Similar lots by type
-
#159R. Delbeke
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vase à fleurs. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 30 x 40 cmEstimate: € 50/80 -
#276
Een grote spaarpot in de vorm van een varken.
Une grande tirelire en forme de cochon.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 50/80 -
#294
Drie wollen lopertjes. (slijtage).
Trois couloirs en laine (usures).No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 236 x 81 cm365 x 84 cm222 x 58 cmEstimate: € 25/35 -
#293
Een klein hertengewei op houten muurplaat.
Un petit bois de cerf sur une plaque murale en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h:Estimate: € 20/30 -
#174
Een lot van vijftien verschillende fantasie kettingen en halssnoeren bezet met fantasiestenen.
Un lot de quinze colliers fantaisie différents et des colliers sertis de pierres fantaisie.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 50/100 -
#189
Een klein handgeknoopt Chinees wollen karpetje.
Un petit tapis de laine chinois noué à la main.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 155 x 77 cmEstimate: € 20/30 -
#241
Een opgezette ekster op tak.
Une pie empaillée sur une branche.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 25/35 -
#180
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje. Goede staat.
Un tapis oriental en laine noué à la main. Bon état.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 153 x 120 cmEstimate: € 40/60 -
#251
Een vaasje van geglazuurd steengoed. Onderaan gemerkt.
Vase en grès émaillé. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 29 cmEstimate: € 15/25 -
#185
Twee handgeknoopte wollen karpetjes, waarbij één Tibetaans.
Deux tapis en laine noués à la main dont un tibétain.No longer availableOnline onlyDim. 149 x 92 & 160 x 76 cmEstimate: € 15/25 -
#260
Een katoenen vloerkleed, model ‘Vintum’.
Tapis en coton, modèle ‘Vintum’.No longer availableOnline onlyDim. 240 x 170 cmEstimate: € 35/45 -
#269
Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje. Slijtage.
Couloir d’Orient en laine. Noué main. Usures.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 290 x 103 cmEstimate: € 30/50 -
#273
Een paar geglazuurd aardewerken tempelleeuwen met bal.
Une paire de lions de pho en faïence vernissée avec boule.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 16,5 cmEstimate: € 30/40 -
#218
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
Tapis en laine noué main. Quelque usures.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 197 x 126 cmEstimate: € 30/35 -
#228
Een opgezette houtduif.
Un pigeon ramier naturalisé.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 25/35 -
#226
Een machinaal geweven wollen loper.
Un chemin de table en laine tissée à la machine.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 394 x 78 cmEstimate: € 10/15 -
#266
Twee verschillende vazen van Nanking aardewerk. Eén gemerkt onderaan.
Deux vases différents en poterie de Nankin. Un marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 23 & 31 cmEstimate: € 25/40 -
#257
Een lot van 20 miniatuur Boeddhabeeldjes van diverse mineralen en metaal. In doosje.
Lot de 20 statues miniatures de bouddha en divers minéraux et métaux. En boîte.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 20/25 -
#231
Een opgezette merel.
Un merle empaillé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 19 cmEstimate: € 20/30 -
#165
Een machinaal geknoopt wollen tapijtje. Belgisch fabrikaat.
Un tapis de laine noué à la machine. Fabrication belge.No longer availableOnline onlyDim. 151 x 68 cmEstimate: € 20/30 -
#155Limoges, France
Een paar porseleinen sierbordjes met meerkleurig en verguld decor naar Fragonard. Onderaan gemerkt.
Paire d'assiettes décoratives en porcelaine à décor multicolore et doré d'après Fragonard. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 cmEstimate: € 20/25 -
#162
“Hoog gras”. Olieverf op doek. Beschadiging.
Hautes herbes. Huile sur toile. Dégât.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 41 cmEstimate: € 40/60 -
#248
Een lotje verzilverd metaal, bestaande uit een doopbekertje, een groot replica van een Romeinse munt, gemerkt van Wiskemann, een ovaal schaaltje van Sheffield, een bloemvormig sierstuk/ kandelaar, een antiek leesbrilletje, een hondenfluitje, een zoutvaatje in de vorm van een kwartel, zes kleine bladvormige asbakjes, een kommetje en drie zakhorloges (niet werkend).
