#118Een porseleinen schotel met floraal decor. Verso gemerkt.
#7Een set van 2 cloisonné vaasjes, blauw met bloemendecor, één van de vazen is gedeukt.
A set of 2 cloisonné vases, blue with floral decoration, one of the vases is dented.No longer availableOnline onlyDim. h 23.5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#263Een houten muurconsole, samengesteld werk.
#30Een meerkleurig vintage aarderwerken vaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
#113“Meisje, oude man en hond”. Een meerkleurige biscuit verso label.
"Girl, old man, and dog." A multicolored biscuit porcelain plaque.No longer availableOnline onlyDim. 24 cmEstimate: € 20 / 40 -
#100Een houten beeld van een hurkend personage. Afrikaans werk.
#121Een nautische telescoop, ook wel piratenkijker genoemd, in messing en leder. Decoratief.
A nautical telescope, also known as a pirate's spyglass, in brass and leather. Decorative.No longer availableOnline onlyDim. l 60 cmEstimate: € 20 / 30 -
#276Een tinnen groenteschaal in Lodewijk XV stijl. Handvat met bajonetfitting, zodat het deksel ook als schaal kan gebruikt worden.
No longer availableOnline onlyDim. L. 35 cmEstimate: € 20 / 40 -
#172Een kunststoffen beeldje van een elfachtig wezen in floraal decor.
#271Een vintage luster in hout en messing met 8 lichtpunten. Kapjes manco.
No longer availableOnline onlyDim. 90 x 68 cmEstimate: € 40 / 60 -
#180Een paar bronzen olielampen, 19e eeuw. Verschillende bolglazen en 1 vulglaasje binnenin manco.
#126Een houten gesculpteerde, Thaise zittende Boeddha.
A wooden sculpted, Thai seated Buddha.No longer availableOnline onlyDim. 30 cmEstimate: € 60 / 80