#196Een Zuid-Amerikaans gesculpteerd houten beeld van een drager.
#19Een mandje in kristal, kleurloos en blauw in de massa gekleurd.
A small basket in crystal, colorless and dyed blue in the mass.No longer availableOnline onlyDim. h 18 x l 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#87LecturamaEen lot van 11 gebundelde Suske & Wiske collectie albums.
#168Een gegoten rookglazen beeld van een meeuw.
#227Een geslepen kristallen decanteerkaraf. Onderaan gemerkt.
#16“Kustzicht”, een schilderij, aquarel op papier, onleesbaar gesigneerd.
#31Een lot van 5 vintage “BRUX” bierglazen.
#134Val Saint LambertEen kristallen vaas, roze in de massa gekleurd, onderaan gemerkt Val Saint Lambert.
#139Een tapijtje.
A small carpet.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#33HergéEen lot van 5 Franstalige Kuifje strips, hardcover.
#181Een lot bestaande uit een klein metalen Chinees theepotje en een messingen schenkkan met decor van verschillende hoofden.
A lot consisting of a small metal Chinese teapot and a brass jug with decoration of various heads.No longer availableOnline onlyDim. h 10 & 33 cmEstimate: € 30 / 35