#150Een uit kunststof vervaardigd vintage beeldje van een kleine adelaar.
#133Een keramische vaas, Deruta, Italy.
A ceramic vase, Deruta, Italy.No longer availableOnline onlyDim. h 33 cmEstimate: € 15 / 25 -
#140Een luchter in koper en kristal met vijf lichtpunten.
A chandelier in copper and crystal with five light points.No longer availableOnline onlyDim. h 66 x Ø 42 cmEstimate: € 30 / 50 -
#14Een groep in porselein voorstellend twee engeltjes, gemerkt Ludwigsburg.
A group in porcelain depicting two cherubs, marked Ludwigsburg.No longer availableOnline onlyDim. h 22.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
No longer availableOnline onlyDim. 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#100Een houten beeld van een hurkend personage. Afrikaans werk.
#173Een lot van 3 Blanc de Chine beeldjes. Enkele schilfers en vingertjes manco.
#194Een polychroom kunststoffen beeld van een engel met viool.
A polychrome plastic sculpture of an angel with a violin.No longer availableOnline onlyDim. h 55 cmEstimate: € 30 / 50 -
#68WMFEen lot verzilverd bestek, bestaande uit 12 dessertvorken en lepels. 2105, 2104, 0060. Bijgevoegd een 24kt vergulde ‘Cromargan’ taartschep (tevens WMF)
#51Gerardus van Majella, een geschilderd vintage plaaster beeldje.
Gerard Majella, a painted vintage plaster figurine.No longer availableOnline onlyDim. 42 cmEstimate: € 50 / 75 -
#116Een groen porseleinen mandje met bloemendecor.
A vintage spherical crystal ashtray. Designed by Marita Voigt for Harzkristall.No longer availableOnline onlyDim. Ø 8 cmEstimate: € 40 / 60