#49CapodimonteEen kunststoffen beeld op houten voet, verso gemerkt.
#99Kaiser W. GermanyEen lot van 7 polychroom porseleinen vogeltjes. Onderaan gemerkt.
A lot of 7 polychrome porcelain bird figurines. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 50 -
#123Een lot van 2 biscuit wijwatervaatjes met engel en cherubijn sculptuur.
A lot of 2 biscuit holy water fonts featuring angel and cherub sculptures.No longer availableOnline onlyDim. 18 & 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#100Een houten beeld van een hurkend personage. Afrikaans werk.
#235Een Boheems kristallen vaas met blauw in de massa.
#256Een zilverkleurige porseleinen vaas.
#180Een paar bronzen olielampen, 19e eeuw. Verschillende bolglazen en 1 vulglaasje binnenin manco.
#275Een driedelig verzilverd metalen theeservies. Theepot, suiker-en melkpot. Gemerkt Garrand & C°, London.
No longer availableOnline onlyDim. H. 16,5 cmEstimate: € 20 / 40 -
#229“La Danse”. Een bruin gepatineerd zamak beeldje.
"The Dance". A brown patinated zamak statue.No longer availableOnline onlyDim. 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#218Een gesculpteerd massief eikenhouten beeldje van een Begijntje.
A sculpted solid oak statue of a Beguine.No longer availableOnline onlyDim. h 30 cmEstimate: € 10 / 15