Similar lots by type
-
#98Een messingen blaker.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 12 cm -
#45Een paar messingen kandelaars in barokke stijl, gemonteerd als lamp.
Paire de bougeoirs en laiton de style baroque, montés en lampe.No longer availableOnline onlyDim. h: 42 cm (z.k.)Estimate: € 30 / 50 -
#92Een nest of tables met getorste poten. Eén tafeltje manco, één licht beschadigd
Un nid de tables aux pieds torsads. Une table manquante, une légèrement endommagée.No longer availableOnline onlyDim. 54 x 45 cm -
#108Een recente sierschotel en een terrine van Chinees porselein met een meerkleurig decosr van pauwen en bloemen. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 40 cm -
#102Een ronde messingen milieu-de-table.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 34 cm -
#103“Musicerende engeltjes bij een boom”. Een monochroom wit porseleinen groepje.
Des anges jouant de la musique près d'un arbre . Un groupe monochrome en porcelaine blanche.No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cm -
#107Een messingen wijnmeter.
Une mesure à vin en laiton.No longer availableOnline only -
#51Een Japans porseleinen theeservies met meerkleurig decor van een reiger aan de waterkant. 12 kopjes en ondertasjes, een serveerschotel, 12 gebakbordjes (3 beschadigd), theepot (deksel manco), suikerpot, kommetje en melkkannetje.
Un service à thé en porcelaine japonaise à décor multicolore d'un héron au bord de l'eau. 12 tasses et soucoupes, un plat de service, 12 assiettes à gâteau (3 endommagées), théière (couvercle manquant), sucrier, petit bol et pot à lait.No longer availableOnline only -
#114Gerold PorzellanEen trommelaar van meerkleurig Beiers porselein. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 18 cm -
#101M. CoppensPeriod: 18895-1975“Moeder en kind”. Een art deco bas-reliëf van plaaster. Gesigneerd.
Mère et enfant . Bas-relief art déco en plâtre. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 32 cm -
#94Drie meerkleurig porseleinen pierrots.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14; 20 & 29 cm -
#109Een majolica fruitschaal met een meerkleurig decor van de zon en citroenen.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 40 cm -
#104Een paar art nouveau siervaasjes van monochroom wit biscuit.
Une paire de vases décoratifs Art Nouveau en biscuit blanc monochrome.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cm -
#106Een grote Chinese waaier.
Un grand éventail chinois.No longer availableOnline onlyDim. l: 76 cm -
#110Een oude schoenspanner.
Un vieil embauchoir.No longer availableOnline onlyDim. l: 34 cm -
#116“Beethoven” & “Mozart”. Twee zamaken bustes naar ontwerp van Piedboeuf. Op marmeren sokkels.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14,5 cm -
#105Een parasol met kunststoffen handvat in de vorm van een pierrot.
Une ombrelle avec une poignée en plastique représentant un pierrot.No longer availableOnline onlyDim. l: 75 cm -
#100Een aardewerken siervaas in barokke stijl, gedecoreerd met scènes in reliëf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 43 cm -
#96CanonZoom lens fd 70-150mm 1/45. In etui.
No longer availableOnline onlyDim. l: 20 cm -
#99Een karafje van geslepen kleurloos kristal.
Une carafe en cristal taillé incolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cm -
#95Een goudkleurig porseleinen olifantje.
No longer availableOnline onlyDim. h: 22,5 cm -
#93Een paar aardwerken jardinières met Delftse decors.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 20 & 24 cm -
#97Een kleine messingen wierrookbrander.
No longer availableOnline onlyDim. h: 19 cm -
#115Een lot van drie oude asbakken, waarbij één van aardewerk, één van gietijzer en één van bakeliet.
No longer availableOnline only
Other lots in this auction
-
#69“Monnik met vogeltje”. Een houten beeldhouwwerk. Gemonogrammeerd.
Moine avec oiseau . Une sculpture en bois. Monogrammée.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cm -
#15Een laat XVIIIe eeuwse barometer in vergulde Lodewijk XVI-lijst. Beschadigingen en manco’s.
No longer availableOnline onlyDim. l: 86 cm -
#70Drie verschillende vazen van kleurloos kristal, waarbij één gemerkt van Val St. Lambert. Kleine randschilfers.
Trois vases en cristal incolore différents, dont un marqué Val St. Lambert. Petits éclats sur le bord.No longer availableOnline onlyDim. h: 15, 20 & 31 cm -
#71Een paar beeldjes van meerkleurig Duits biscuit.
Une paire de figurines de biscuits allemands multicolores.No longer availableOnline onlyDim. h: 13 cm -
#39Nicole Vossenberg“Kattin met kittens”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 02-’02.
No longer availableOnline onlyDim. 31 x 23 cm -
#89Roger Hebbelinck“Dorpszicht”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 163/350 buiten de plaat.
No longer availableOnline onlyDim. 40,5 x 69 cm -
#48Een messingen lampenvoet.
Pied de lampe en laiton.No longer availableOnline onlyDim. h: 46 cm (z.k.)Estimate: € 30 / 40 -
#56Een lot van drie tegels van Spaans aardewerk met meerkleurige decors van personages.
Un lot de trois carreaux de faïence espagnole avec des décorations multicolores de personnages.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 20 cm -
#6Een paar tinnen kruisbeelden.
Une paire de crucifix en étain.No longer availableOnline onlyDim. h: 39 cm -
#32J. VerheesEen landschapje en een hoevezicht, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 18 x 13 cm -
#53Een West-Duitse Rumtopf-pot van geglazuurd aardewerk.
Rumtopf allemand en faïence.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 10 / 15 -
#21“Vrouwelijke naakt”. Een litho. Gesigneerd buiten de plaat.
Nu féminin . Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 31,5 x 21,5 cm

