#292Een salontafel in beukenhout met een glazen blad en cannage.
#174Een grote rechthoekige wandspiegel met zilvergepatineerde lijst.
A large rectangular wall mirror with a silver-patinated frame.No longer availableOnline onlyDim. 113 x 120 cmEstimate: € 60 / 80 -
#140Een lot van 2 beeldjes in zamak van sportende medemensen.
#191Een paar opaline glazen vaasjes.
#64Yperman“Meerzichten”, een set van 4 schilderijen, olieverf op papier, gesigneerd Yperman en gedateerd ‘93.
#216Een set van twee moderne Orthodoxe iconen. ‘De Heilige Maagd & Johannes de Theoloog.’ & ‘Jezus aan het kruis.’
A set of two modern Orthodox icons. 'The Holy Virgin & John the Theologian.' & 'Jesus on the cross.'No longer availableOnline onlyDim. 46 x 34 & 53 x 41 cmEstimate: € 35 / 40 -
#286Een massief houten boekstaander.
#120Een antieke koperen vaas in geel en rood koper.
#242“Berglandschap”, een tekening, houtskool op papier, onleesbaar gesigneerd.
A lot of cut crystal, a blue Bohemian vase, a green vase (small chip on top), and an ashtray.No longer availableOnline onlyDim. h 28, 10, 7 cmEstimate: € 20 / 30 -
#10Eel set van 2 oude schenkkannetjes in verzilverd metaal.
Set of 2 old silver-plated pouring jugs.No longer availableOnline onlyDim. h 18 cmEstimate: € 10 / 20 -
#258“Cendrillon”. Litho naar een werk van J. Hiddemann.
"Cendrillon". Lithograph based on a work by J. Hiddemann.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 29 cmEstimate: € 25 / 40