#25Een bloemvormige gesculpteerd zilveren broche.
A flower-shaped sculpted silver brooch.No longer availableOnline onlyDim. 7,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#57Een vintage wanddeco design plaaster beeldje met bloempot.
#58Een set van 2 bronzen engeltjes, onderdeel van vermoedelijk een luchter.
#43Delft BochEen blauw-wit porseleinen sierbord met rivier en molenlandschap. Verso gemerkt.
#192Een grote vaas in Vlaams aardewerk met bloemen in het decor. Meerdere beschadigingen.
#15Een zamakken eekhoorn op arduinen sokkel.
#270Een messing luchter met melkglazen kapjes en 6 lichtpunten.
No longer availableOnline onlyDim. 42 x 59 cmEstimate: € 40 / 60 -
#124Een lot van 2 porseleinen wijwatervaatjes.
#42Een boek over goud door Johann Willsberger.
#150Een uit kunststof vervaardigd vintage beeldje van een kleine adelaar.
#171Een Italiaans aardewerken kandelaar met drie lichtpunten. Versierd met rozen.
An Italian earthenware candle holder with three light points. Decorated with roses.No longer availableOnline onlyDim. h 12,5 cmEstimate: € 30 / 40