#8Twee sets vazen in Vlaams aardewerk, van elke set is één van de vazen bovenaan gebarsten.
Two sets of vases in Flemish earthenware, one vase in each set has a crack at the top.No longer availableOnline onlyDim. h 49 cmEstimate: € 40 / 60 -
#125Limoges FranceEen porseleinen tafellampje met toegevoegd een bonbonnière, beide gemerkt Limoges en gedecoreerd met roze bloemen.
A porcelain table lamp with an added bonbonnière, both marked Limoges and decorated with pink flowers.No longer availableOnline onlyDim. h 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
#17Een beeldje van een rondborstige dame, Samson porselein, ca 1900.
#183Een replica van een Meso-Amerikaans beeldje. Afkomstig van het Atelier D’Louvre in Parijs.
A replica of a Meso-American figurine. Originating from the D’Louvre Studio in Paris.No longer availableOnline onlyDim. h 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#246Een grote goudkleurige Boeddha spaarpot/offerblok in gegoten composiet.
#269Een persglazen vaas.
#58Een set van 2 bronzen engeltjes, onderdeel van vermoedelijk een luchter.
A vintage binoculars in leather case. Marked Ifoco, 7x50 Field 7.1.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40