Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een hoofdbord of een lambrizeringsornament in Lodewijk XV-stijl. Gedreven zilver met rocaillemotief. Onderdelen telkens gemerkt 800.
Een hoofdbord of een lambrizeringsornament in Lodewijk XV-stijl. Gedreven zilver met rocaillemotief. Onderdelen telkens gemerkt 800.
Een hoofdbord of een lambrizeringsornament in Lodewijk XV-stijl. Gedreven zilver met rocaillemotief. Onderdelen telkens gemerkt 800.

Een hoofdbord of een lambrizeringsornament in Lodewijk XV-stijl. Gedreven zilver met rocaillemotief. Onderdelen telkens gemerkt 800.

A headboard or wainscot ornament in Louis XV style. Sterling silver with rocaille motif. Each piece marked 800.
Dim. h 153 x b 207 cm
SKU: 2502250096.
Auction day: 25 February 2025 19:00
Catalogue #96
Estimate: € 1000 / 1200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #328
    Kosta Boda - Flygsfors

    Een lot van 5 stuks glaswerk en kristal bestaande uit 2 kristallen asbakken en 3 schaaltjes waaronder Kosta Boda en Flygsfors.

    A lot of 5 pieces of glassware and crystal including 2 crystal ashtrays and 3 bowls, including Kosta Boda and Flygsfors.
    No longer available
    Dim. h 11.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #147

    Een schommelstoel, bentwood met cannage, in de stijl van Thonet.

    A rocking chair, bentwood with cane, in the style of Thonet.
    No longer available
    Dim. 102 x 50 x 96 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #533
    Sèvres

    Een set van 2 biscuit vaasjes met een decor van bloemen en verguld bronzen ornamenten en voet. Aan beide vaasjes is er schade aan de bloemen. Onderaan dragen ze het merkteken van Sèvres.

    A set of 2 biscuit vases with a floral decor and gilded bronze ornaments and base. Both vases have damage to the flowers. They bear the Sèvres mark at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #543

    Een Afrikaans beeld, een machtfetisj, Solongo, Angola. Mist zijn speer.

    An African statue, a power fetish, Solongo, Angola. Missing its spear.
    No longer available
    Dim. h 54
    Estimate: € 60 / 80
  • #534

    Een koperen staande lamp met oud Zuid-Amerikaans decor in het reliëf.

    A copper floor lamp with old South American relief decor.
    No longer available
    Dim. 100 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #470

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- x,xx ct.

    An 18 kt white gold necklace with pendant set with diamonds with a total weight of approximately x.xx ct.
    No longer available
    Dim. 5.59 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #549
    Vier Tasca Capodimonte

    “Hofmakerij”. Een tafellamp met gestoffeerde kap en meerkleurig porseleinen groep op vergulde voet. Onderaan gesigneerd.

    “Courtship”. A table lamp with upholstered shade and multicolored porcelain group on a gilded base. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #85

    Een grote Delftse vaas met florale motieven, gemerkt onderaan: Koninklijke Goedewaagen.

    A large Delft vase with floral motifs, marked at the bottom: Royal Goedewaagen.
    No longer available
    Dim. h 57 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #102

    Tien affiches van Galerij De Zwarte Panter te Antwerpen. Voor “La Tapisserie (1972), André , Jan Burssens, Borniatowski, Desy, Goemaere, Szukalski (1973), Pieter Celie, Wilfredo Lam, Jan Cox (buiten de plaat gesigneerd en gedateerd) (1974).

    Ten posters from Gallery De Zwarte Panter in Antwerp. Featuring “La Tapisserie (1972), André, Jan Burssens, Borniatowski, Desy, Goemaere, Szukalski (1973), Pieter Celie, Wilfredo Lam, Jan Cox (signed and dated outside the image) (1974).
    No longer available
    Dim. 90 x 60 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #218
    Delfts blauw

    Een set van Delfts aardewerk, gemerkt Maastricht, Royal Sphinx en Petrus Regout, bestaande uit 4 vazen waarvan 2 dekselvazen.

    A set of Delft earthenware, marked Maastricht, Royal Sphinx, and Petrus Regout, consisting of 4 vases including 2 lidded vases.
    No longer available
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #347

    Een goudkleurig en geajoureerd metalen beeld van een ijsbeer.

    A gold-colored and pierced metal sculpture of a polar bear.
    No longer available
    Dim. 46 x 80 cm
    Estimate: € 900 / 1000
  • #10

    Een 18 kt geelgouden ketting met hanger bezet met drie kleine briljantjes en een robijn van +- 0,15 ct.

    An 18 kt yellow gold necklace with pendant set with three small brilliant-cut diamonds and a ruby of approximately 0.15 ct.
    No longer available
    Dim. 1,16 g
    Estimate: € 250 / 350
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Februari 2025

Veiling volledig - 600 loten. Tentoonstelling vr. 21 & zat. 22 februari van 10.00 tot 17.00.

25 February 2025 19:00
26 February 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 February 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More