#173Een lot van 3 Blanc de Chine beeldjes. Enkele schilfers en vingertjes manco.
#290Een mahoniehouten scheerkistje met spiegel en lade.
No longer availableOnline onlyDim. 12 x 32 x 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#268Delvaux BruxellesEen beige lederen portefeuille met verschillende vakverdelingen. Gebruikssporen.
A beige leather wallet with multiple compartments. Signs of wear.No longer availableOnline onlyDim. 10 x 15 cmEstimate: € 60 / 100 -
#249Een balustervaas van veelkleurig Chinees porselein met een Canton decor.
#258Een Delfts aardewerken dekselvaas met Chinees decor. Aan de hals alsook aan het deksel beschadigd/gerestaureerd.
#278“Vin de Pays”. Een vintage aardewerken schenkkan met druiven in het decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. 20 cmEstimate: € 15 / 30 -
#284Een vintage design vaasje in glaspasta. Klein barstje in bovenrand.
No longer availableOnline onlyDim. 27,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#18HerendEen kleine pot van porselein met een veelkleurig decor van vogels in struiken. Onderaan gemerkt.
#242Een paar etsen op papier met 19e eeuws Antwerps thema.
A pair of etchings on paper with a 19th-century Antwerp theme.No longer availableOnline onlyDim. 22,5 x 28,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#95Een gebeeldhouwd zachthouten handspiegeltje in rococostijl. Kleine letsels aan de rand.
A carved softwood hand mirror in rococo style. Minor damage to the edge.No longer availableOnline onlyDim. L. 37 cmEstimate: € 20 / 30 -
#198Een goudkleurig plaasteren beeld van een edeldame. Naar de oudheid.
#243Een kleurloos kristal geslepen trompetvaas.
A colorless crystal cut trumpet vase.No longer availableOnline onlyDim. 30,5 x Ø 11 cmEstimate: € 60 / 80