#136Raoul Dufy“Mediterraan havenzicht”. Een litho op papier. Onderaan binnen de plaat gesigneerd.
"Mediterranean harbor view". A lithograph on paper.No longer availableOnline onlyDim. 84 x 38cmEstimate: € 100 / 200 -
#168Een gegoten rookglazen beeld van een meeuw.
#258Een lot van 2 moderne opbergdoosjes in plexiglas.
#125Een geslepen kristallen bonbonnière.
A cut crystal bonbonnière.No longer availableOnline onlyDim. h 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#100Een tableau met 25 locomotiefconstructieplaatjes.
#50Een gepatineerd houten spiegelkistje met marqueterie versierd.
A patinated wooden mirror case decorated with marquetry.No longer availableOnline onlyDim. 8 x 34 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#79Expo 58, de grote ommekeer, een boek door France Debray.
Expo 58, the Great Turning Point, a book by France Debray.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 20 -
#102J. Decock“Gestileerd landschap”. Een tekening op papier. Onderaan gesigneerd.
#90Souvenir de Expo 58, een set luciferdoosjes van het Russisch paviljoen. In zijn originele doos.
Souvenir from Expo 58, a set of matchboxes from the Russian pavilion. In its original box.No longer availableOnline onlyDim. 4 x 23 x 12 cmEstimate: € 15 / 25