#245Een set groenblauwe keramische boeksteunen in de vorm van paardekoppen.
#7Een lot van 4 verzilverde kandelaars en 1 kaarsendover.
A lot of 4 silver-plated candlesticks and 1 candle snuffer.No longer availableOnline onlyDim. 20cmEstimate: € 25 / 35 -
#13Een lot porselein en biscuit beeldjes, kandelaar en sierbordje.
A lot of porcelain and biscuit figurines, candlestick and decorative plate.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#275Een varia lot van glas en aardewerken items.
#33Een houten klok met getorste zuilen en inlegwerk met enkele koperen details. de wijzerplaat is op meerdere plaatsen beschadigd.
A wooden clock with twisted columns and inlay with some copper details. the dial is damaged in several places.No longer availableOnline onlyDim. 51 x 25 x 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#42Een oude koperen claxon, de knijppeer ontbreekt.
An old copper horn, the key is missing.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 22 cmEstimate: € 10 / 15 -
#607Een masker in gesculpteerd hout, Punu, Gabon.
No longer availableOnline onlyDim. h 34 x b 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#113Een messingen kandelaar, gemonteerd als lampenvoet.
#181Een Chinees porseleinen vaas, stijl famille jaune. Met decor van figuren.
A Chinese porcelain vase, famille jaune style. With decor of figures.No longer availableOnline onlyDim. h 62 cmEstimate: € 40 / 50 -
#215Een eikenhouten bijzettafeltje.
#265Een houten opbergkistje met ingelegde .
A wooden storage box with inlaid .No longer availableOnline onlyDim. 14 x 31 x 26cmEstimate: € 30 / 40 -
#217Een eikenhouten halkastje met 1 lade en klep bovenaan.
An oak hall cupboard with 1 drawer and flap at the top.No longer availableOnline onlyDim. 65 x 57 x 37cmEstimate: € 20 / 30