#195Henry DeanEen grote glaspasta vaas met rode spikkels.
#139“De watermolen”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#176Een abstracte langgerekte zwarte glaspasta vaas met Chinees decor van bloemen.
An abstract elongated black glass paste vase with Chinese floral decoration.No longer availableOnline onlyDim. h 27, L 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#226RonsonEen Ronson 80 deluxe vergulde aansteker.
A Ronson 80 deluxe gilded lighter.No longer availableOnline onlyDim. 7 x 3,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#19Een mondgeblazen glazen vaas, naar de oudheid.
#140Een lot van 2 beeldjes in zamak van sportende medemensen.
#5Gr. De Busccher“Gevelzicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#191Een paar opaline glazen vaasjes.
#279Een polychroom aardewerken knobbelgans als cachepot.
A polychrome earthenware knobbelgans as a cache pot.No longer availableOnline onlyDim. h 27 cmEstimate: € 40 / 60