#196Een Zuid-Amerikaans gesculpteerd houten beeld van een drager.
#75Een Imari bord met gelobde rand.
#134Capo di MonteEen geglazuurd aardewerken klok, Italiaans werk, onderaan gemerkt Capodimonte.
A glazed earthenware clock, Italian work, marked Capo Di Monte at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 47 cmEstimate: € 40 / 60 -
#55Decor ExclusivEen Italiaans porseleinen dekselvaas en kom met zwart vergulde details en floraal decor. Onderaan gemerkt
An Italian porcelain lidded vase and bowl with black gilded details and floral decoration. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 29 & 11 cmEstimate: € 20 / 40 -
#244Een lampenvoet van porselein en koper.
#95Een gebeeldhouwd zachthouten handspiegeltje in rococostijl. Kleine letsels aan de rand.
A carved softwood hand mirror in rococo style. Minor damage to the edge.No longer availableOnline onlyDim. L. 37 cmEstimate: € 20 / 30 -
No longer availableOnline onlyDim. H. 16,5 cmEstimate: € 20 / 40 -
A polychrome wooden carved box with image from St. Cecilia. Early 20th century.No longer availableOnline onlyDim. 9 x 25 x 18 cmEstimate: € 40 / 60