A lot of 7 polychrome porcelain bird figurines. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 50 -
#198Een goudkleurig plaasteren beeld van een edeldame. Naar de oudheid.
#291Een uit eikenhout gesculpteerde wandnis.
No longer availableOnline onlyDim. 61 cmEstimate: € 40 / 60 -
#90ColibriEen vintage onyx set met asbak en aansteker. Onderaan gemerkt.
A vintage onyx set with ashtray and lighter. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#37Een meerkleurig glazen mandjes vaas in stretch art.
#203Een antieke grammofoon. Te restaureren of voor onderdelen.
An antique gramophone. To restore or for parts.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 38 x 41 cmEstimate: € 30 / 50 -
#274ØEen schotel van blauw en wit aardewerk versierd met een bloementuil. Gemerkt onderaan: Oud Delft, Nijmegen.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 36 cmEstimate: € 20 / 40 -
#32Een gevarieerd lot etnisch materiaal bestaande uit een houten kippen masker, een Afrikaans masker in hout en een polychroom Afrikaans beeldje in aluminium.
A varied lot of ethnic items consisting of a wooden chicken mask, an African wooden mask, and a polychrome African figurine in aluminum.No longer availableOnline onlyDim. h 28 cmEstimate: € 10 / 20