Other lots in this auction
-
#23A. Camos, ValaurisEen aardewerken sierschotel met een meerkleurig decor van een vis. Haarscheur.
An earthenware decorative dish with a multi-coloured decor of a fish. Hairline crack.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 31 cmEstimate: € 20 / 25 -
#4Een gietijzeren beeldje van een Moorse jongen.
A cast iron figurine of a Moorish boy.No longer availableOnline onlyDim. h 24 cmEstimate: € 10 / 15 -
#184“De paardenmenner”. Een beeld van kunstbrons naar “Les chevaux de Marly” van Coustou.
"Le Cavalier". Une statue en bronze d'art d'après "Les chevaux de Marly“ par Coustou.No longer availableOnline onlyDim. h: 44 cmEstimate: € 50 / 80 -
#287Toon GielenPeriod: 1935 - 2018“Clown”. Een plaasteren reliëf met goudkleurig patina. Op acht exemplaren.
"Clown". A plaster relief with gold-coloured patina. On eight copies.No longer availableOnline onlyDim. h: 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#253Een sierbord van Chinees porselein met meerkleurig decor van een vogel en vlinders in bloeiende struiken.
Assiette décorative en porcelaine de Chine à décor multicolore d'un oiseau et de papillons dans des buissons fleuris.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 26 cmEstimate: € 30 / 35 -
#90Een lot van 6 vintage porseleinen poppen in diverse modellen, formaten en kledingstukken.
A lot of 6 vintage porcelain dolls in various models, sizes, and clothing.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 45 -
#153Een lot van 4 vintage porseleinen beeldjes, onderaan gemerkt; “made in occupied Japan”, “Japan” en “made in Japan”.
A lot of 4 vintage porcelain figurines, marked on the bottom; "made in occupied Japan", "Japan" and "made in Japan".No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#193Gallia (Christofle)WiskemannEen lot van 5 verzilverde schalen waaronder Gallia, Wiskemann e.a..
A lot of 5 silver-plated bowls including Gallia, Wiskemann, and others.No longer availableOnline onlyDim. 56 x 37 cmEstimate: € 20 / 30 -
#251MoustierEen siercoupe van veelkleurig aardewerk met een vrouw in klederdracht op het plat. XIXde eeuw. We voegen er een dito jonger bord aan toe met het opschrift “Liberté, Egalité, Fraternité”, onderaan gesigneerd.
Une coupe décorative en faïence multicolore avec une femme en costume traditionnel sur l'étagère. XIXème siècle. On rajoute une assiette idem plus jeune avec l'inscription « Liberté, Egalité, Fraternité », signée en bas.No longer availableOnline onlyDim. H. 22,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#156Vier beeldjes van porselein en biscuit waarvan een art deco danserjes, een karakterkop, een ballerina en een pierrot. Het grootste beeldje is gelijmd/doormidden gebarsten.
Four porcelain and biscuit figurines including an Art Deco dancer, a character head, a ballerina, and a pierrot. The largest figurine is glued/cracked in half.No longer availableOnline onlyDim. H. 20 cmEstimate: € 50 / 60 -
#38Een lot van 4 kruisbeelden.
A lot of 4 crucifixes.No longer availableOnline onlyDim. h 37 cmEstimate: € 30 / 40 -
#154Een lot van 41 strips van verscheidene uitvoerders en striphelden.
lot of 41 comics from various performers and comic heroes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30

