#90Een gebeeldhouwde houten lepel. Waarschijnlijk Kongo.
#44Een paar vintage aardewerken tafellampen op houten voet. 1 voet met barst.
#92Een bronzen kandelaar, genre Ashanti. Senegal.
No longer availableOnline onlyDim. h 44 x b 59 cmEstimate: € 60 / 80 -
#7Een set van 2 handbeschilderde fin de siécle vaasjes met vergulde handvatten.
A set of 2 hand-painted fin de siècle vases with gilded handles.No longer availableOnline onlyDim. h 24.5 cmEstimate: € 10 / 20 -
#96Een houten masker. Gabon.
#62Een lot van tafelkristal bestaande uit een karaf en 2 sets van 2 glazen waarvan 1 met minieme schade aan de rand.
A set of table crystal comprising a decanter and 2 sets of 2 glasses, one of which has minimal damage to the rim.No longer availableOnline onlyDim. h 32.5 cmEstimate: € 30 / 50