#141“Moeder met kind”. Een vintage religieus beeldje uit gips.
#108Een zamakken klok, gedragen door een Geisha met paraplu. Toegevoegd een messing kandelaar.
A bronze clock carried by a Geisha with an umbrella. Includes a brass candlestick.No longer availableOnline onlyDim. h 57 cmEstimate: € 30 / 40 -
#176“Madonna Della Rose”. Een Mariabeeldje uit kunststof.
#124Een lot van 2 porseleinen wijwatervaatjes.
#9Een 19e eeuws porseleinen beeldje/solifleur voorstellend een meisje met hond.
A 19th-century porcelain figurine/solifleur depicting a girl with a dog.No longer availableOnline onlyDim. h 14.5 cmEstimate: € 10 / 20 -
#279Stervormig luchtertje zonder kapjes.
No longer availableOnline only -
#179Een lot van 7 beeldjes, bestaande uit bronzen Boeddha, hout gesculpteerd koppeltje en 4 vergulde reis Boeddha’s.
#261Een gefineerd houten bijzettafeltje op wieltjes, met ovalen tafelblad en glazen plaat.
#18HerendEen kleine pot van porselein met een veelkleurig decor van vogels in struiken. Onderaan gemerkt.
#117MasonsEen Engels porseleinen dekselvaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
An English porcelain lidded vase with floral decoration. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 23 x Ø 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#290Een mahoniehouten scheerkistje met spiegel en lade.
No longer availableOnline onlyDim. 12 x 32 x 26 cmEstimate: € 40 / 60