#95Een gebeeldhouwd zachthouten handspiegeltje in rococostijl. Kleine letsels aan de rand.
A carved softwood hand mirror in rococo style. Minor damage to the edge.No longer availableOnline onlyDim. L. 37 cmEstimate: € 20 / 30 -
#211Een massief eikenhouten gesculpteerde buste van een Romein.
#167Een lot van 2 kunststoffen bustes van een jongen en meisje met hoofddeksel.
A lot of 2 plastic busts of a boy and girl with headgear.No longer availableOnline onlyDim. 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#130Een verguld bronzen inktpothouder. De glazen inktpotten ontbreken.
A gilded bronze inkwell holder. The glass inkpots are missing.No longer availableOnline onlyDim. 13 x 32 x 19 cmEstimate: € 20 / 30 -
#203Een antieke grammofoon. Te restaureren of voor onderdelen.
An antique gramophone. To restore or for parts.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 38 x 41 cmEstimate: € 30 / 50 -
#282Een Afrikaanse gesculpteerd houten decoratief beeld/pot met afneembaar deksel.
#160Een blauw-wit Chinees porseleinen schaal met landschap in het decor.
#132Een lot van 2 oude weegschalen en een blokje met glazen gewichtjes.
#186Bell & HowellEen vintage 8 mm camera, model 134, gemerkt Bell & Howell. In lederen tas met extra lens.
#150Een uit kunststof vervaardigd vintage beeldje van een kleine adelaar.
#287GULDSM.AKT.BOLEen verzilverde samovar, onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#5Een paar tinnen vijzeltjes met stampers. Onderaan gemerkt.
A pair of pewter mortars with pestles. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 7 x Ø11,5 cmEstimate: € 40 / 60