#3Een rozentak van smeedijzer, in de stijl van Van Boeckel.
#226Een bergère oorfauteuil met beige bekleding.
#159‘Landschap met veehoedster’, olieverf op paneel. Vermoedelijk 19e eeuws. Niet getekend.
#81Een porseleinen kistje, kobaltblauw met gevarieerde taferelen en accenten in goudverf, onderaan gemerkt met een kroon, gekruisde zwaarden en A T B.
#58DazorEen grote diamantairslamp de tweede helft van de vorige eeuw gemerkt Dazor Floating Fixture, USA.
#117Een grote geslepen spiegel, vergulde kader met kuif.
A large cut mirror, gilt frame with crest.No longer availableDim. 170 x 89 cmEstimate: € 280 / 340