Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een hoogreliëf van brons met drie personages. Benin.

Een hoogreliëf van brons met drie personages. Benin.

Un haut-relief en bronze à trois personnages. Bénin.
Online only
Dim. 19 x 19 cm
SKU: 2104200117.
Categories: Beeld, Hout, Metaal.
Auction day: 6 May 2020 19:40
Catalogue #117
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #366

    Een paar Afrikaanse voorouderbeelden, afgewerkt met textiel, haar en kralen.

    Paire de statuettes d’ancêtres africaines aux détails en textile, cheveux et perles.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #115

    Een gesculpteerd houten krukje in de vorm van twee buffelkoppen. Afrikaans werk.

    Une tabouret en bois sculpté en forme de deux têtes de buffles. Travail africain.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #268

    “De denker”. Een beeld van grijsgepatineerd plaaster naar een werk van Rodin.

    ”Le penseur”. Une statue en plâtre à patine grise, d’après une oeuvre par Rodin.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #88

    “Hoogwaardigheidsbekleder met ceremonieel zwaard”. Een Afrikaans bronzen beeld. Benin.

    ”Dignitaire portant une épée cérémonielle”. Une statue africaine en bronze. Bénin.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #350

    Een vaas van cloisonné op rood koper met decor van vogels.

    Un vase en cloisonné sur cuivre rouge, décor d’oiseaux.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #98

    Een bronzen beeld van een Benin prins. Ashante (Ghana).

    Une statue en bronze d’un prince de Bénin. Asante, Ghana.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 25 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #386

    Een Afrikaanse houten drum. Vermoedelijk Senegalees.

    Tambour africain en bois. Probablement Sénégal.
    No longer available
    Online only
    Dim. h; 85 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #141

    Een paar houten beelden. Yoruba (Nigeria).

    Une paire de statues en bois. Yoruba, Niger.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 102 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #381

    Een plat aardewerken vaasje, een houten voorraaddoos, een ebbenhouten olifant en een rechthoekig doosje (gebarsten) met deksel. Afrikaans werk.

    Un vase plat en faïence, une boîte à provisions, un éléphant en ébène et une boîte couverte rectangulaire. Travail africain.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #133

    Een gebeeldhouwd beeld van hardhout. Afrika, medio XXe eeuw.

    Une statue en bois dur sculpté. Afrique, mi-XXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #233

    “Reiziger met pijp”. Een Chinees beeldhouwwerk. Kleine letsels en manco’s.

    ”Voyageur et pipe”. Une sculpture chinoise. Petits dégâts et manquants.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #190

    Een paar Nanking balustervazen met krijgerdecor. Onderaan gemerkt, één schilfer aan de bovenrand.

    Une paire de vases balustre Nanking, décor de guerriers. Marque sous la base, un éclat au bord.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #217

    Een zigeunerkoppel van gepolychromeerd terracotta. Gaaf.

    Un couple de gitans en terre cuite polychrome. Intact.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 34 & 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #247

    Een voorstelling van Garuda van donkergepatineerd brons.

    Statuette de Garuda en bronze à patine foncée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #375

    Een engeltje van gepatineerd hout. Vroeg XVIIIe eeuw. Op sokkel.

    Un petit ange en bois patiné. Début XVIIIème siècle. Sur socle.
    No longer available
    Online only
    Dim. 20 x 20 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #95

    Een vrouwen- en mannenbuste van gesculpteerd hout. Afrikaans werk. Eén oor beschadigd.

    Buste d’homme et de femme en bois sculpté. Travail africain. Une oreille accidentée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #108
    Toon Gielen
    Period: 1935 - 2018

    “Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.

    ”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #168
    Toon Gielen
    Period: 1935 - 2018

    “De mijnwerker”. Een wassen beeldje op houten voetstukje.

    ”Le mineur”. Une statue en cire sur socle en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #58

    Een houten speculaasvorm met vier figuren.

    Un moule à spéculoos en bois à quatre figures.
    No longer available
    Online only
    Dim. L: 49 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #151

    Een vijfdelige inro van goudgelakt hout met een Takamaki-decor van een bergachtig landschap. Schilfers aan één zijkant.

    Un Inro en cinq pièces et décor Takamakie d’un paysage montagnard. Eclat à un côté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #188

    “Herder met doedelzak” & “Vrouw met kruik”. Twee beeldjes van gepolychromeerd terracotta.

