Other lots in this auction
-
#373
Een lot van 31 strips van Suske en Wiske.
Un lot de 31 BD de Suske en Wiske.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#138
“Paarden”. Een groep van gepatineerd zamak op voetstuk van arduin en onyx. Gesigneerd.
Chevaux. Un groupe de zamak patiné sur un socle en pierre bleue et onyx. Signé.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#529Thonet, Vienna
Vier stoelen en twee armstoelen van deels zwartgelakt hout met geperforeerde rug. Ontwerp van Ernst Beranek. Jaren ‘80. Gemerkt. Lichte gebruikssporen.
Quatre chaises et deux fauteuils partiellement laqués noir. Dossiers à perforations. Modèle d’Ernst Beranek. Années 80. Avec marques. Légères traces d’usage.No longer availableEstimate: € 350/500 -
#57
Een bronzen brievenopener, versierd met een kalkoen op het handvat.
Un coupe-papier en bronze, décoré d'une dinde sur la poignée.No longer availableDim. l: 22 cmEstimate: € 50/60 -
#102
Een gepolychromeerd houten Christusbeeld tegen een handgeschilderde achtergrond met landschapsdecor. Het beeld XVIIIe eeuw, de achtergrond XIXe eeuws.
Une statue du Christ en bois polychrome sur un fond peint à la main avec un décor de paysage. La statue est du 18ème siècle, le fond est du 19ème siècle.No longer availableDim. 78,5 x 44,5 cmEstimate: € 120/160 -
#658Val Saint Lambert e.a.
Een lot van 3 coupes, 2 schalen, en een bonbonnière. Waarvan 3 gesigneerd.
Un lot de 3 coupes, 2 plats et une bonbonnière dont 3 signés.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#489
Een zeefdruk naar een werk van Keith Haring.
Une sérigraphie d'après une oeuvre de Keith Haring.No longer availableDim. 77 x 55 cmEstimate: € 220/260 -
#546
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
Un tapis persan en laine noué à la main. Usures.No longer availableDim. 295 x 216 cmEstimate: € 120/200 -
#453
Een fijn uitgewerkte bronzen Bodhisattva op rots.
Un bodhisattva en bronze finement ciselé sur rocher.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120/200 -
#588
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal. Tijdperk Napoleon III. Gemerkt.
Un service à café et thé quatre pièces en métal argenté. Epoque Napoléon III. Avec poinçon.No longer availableEstimate: € 65/85 -
#668Argyle and Sutherland
Een klaroen van koper en messing.
Un clairon en cuivre et laiton.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#265
Een paar 14 K wit en geelgouden oorbellen bezet met twaalf kleine briljantjes.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 14K serties de douze petits diamants.No longer availableDim. 1,60 gEstimate: € 200/250