Un lot en métal argenté, composé d'une coupe baptismale, d'une grande réplique d'une pièce de monnaie romaine, marquée Wiskemann, d'un plat ovale de Sheffield, d'une pièce décorative/bougeoir en forme de fleur, de lunettes de lecture anciennes, d'un sifflet de chien, d'une salière en forme de caille, six petits cendriers en forme de feuille, un petit bol et trois montres de poche (ne fonctionnant pas).No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Estimate: € 35/45 -
#268
Twee verschillende vaasjes van cloisonné op messing, versierd met meerkleurige bloemendecors.
Deux vases cloisonnés différents sur laiton, décorés de décors floraux multicolores.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 19 & 21 cmEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#34
Drie werken, bestaande uit: “Het rode masker” (40 x 30 cm), “Stilleven met “Fles en gepluimde Zwemvogel” (44 x 60 cm) en “Stilleven met bloemen, fruit en botermes” (50 x 40 cm). Olieverf op doek en paneel. Gesigneerd.
Trois œuvres, composées de : « Le masque rouge » (40 x 30 cm), « Nature morte avec « bouteille et oiseau nageur à plumes » (44 x 60 cm) et « Nature morte avec fleurs, fruits et couteau à beurre » (50 x 40cm). Huile sur toile et panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 40/60 -
#246
Een roodkoperen beddenpan met houten steel. Scharnier kapot.
Une bassine en cuivre rouge avec manche en bois. Charnière cassée.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. l: 97 cmEstimate: € 20/30 -
#154
Een windlamp op verzilverde voet met gegraveerde glazen kap. Op elektriciteit.
Un photophore sur une base en métal argenté avec un abat-jour en verre gravé. Alimentation électrique.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cmEstimate: € 60/80 -
#197Inn Decleer
“Samsonite”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1994.
“Samsonite”. Aquarelle. Signée et datée 1994.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 18 cmEstimate: € 40/60 -
#20R.M. Preneel
“Boerenpaarden”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Perforaties in het doek.
"Chevaux de la ferme". Huile sur toile. Signée. Perforations dans la toile.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 37 cmEstimate: € 35/45 -
#30
Een lot van vier grote sierborden van Imari-porselein. Het grootste met randschilfers.
Un lot de quatre grandes assiettes décoratives en porcelaine Imari. La plus grande avec des éclats de bord.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 28 - 31 cmEstimate: € 40/60 -
#285
Dertien oude boeken van diverse auteurs (Streuvels, Bomans, Teirlinck, Gezelle...) en over diverse thema’s.
Treize livres anciens d'auteurs divers (Streuvels, Bomans, Teirlinck, Gezelle...) et sur des thèmes divers.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80/120 -
#74
“Engelen met instrumenten”. Olieverf op paneel. Twee reproducties.
« Des anges avec des instruments ». Peinture à l'huile sur panneau. Deux reproductions.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 47,5 cm x 23 cmEstimate: € 40/50 -
#156
Een art deco schouwpendule van meersoortig marmer.
Une pendule de cheminée Art Déco en marbre multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 21 x 37 cmEstimate: € 80/120 -
#53
“Abstract landschap”. Een olieverfwerkje met reliëfwerk op board. Herkomst Galerij Kunstparadijs te Aalst.
“Paysage abstrait”. Une peinture à l'huile avec travail en relief sur panneau. Provenance Gallery Kunstparadijs à Alost.No longer availableOnline onlyDim. 18,5 x 14,5 cmEstimate: € 25/35 -
#170
Een lampenvoet van metaal en kunststof.
Un pied de lampe en métal et plastique.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25/40 -
#119Jurjen FonteinPeriod: °1949
“Zittende vrouw”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Femme assise. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 68 x 97 cmEstimate: € 150/200