#211Een massief eikenhouten gesculpteerde buste van een Romein.
#177Een balustervaas van meerkleurig Canton porselein.
#121Een nautische telescoop, ook wel piratenkijker genoemd, in messing en leder. Decoratief.
A nautical telescope, also known as a pirate's spyglass, in brass and leather. Decorative.No longer availableOnline onlyDim. l 60 cmEstimate: € 20 / 30 -
#269Een persglazen vaas.
#24“Staand naakt”. Een vintage gepatineerd hout gesculpteerd beeldje. Onderaan gesigneerd.
"Standing nude." A vintage patinated wood sculpted figurine. Signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 32,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#50Een gepatineerd verguld houten gesculpteerd Boeddha hoofd.
A patinated gilded wooden sculpted Buddha head.No longer availableOnline onlyDim. 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#53Christian Defays“Gemaskerde man”. Een gesculpteerd, vergulde buste op stenen voet. Verso gesigneerd. Enkele schilfers.
"Masked man." A sculpted, gilded bust on a stone base. Signed on the back. Some minor chips.No longer availableOnline onlyDim. 38 cmEstimate: € 40 / 60