionistisch werk, onleesbaar getekend.

    'Lavish flower vase', oil on panel. An expressionist piece, signed illegibly.
    No longer available
    Dim. 65/44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #93

    Een wandtapijt met een decor van verliefde koppeltjes in een landschapstuin, naar de 18e eeuw. Met waterschade aan de linkerbovenhoek. Draagt achteraan een label ‘DAL 1925’.

    A tapestry depicting couples in a landscaped garden, from the 18th century. Shows water damage to the upper left corner. Back bears a label 'DAL 1925'.
    No longer available
    Dim. H 157, B 355 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #293

    Een aardewerken vaas met een drinkende eend in het decor, gemerkt Amphora, Austria.

    An earthenware vase with a drinking duck in the decoration, marked Amphora, Austria.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Antiekveiling 16 December 2025

Veiling volledig - 300 loten Tentoonstelling: 12 & 13 december van 10.00 tot 17.00

16 December 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 December 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More