Other lots in this auction
-
#592Utagawa Yoshifuji (?)Period: 1828 - 1887“Helden van de Kagoshima-opstand”. Een Japans triptiek, gekleurde houtsnedes op papier. Omstreeks 1877(?).
Heroes of the Kagoshima Rebellion . Triptyque japonais, bois gravés en couleur sur papier. Vers 1877 (?).No longer availableDim. 37 x 25 (x3)Estimate: € 200 / 240 -
#112P. Plaeting“Stadsgezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de ville . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 23 x 33 cmEstimate: € 80 / 100 -
#260Een witgouden ring 18 K bezet met diamantbaguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de baguettes de diamants d'un poids combiné de + - 0,70 ct.No longer availableDim. 3,44 gEstimate: € 500 / 600 -
#477Twee deels gepolychromeerde Afrikaanse houten maskers.
Deux masques africains en bois partiellement polychromes.No longer availableDim. h: 33 & 39 cmEstimate: € 50 / 70 -
#11Een art nouveau tinnen siermand, versierd met bloemen in reliëf. Bijgevoegd een verzilverd metalen tafelschuier met blik.
Un panier décoratif Art Nouveau en étain, décoré de fleurs en relief. Inclus un couvercle de table en métal argenté avec étain.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 25 / 35 -
#44J. De Deeken“Kustzicht” & “Boszicht”. Olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
“Vue costière” et “Vue de bois” . Huile sur panneau. Tous deux signés.No longer availableDim. 15 x 12 & 11 x 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#131Een driedelig messingen klokstel in eclectische stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars.
Garniture de cheminée trois pièces en laiton de style éclectique comprenant une pendule et deux chandeliers.No longer availableDim. h: 44 & 34 cmEstimate: € 150 / 200 -
#4201 gouden munt van 1500 Pisos. Au 900/1000. Filippijnen 1976.
1 pièce d'or de 1500 Pisos. Au 900/1000. Philippines 1976.No longer availableDim. 20,55 gEstimate: € 800 / 1000 -
#13Een inktstel van rood en zwart marmer met twee kleurloos kristallen inktpotjes.
Un encrier de marbre rouge et noir avec deux encriers en cristal clair.No longer availableDim. b: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#512“Personage”. Aquarel en inkt op papier. Gesigneerd Hugo (?) en gedateerd 1990.
Personnage . Aquarelle et encre sur papier. Signé Hugo (?) Et daté 1990.No longer availableDim. 31 x 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#418“Bizon”. Stenen kunstwerk. Gemonogrammeerd E.M.
“Bison”. Objet d’art en pierre. Monogrammé E.M.No longer availableDim. L. 23 cmEstimate: € 160 / 180 -
#225Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met robijntjes met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en twee amethisten met een gezamenlijk gewicht van +- 6 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de rubis d'un poids combiné de + - 1 ct. Et de deux améthystes d'un poids combiné de + - 6 ct.No longer availableDim. 15,33 gEstimate: € 900 / 1000

