#132Een beeld van een stier uit meerkleurig geblazen glaspasta.
#46Een kunststof wandornament met 2 voorstellingen van Boeddha.
No longer availableOnline onlyDim. 51 x 43cmEstimate: € 40 / 60 -
#20Een lot Aziatisch porselein, gemengde stijlen, bestaande uit 2 vaasjes, waarvan 1 Satsuma gemerkt en 2 dekselpotjes in blauw-wit.
#237Een lot van 9 handgeslepen glazen, 8 wijnglazen en een borrelglas. Vroeg 20ste eeuws.
No longer availableOnline onlyDim. h 12 x Ø 8 cmEstimate: € 10 / 20 -
#78Een art-deco tafellamp met een rood gepatineerde voet met een beer. 2 barstjes in de voet achter de beer.
An Art Deco table lamp with a red patinated base featuring a bear. 2 cracks on the base behind the bear.No longer availableOnline onlyDim. h 22 cm zonder kapEstimate: € 30 / 50 -
#234Een afwerpstang, een deel van het gewei van een Edelhert.
No longer availableOnline onlyDim. 54cmEstimate: € 40 / 60 -
#113Een polychrome vaas van Chinees porselein met decor van figuren en bloemen.
A polychrome vase of Chinese porcelain with decorations of figures and flowers.No longer availableOnline onlyDim. h 33,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#28Een set van 2 19e eeuwse kandelaars in rood koper.
#215Een eikenhouten bijzettafeltje.
A clay pipe with a decoration of a man in high relief.No longer availableOnline onlyDim. L. 24 cmEstimate: € 35 / 40