    “Berger et cornemuse” et “Femme avec une cruche”. Deux statuettes en terre cuite polychrome.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #323

    Een lot van vier verschillende houten doosjes.

    Un lot de quatre petites boîtes en bois.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #5

    Een Japans dienblad van gelakt hout met een meerkleurig decor van geisha’s in een tuin aan de voet van de berg Fuji.

    Un plateau de service japonais en bois laqué au décor de geishas dans un jardin au pied de la montagne Fuji.
    No longer available
    Online only
    Dim. 44 x 56 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #20

    Twee Afrikaanse hoogreliëfs van personages.

    Deux haut-reliefs africaines de personnages.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #298
    Thomas Turner & Co

    Een vleessnijset in etui. ‘Encore, Cutlers to his Majesty.’

    Un ensemble de couverts pour découper la viande dans un étui. ‘Encore, Cutlers to his Majesty’.
    No longer available
    Online only
    Dim. ± 43 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #166
    Roger Hebbelinck
    Period: 1912 - 1987

    “Winters dorpszicht aan de Leie”. Een lithografie naar een werk van Saverys. Gesigneerd en genummerd 255/350 buiten de plaat.

    ”Vue de village hivernal et la Lys”. Une lithographie d’après une oeuvre par Saverys.
    No longer available
    Online only
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #103

    “Horen, zien & zwijgen”. Drie gesculpteerde beeldjes van wrattenzwijnivoor.

    ”Singes de la sagesse”. Trois statues sculptées en ivoire de phacochère.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #66
    Bent Lauridsen
    Period: °1926

    “Voorlezende grootvader met kleinkinderen”. Olieverf op doek, gemonogrammerd : B.L.

    ”Grand-père, lecture aux petits enfants”. Huile sur toile. Monogramme: B.L.
    No longer available
    Online only
    Dim. 83 x 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #196
    Daniël Levering

    “Bank te park den Brandt te Wilrijk”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kader stuk.

    ”Banc au parc den Brandt à Wilrijk”. Huile sur toile. Signée. Cadre cassé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 44 x 60 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #104
    Henri Seghers
    Period: 1823 - 1905

    “Hoeve aan een water”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1891.

    ”Fermette auprès de l’eau”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1891.
    No longer available
    Online only
    Dim. 31 x 49 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #89
    Petit

    “Vissers aan het kanaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Pêcheurs près du canal”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 65 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #135

    Een ketting met hanger en bijpassende ring bezet met obsidiaan en van 925 ‰ zilver. Een hanger en speld van 925 ‰ sterling zilver bezet met onyx. We voegen er twee verschillende Touareg kruisen van zilver bezet met halfedelstenen aan toe.

    Une chaîne et son pendentif et une bague assortie sertis d’obsidienne à monture en argent 925‰. Pendentif et épingle en argent sterling 925‰ sertis d’onyx. Et deux croix Touareg en argent serties de pierres sémi-précieuses.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 100 / 150
  • #27

    Een paar messingen kandelaars op zeshoekige voet.

    Paire de candélabres en laiton sur base hexagonale.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #245
    Amphora, Austria

    Een lampenvoet van meerkleurig porselein, versierd met twee spelende meisjes. Onderaan gemerkt.

    Un pied de lampe en porcelaine polychrome, décoration de deux jeunes filles qui jouent. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #42

    Twee verschillende koperen scheepslantaarns. De grootste gemerkt ‘Toplicht’, de andere ‘Rob, Moore & Neill’. Achterdeurtje van de grootste manco.

    Deux différentes lanternes de bateau. Le plus grand avec marque “Toplicht” (petite porte arrière manque), l’autre “Rob, Moore & Neill”.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 & 43 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #363

    Een art nouveau schouwklokje van bruingepatineerd plaaster, versierd met een jonge vrouw met een boek. Achteraan gesigneerd.

    Une pendule de cheminée Art Nouveau en plâtre patiné brun, décoration représentant une jeune femme et un livre. Signée au dos.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 40 / 80
View all auction items ›

Online Only kunst- & antiekveiling 6 mei 2020 - Volledig 400 loten

Wegens technische problemen is de veiling nog verlengt naar 19.40 / The auction has been extended to 19.40 because of technical issues.


Op 6 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu
On mei 6th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

6 May 2020 19:40

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 May 2020 19:40

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More