#228Een vintage gipsen beeld van een Sint-Bernard puppy. Heeft meerdere kleine beschadigingen.
#263Vijf verschillende zilveren kettingen met drie hangers. 925 en 835‰.
Five different silver necklaces with three pendants. 925 and 835‰.No longer availableOnline onlyDim. 35 gEstimate: € 25 / 50 -
#83Een grote porseleinen fruitschaal, gemerkt Alfa, Italy.
#177Een balustervaas van meerkleurig Canton porselein.
#199Een klein handgeknoopt Oosters wollen kleedje.
A small hand-knotted oriental wool rug.No longer availableOnline onlyDim. 95 x 78 cmEstimate: € 25 / 35 -
#198Een handgeknoopte Pakistaanse wollen loper.
#120Een geslepen kristallen vaasje, kleurloos en blauw in de massa.
#153YastikEen handgeknoopt Oosters loper van wol met een geometrisch motief.
A hand-knotted oriental carpet made of wool with a geometric motif.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 60 cmEstimate: € 35 / 45 -
#168Een set van 2 sierlijke zamac vazen waarvan 1 met schade.
#7Wiskemann, BruxellesEen verzilverde kandelaar met drie armen, gemerkt Wiskemann.
A silver-plated candlestick with three arms, marked Wiskemann.No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 15 / 25