Een horlogehouder van zilver met Hollandse keuren (tweede gehalte), in de vorm van een wandpendule met filigraanwerk. Voorzien van een zakhorloge met messingen kast en met wijzerplaat van wit email. XIXde eeuw.

A silver watch holder with Dutch hallmarks (second grade), in the form of a wall clock with filigree work. Accompanied by a pocket watch with brass case and a white enamel dial. 19th century.
SKU: 2705250121.
Auction day: 27 May 2025 19:00
Catalogue #121
Estimate: € 100 / 120

  • #497

    Set van 4 messingen scheepslampen.

    Set of 4 brass ship lamps.
    Dim. Hoogte 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #109
    Frans Mortelmans
    Period: 1865-1936

    ‘Stilleven met druiven en perzikken’. Olieverf op doek, getekend F. Mortelmans. Onderaan enkele kleine beschadigingen aan het doek.

    'Still life with grapes and peaches’. Oil on canvas, signed F. Mortelmans. Some small damages at the bottom of the canvas.
    Dim. 60/100 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #197

    Art deco paddestoellamp van verchroomd koper, met bajonetfitting. Heeft een beetje schade aan de chroomlaag. Niet gemerkt.

    Art deco mushroom lamp made of chromed copper, with bayonet fitting. Has some damage to the chrome layer. Not marked.
    Dim. Hoogte 39, Ø 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #456

    Antieke commode met zwart marmeren blad. Vier laden.

    Antique chest of drawers with black marble top. Four drawers.
    Dim. H 90, B 129, D 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #436

    Handgeknoopt Turkmeens tapijt.

    Hand-knotted Turkmen carpet.
    Dim. 206/137 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #464

    Een paar wandlampen van beschilderd smeedijzer. Gevormd als vruchtdragende takken van een citroenboom.

    A pair of wall lights made of painted wrought iron. Shaped like fruit-bearing branches of a lemon tree.
    Dim. H 43, B 29 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #559

    Een recente Murano spiegel met houten frame en glazen ornamenten. In perfecte staat.

    A recent Murano mirror with a wooden frame and glass ornaments. In perfect condition.
    Dim. h 62 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #332
    Broekaert

    “Venlandschap met knotwilg”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1977.

    "Landscape with pollard willow." Oil on canvas. Signed and dated 1977.
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #300

    Een lot van 7 koffiepotten, voornamelijk tin. Gezamenlijk gewicht van ongeveer 5 kg.

    A lot of 7 coffee pots, mainly tin. Total weight approximately 5 kg.
    Dim. 5 kg
    Estimate: € 30 / 50
  • #261
    Val St-Lambert

    Twee vazen van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa. De ene cilindrisch ( H. 22.5 cm), de andere met een golfbeweging op de buik en een verbredende rand (23 cm, met schilfers boven en onderaan).

    Two vases made of cut crystal, blue colored throughout. One cylindrical (H. 22.5 cm), the other with a wavy pattern on the body and a widening rim (23 cm, with chips at the top and bottom).
    Dim. Hoogte 22, Ø 16 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #439
    Frank-Ivo

    “Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1955.

    "Heath landscape". Oil on canvas. Signed and dated 1955.
    Dim. 65 x 79 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #434
    Carol Colette

    ‘First snow’. Kleurenlithografie, getekend Carol Colette. 1981.

    'First snow'. Color lithograph, signed Carol Colette. 1981.
    Dim. 27/40 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling van 27 & 28 Mei 2025

27 May 2025 19:00
28 May 2025 19:00