#156OrussEen lot van 2 polshorloges, gemerkt Oruss.
#39Een vintage mondgeblazen vaasje met swirlmotief.
A vintage hand-blown vase with a swirl pattern.No longer availableOnline onlyDim. h 17 cmEstimate: € 10 / 15 -
#228Een vintage gipsen beeld van een Sint-Bernard puppy. Heeft meerdere kleine beschadigingen.
#271Kaiser W. GermanyEen lot biscuit bestaande uit een meisje met gans en een fluitspelende jongen. Beide onderaan gemerkt.
A lot of biscuit consisting of a girl with a goose and a boy playing the flute. Both marked at the base.No longer availableOnline onlyDim. h 18 cm -
#67“Jonge landbouwers”. Een faience beeld naar Royal Dux.
"Young farmers". A faience statue in the style of Royal Dux.No longer availableOnline onlyDim. 47 cmEstimate: € 60 / 80 -
#57CapodimonteEen grote Capodimonte schenkkan.
A large Capodimonte pitcher.No longer availableOnline onlyDim. h 57.5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#2Een whiskykaraf en een wijnkaraf van kleurloos kristal
A whisky decanter and a wine decanter made of colorless crystalNo longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#245Een lot van 26 geslepen likeurglaasjes.
A lot of 26 cut liqueur glasses.No longer availableOnline onlyDim. 10 x Ø5cmEstimate: € 40 / 60