#123Een lot van 2 biscuit wijwatervaatjes met engel en cherubijn sculptuur.
A lot of 2 biscuit holy water fonts featuring angel and cherub sculptures.No longer availableOnline onlyDim. 18 & 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#121Een nautische telescoop, ook wel piratenkijker genoemd, in messing en leder. Decoratief.
A nautical telescope, also known as a pirate's spyglass, in brass and leather. Decorative.No longer availableOnline onlyDim. l 60 cmEstimate: € 20 / 30 -
#67WMF ZinnEen set van vier tinnen muurplaketten, ‘De vier jaargetijden’.
A set of four tin wall plaques, 'The Four Seasons'.No longer availableOnline onlyDim. Ø 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#168Een set van 2 sierlijke zamac vazen waarvan 1 met schade.
#241Een set van 2 Chinese vazen met houten sokkeltjes.
#183Een replica van een Meso-Amerikaans beeldje. Afkomstig van het Atelier D’Louvre in Parijs.
A replica of a Meso-American figurine. Originating from the D’Louvre Studio in Paris.No longer availableOnline onlyDim. h 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#200Lanetti ManchesterEen notenhouten barometer. Onderaan gemerkt.
#238Een persglazen kandelaar met een vis in frostglass. De losse coupe bovenaan heeft schilfers.
#280Een paar replica middeleeuwse pantserhandschoenen als wanddeco.
No longer availableOnline onlyDim. 39 cmEstimate: € 15 / 30 -
#140Een luchter in koper en kristal met vijf lichtpunten.
A chandelier in copper and crystal with five light points.No longer availableOnline onlyDim. h 66 x Ø 42 cmEstimate: € 30 / 50 -
#60Een lot van 2 aardewerken beeldjes in précolombiaanse stijl.
A lot of 2 earthenware figurines in pre-Columbian style.No longer availableOnline onlyDim. h 31.5 cmEstimate: € 20 / 30