Other lots in this auction
-
#389Een lot van vier werken, bestaande uit een silhouet van een flamingo zonder signatuur, een reproductie naar Botero en twee moderne werken op papier.
Un ensemble de quatre œuvres, composé d'une silhouette d'un flamant rose sans signature, d'une reproduction d'après Botero et de deux œuvres modernes sur papier.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#6756 munten “Collector’s Set Olympics” vanaf 1 silver dollar tot 1 cent. USA 1984. In luxe-etui.
6 pièces Set de collection Olympiques de 1 dollar en argent à 1 cent. USA 1984. Dans un coffret de luxe.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#305Een 14 K witgouden ring bezet met vier diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct.
Une bague en or blanc 14 carats sertie de quatre diamants d'un poids combiné de + - 0,12 ct.No longer availableDim. 2,70 gEstimate: € 200 / 250 -
#265Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. en een centrale gele diamant van +- 0,60 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,80 ct. Et un diamant jaune central de + - 0,60 ct.No longer availableDim. 6,60 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#234Léon Danchin“Twee jachthonden”. Gravure. Gesigneerd buiten de plaat.
Deux chiens de chasse . Gravure. Signée hors planche;No longer availableDim. 35 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#665Een geelgouden hangertje bezet met een kleine rode kleursteen.
Un pendentif en or jaune serti d'une petite pierre de couleur rouge.No longer availableDim. 2,2 gEstimate: € 55 / 65 -
#74“Siervaas met putti in trompe l’oeil”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
Vase décoratif avec putti en trompe l'oeil . Huile sur panneau. XIXème siècle.No longer availableDim. 80 x 40 cmEstimate: € 150 / 250 -
#79Alphonse VermeirPeriod: 1905 - 1994“Landbewerkers aan een hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Ouvriers agricoles dans une ferme . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 28 x 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#633Twee Afrikaanse vrouwenbeelden van brons.
Deux statues africaines en bronze.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#583Een zeshoekige vaas van Chinees porselein met een decor van bloesems en vogels.
Un vase hexagonal en porcelaine chinoise décoré de fleurs et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 120 / 200 -
#502“Compositie”. Olieverf op board. Gesigneerd E. Lek.
Composition . Huile sur panneau. Signé E. Lek.No longer availableDim. 59 x 46 cmEstimate: € 60 / 100 -
#539Een paar cilindervormige potten van Chinees porselein met een blauw op wit floraal decor.
Une paire de pots cylindriques en porcelaine chinoise à décor floral bleu sur blanc.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 90 / 110

