#44Een blauw en wit porseleinen bonbonnière met romantisch tafereel.
A blue and white porcelain bonbonnière with a romantic scene.No longer availableOnline onlyDim. 9 x 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
No longer availableOnline onlyDim. 22,5 x 16 x 25,5 cmEstimate: € 20 / 40 -
#214Een glazen stolp met houten voet.
#128Een oud Afrikaanse houten doos met draaideksel.
#156OrussEen lot van 2 polshorloges, gemerkt Oruss.
#151Een vintage beeldje van een giraf in messing. Restant merklabel aan de buik.
A vintage brass statue of a giraffe. Remnant brand label on the belly.No longer availableOnline onlyDim. 56,5 cmEstimate: € 60 / 90 -
#81Een lot van 2 stuks verguld bronzen meubelbeslag.
A lot of 2 pieces of gilded bronze furniture fittings.No longer availableOnline onlyDim. l 38 cmEstimate: € 10 / 20 -
#124Een lot van 2 porseleinen wijwatervaatjes.
#200Lanetti ManchesterEen notenhouten barometer. Onderaan gemerkt.
A walnut barometer. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60