#81Een lot van 2 stuks verguld bronzen meubelbeslag.
A lot of 2 pieces of gilded bronze furniture fittings.No longer availableOnline onlyDim. l 38 cmEstimate: € 10 / 20 -
#54Vichy Porcelaine de CouleuvreEen vintage Frans porseleinen vaas, groen met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A vintage French porcelain vase, green with floral decoration. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 16,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#40Een set van twee vazen in Torhouts aardewerk met de voorstelling van hanen.
A set of two vases in Torhout earthenware featuring rooster motifs.No longer availableOnline onlyDim. h 42 cmEstimate: € 30 / 40 -
#161Een koperen beslagen kan met enkele deuken.
#168Een set van 2 sierlijke zamac vazen waarvan 1 met schade.
#72Kaiser W. Germany‘Luxor’ & ‘Theben’. Een lot van twee porseleinen vazen, één met oren, met decor naar de Egyptische oudheid.
'Luxor' & 'Thebes'. A lot of two porcelain vases, one with handles, decorated in the style of ancient Egypt.No longer availableOnline onlyDim. h 30 cm & h 15,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#214Een glazen stolp met houten voet.
#124Een lot van 2 porseleinen wijwatervaatjes.
#195Een art-deco schouwklok in een houten gesculpteerde kast.
An art-deco mantel clock in a wooden carved case.No longer availableOnline onlyDim. h 41 cmEstimate: € 20 / 30