#99Kaiser W. Germany
Een lot van 7 polychroom porseleinen vogeltjes. Onderaan gemerkt.
A lot of 7 polychrome porcelain bird figurines. Marked at the bottom. -
#297
#128
Een oud Afrikaanse houten doos met draaideksel.
An old African wooden box with a twist lid. -
#71
Een vintage Boheems kristallen vaas met geslepen geometrisch decor.
A vintage Bohemian crystal vase with cut geometric design. -
#45
Een vintage meerkleurig Murano glazen beeldje van een abstracte vis.
A vintage multicolored Murano glass sculpture of an abstract fish. -
#193
Een oude aarden vaas met 4 oren. Zware restauratie aan de hals. Vermoedelijk Mediterraans.
#72Kaiser W. Germany
#205
#244
Een lampenvoet van porselein en koper.
A lamp base in porcelain and copper. -
#146
“Rama en olifant”. Een lot van 2 Thaise beeldje in brons met vergulde details.
"Rama and Elephant". A lot of 2 Thai bronze statues with gilded details. -
#22
#271
Een vintage luster in hout en messing met 8 lichtpunten. Kapjes manco.