#110Een vintage luchtfoto van Edegem.
#24Een porseleinen Imari vaas, 2 haarlijnscheurtjes bovenaan.
#166“Maria met Kind”. Een vintage kunststoffen wanddeco.
#79Expo 58, de grote ommekeer, een boek door France Debray.
Expo 58, the Great Turning Point, a book by France Debray.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 20 -
#223Een lot van drie verschillende vintage handtassen.
#32Een kristal geslepen karafje met zilveren kettinkje. Schilfer aan de dop. Vroeg 20e eeuw.
#16“Kustzicht”, een schilderij, aquarel op papier, onleesbaar gesigneerd.
#261Een lot van 3 sierborden in porselein gemerkt Copenhagen.
#184Frutarex INCA“Frutarex”. Een vintage kers-en pruimontpitter. Gemerkt INCA, in originele doos.
#6Perneel“Geabstraheerd naakt beeld”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Abstract nude sculpture." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 40 cmEstimate: € 20 / 40