#102Een verzilverde koffie-en theeset met melkkan en suikerpot.
#159ImariEen Japans porseleinen Ko-Imari bord. Onderaan gemerkt.
#269Een persglazen vaas.
#258Een Delfts aardewerken dekselvaas met Chinees decor. Aan de hals alsook aan het deksel beschadigd/gerestaureerd.
#278“Vin de Pays”. Een vintage aardewerken schenkkan met druiven in het decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. 20 cmEstimate: € 15 / 30 -
#117MasonsEen Engels porseleinen dekselvaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
An English porcelain lidded vase with floral decoration. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 23 x Ø 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#141“Moeder met kind”. Een vintage religieus beeldje uit gips.
#58Een set van 2 bronzen engeltjes, onderdeel van vermoedelijk een luchter.
#216Een paar verzilverde fotokaders.
A pair of silver-plated photo frames.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 27 cmEstimate: € 20 / 40 -
#231Een vintage kristallen asbak.
A vintage crystal ashtray.No longer availableOnline onlyDim. Ø 12 cmEstimate: € 20 / 40 -
#218Een gesculpteerd massief eikenhouten beeldje van een Begijntje.
A sculpted solid oak statue of a Beguine.No longer availableOnline onlyDim. h 30 cmEstimate: € 10 / 15