#14Een groep in porselein voorstellend twee engeltjes, gemerkt Ludwigsburg.
A group in porcelain depicting two cherubs, marked Ludwigsburg.No longer availableOnline onlyDim. h 22.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#207Een lot van 4 porseleinen melkkannetjes.
#26VazoliniEen Italiaans majolica klokje, gemerkt.
#189Een gesculpteerde houten buste. Afrikaans werk.
#67WMF ZinnEen set van vier tinnen muurplaketten, ‘De vier jaargetijden’.
A set of four tin wall plaques, 'The Four Seasons'.No longer availableOnline onlyDim. Ø 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#118Een porseleinen schotel met floraal decor. Verso gemerkt.
#101Een dienblad in verzilverd metaal, gemerkt Viners of Sheffield, alpha plate.
A silver-plated metal tray, marked Viners of Sheffield, alpha plate.No longer availableOnline onlyDim. 57 x 35 cmEstimate: € 10 / 20 -
#153Giuseppe Armani CapodimonteEen vintage kunststoffen beeldje van 2 duiven op bloementak. Gemerkt.
A vintage plastic sculpture of 2 doves on a flower branch. Marked.No longer availableOnline onlyDim. 36,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#268Delvaux BruxellesEen beige lederen portefeuille met verschillende vakverdelingen. Gebruikssporen.
A beige leather wallet with multiple compartments. Signs of wear.No longer availableOnline onlyDim. 10 x 15 cmEstimate: € 60 / 100 -
#197“Ridderbuste”. Een gerestaureerd beeld in terracotta. Gemerkt ‘Van De Velde - Sint Niklaas Waas’ en genummerd 114.
#66Krautheim, Selb BavariaEen polychroom porseleinen vaas met handgeschilderd bloemendecor, onderaan gemerkt. Duits.
A polychrome porcelain vase with hand-painted floral decoration, marked at the bottom. German.No longer availableOnline onlyDim. h 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#271Een vintage luster in hout en messing met 8 lichtpunten. Kapjes manco.
No longer availableOnline onlyDim. 90 x 68 cmEstimate: € 40 / 60