#402Twee verschillende moderne tekeningen op papier. Beide gemonogrammeerd en resp. Gedateerd ‘70 & 2005.
Deux dessins modernes différents sur papier. Monogrammés et datés respectivement de 70 et 2005.No longer availableDim. 15 x 8 & 10 x 18 cmEstimate: € 35 / 45 -
#157Een driedelig klokstel van koper en porselein met een blauw decor van korenbloemen. Begin XXste eeuw. Met sleutels en slinger.
Une garniture de cheminée trois pièces en cuivre et porcelaine à décor bleu de bleuets. Début du XXe siècle. Avec clés et balancier.No longer availableDim. H. 64 & 55 cmEstimate: € 200 / 250 -
1 pièce d'or Conservation . Au 900/1000. Thaïlande 1974. Recto: Rama IX, verso: aronde d’Asie. Edition très limitée.No longer availableDim. 33,43 gEstimate: € 2700 / 5000 -
#50Een 18 K wit en geelgouden art deco broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une broche art déco en or blanc et jaune 18 carats sertie de diamants anciens taillés d'un poids combiné de + - 0,35 ct. Et de saphirs d'un poids combiné de + - 0,20 ct.No longer availableDim. 6,22 gEstimate: € 300 / 400 -
#60Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,70 ct.No longer availableDim. 7,55 gEstimate: € 600 / 700 -
#554Een Chinees porseleinen gemberpot met een blauw op wit decor van pioenen.
#236Een eikenhouten commode met drie gebeeldhouwde laden. Frankrijk, tijdperk Lodewijk XVI.
Commode en chêne à trois tiroirs sculptés. France, époque Louis XVI.No longer availableDim. 104 x 132 x 56 cmEstimate: € 200 / 300 -
#413Leopold Van Esbroeck“Zittende vrouw.” Een beeld van gesculpteerd notenhout.
#442Utagawa Hiroshige“Winters stadszicht: Kinryuzan Tempel in Asakusa”. Een gekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd. Omstreeks 1860.
Vue hivernale de la ville: Temple Kinryuzan à Asakusa . Une gravure sur bois japonaise colorée. Signée. Vers 1860.No longer availableDim. 35 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#558Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor.
Une paire de vases en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 180 / 200