Other lots in this auction
-
#295Een lot van 12 porseleinen borden, made in China.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 20.5 cmEstimate: € 5 / 10 -
#44Een blauw en wit porseleinen bonbonnière met romantisch tafereel.
A blue and white porcelain bonbonnière with a romantic scene.No longer availableOnline onlyDim. 9 x 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#132Een lot van 2 oude weegschalen en een blokje met glazen gewichtjes.
A lot of 2 old scales and a block with glass weights.No longer availableOnline onlyDim. 14 x 40 x 13 cmEstimate: € 15 / 25 -
#164“Sacred heart”. Een 19e eeuws stuk religieus huisvlijt bestaande uit het heilig hart omringd door sterren in ovale kader met bol glas.
"Sacred heart." A 19th-century piece of religious home craft consisting of the Sacred Heart surrounded by stars in an oval frame with a domed glass.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 37 cmEstimate: € 30 / 40 -
#292Limoges France AuthentiqueEen lot van 2 porseleinen sierborden met vergulde details.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 24,5 & Ø 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#222Chinees porseleinen vaas, zeshoekig, versierd met een dame op een vliegende vogel.
Vase en porcelaine de Chine, hexagonal, à décor d'une dame sur un oiseau en vol.No longer availableOnline onlyDim. h 36 cm x b 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#45Een vintage meerkleurig Murano glazen beeldje van een abstracte vis.
A vintage multicolored Murano glass sculpture of an abstract fish.No longer availableOnline onlyDim. 17 cmEstimate: € 30 / 60 -
#194Een polychroom kunststoffen beeld van een engel met viool.
A polychrome plastic sculpture of an angel with a violin.No longer availableOnline onlyDim. h 55 cmEstimate: € 30 / 50 -
#297Een lot Satsuma porselein, bestaande uit een theepot, 2 dekselpotjes met fo hondjes versierd en een zittend Boeddha beeldje.
No longer availableOnline onlyDim. 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#238Een persglazen kandelaar met een vis in frostglass. De losse coupe bovenaan heeft schilfers.
A pressed glass candlestick with a fish in frost glass. The detachable cup on top has flake damage.No longer availableOnline onlyDim. h 29 cmEstimate: € 20 / 30 -
#275Een driedelig verzilverd metalen theeservies. Theepot, suiker-en melkpot. Gemerkt Garrand & C°, London.
No longer availableOnline onlyDim. H. 16,5 cmEstimate: € 20 / 40 -
#53Christian Defays“Gemaskerde man”. Een gesculpteerd, vergulde buste op stenen voet. Verso gesigneerd. Enkele schilfers.
"Masked man." A sculpted, gilded bust on a stone base. Signed on the back. Some minor chips.No longer availableOnline onlyDim. 38 cmEstimate: € 40 / 60

