Similar lots by type
-
#57
Een groot dubbelzijdig bureau plat met zes laden in de gordel.
Un grand bureau double face plat avec six tiroirs dans la ceinture.No longer availableOnline onlyActive bid: 150.00 €Dim. 76 x 180 x 95 cmEstimate: € 200/300 -
#81
Een halfronde consoletafel met een marmeren blad.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 72 x 35 cm -
#59
Een gefineerd mahoniehouten kaarttafeltje met vilten blad.
Table à jeux en placage d’acajou, tablette recouverte de feutre.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 42 x 78 cmEstimate: € 50/80 -
#51
Een notenhouten secretaire in Lodewijk XVI-inspiratie, met vier kleine laden achter een rolluikje. Bovenaan vier kleine laden en onderaan twee grote laden. Een sierlijstje beschadigd.
Un secrétaire en noyer d'inspiration Louis XVI, avec quatre petits tiroirs derrière un volet roulant. Quatre petits tiroirs en haut et deux grands tiroirs en bas. Un cadre décoratif abimé.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 90 x 50 x 50 cmEstimate: € 200/220 -
#88
Een sobere ladderback armstoel met rieten zitting.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 € -
#80
Een paar witgepatineerd houten bijzettafeltjes in lodewijk XVI-stijl. Met glazen bladen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 40 cm -
#60
Een klein Engels bijzettafeltje met kantelbaar blad.
Une petite table d'appoint anglaise avec un plateau inclinable.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 50 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#68
Een vintage draaibare kuipstoel op chromen voet. Ontwerp van Jean-Paul Emonds-Alt (België, 1928 - 2014). Gemerkt.
Un siège baquet pivotant vintage sur une base chromée. Design par Jean-Paul Emonds-Alt (Belgique, 1928 - 2014). Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 100/150 -
#74
Een zwartgelakte Japanse salontafel met vergulde motieven.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 100 x 100 cm -
#75
Een eenvoudig ovaal bijzettafeltje op tapse poten.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 45 x 52 x 39 cm -
#66
Een Chinese sokkel van gebeeldhouwd hardhout met een roze marmeren blad.
Socle chinois en bois dur sculpté à tablette en marbre rose.No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. h: 39 cmEstimate: € 180/240 -
#71
Een sober eikenhouten boekenrek.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 144 x 107 x 22 cm -
#56
Een moderne salontafel met metalen frame en twee glazen bladen.
Une table basse moderne avec structure en métal et deux plateaux en verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 85 x 85 cmEstimate: € 80/100 -
#73
Een gefineerde ronde tafel met gedraaide poten.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 76 cm -
#52
Een eikenhouten buffet met drie laden boven twee paneeldeuren. XIXe eeuw. Blad los.
Un buffet en chêne à trois tiroirs au-dessus de deux portes à panneaux. XIXème siècle. Feuilles volantes.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 100 x 141 x 54 cmEstimate: € 120/200 -
#54
Een notenhouten secretaire in Lodewijk XVI-inspiratie, met vier kleine laden achter een rolluikje. Bovenaan vier kleine laden en onderaan twee grote laden. Een sierlijstje beschadigd.
Un secrétaire en noyer d'inspiration Louis XVI, avec quatre petits tiroirs derrière un volet roulant. Quatre petits tiroirs en haut et deux grands tiroirs en bas. Un cadre décoratif abimé.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 114 x 77 x 54 cmEstimate: € 100/150 -
#55
Een dekenkoffer met fraai uitgestoken panelen en stijlen.
Un étui à couverture avec des panneaux et des styles magnifiquement sculptés.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 65 x 106 x 49 cmEstimate: € 200/240 -
#90
Een tafel met rond glazen blad op een voet van witgepatineerd composiet in de vorm van een Corinthische zuil.
Table ronde à tablette en verre sur base en composite à patine blanche en forme d’une colonne corinthienne.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. Ø: 115 cm h: 77 cmEstimate: € 120/200 -
#70
Een eikenhouten boekenrekje in régencestijl.
No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. 113 x 79 x 24 cm -
#67
Een houten plantenbak met vier bollen op de hoeken.
Une jardinière en bois avec quatre balles sur les coins.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 68 x 54 x 54 cmEstimate: € 40/60 -
#83
Een Luiks hoekkastje met uitgestoken versieringen. XVIIIe eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 72.00 €Dim. 92 x 54 x 41 cm -
#76
Een Chinees hardhouten sokkel met een roze marmeren blad.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. Ø: 45 cm -
#89
Een reeks van zeven notenhouten stoelen met gecanneerde zit.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 € -
#84
Een gefineerd ovaal bijzetmeubeltje met een deurtje, een lade en een marmeren blad.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 83 x 47 x 34 cm
Other lots in this auction
-
#58
Twee verschillende gesculpteerde houten consoles, waarbij één gedragen door een vogel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. b: 33 & 47 cm -
#35
Gebeeldhouwde en gecanneerde eikenhouten stoel. Tijdperk Lodewijk XVI. Enige slijtage.
Chaise en chêne sculpté et canné. Epoque Louis XVI. Quelques usures.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. H. 88 cmEstimate: € 50/80 -
#15
Een reeks van vier stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met rood fluweel.
Suite de quatre chaises de style Louis-Philippe recouvertes de velours rouge.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. H. 86 cm -
#93
Een eenvoudige ronde wandklok met albasten wijzerplaat en met geëmailleerde romeinse cijfers. In houten kast. Met slinger en sleutel. Grote wijzer manco. Lichte randschade.
Pendule murale ronde à cadran en albâtre aux chiffres romains. Meuble en bois. Avec clef et balancier. Grande main manque. Usures aux bords.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. Ø: 38 cmEstimate: € 50/60 -
#82
Een houten plantenstaander met rond witmarmeren blad.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. Ø 30 cm h: 70 cm -
#41
Een eikenhouten gatelegtafel.
Table gateleg en chêne.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 146 x 104 cmEstimate: € 100/150 -
#79
Een gedraaide koperen kandelaar.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. H. 74 cmEstimate: € 40/60 -
#86
Antieke Lodewijk XV armstoel van gebeeldhouwd eikenhout met bloemenversiering aan de rugleuning, zitting opnieuw bekleed met blauw fluweel. Klauwpoten.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Estimate: € 120/200 -
#19François BlommaertsPeriod: °1955
“De Godin van de vruchtbaarheid”. Een wandtapijt.
”Abstrait”. Un tapis mural.No longer availableOnline onlyActive bid: 101.00 €Dim. 280 x 150 cmEstimate: € 400/600 -
#12
Een reeks van tien eikenhouten stoelen met lederen zit en rug, waarbij één armstoel.
Suite de dix chaises en chêne à siège et dossier en cuir dont une avec accoudoirs.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Estimate: € 200/300 -
#42
Een eikenhouten bruidskast met twee gemoulureerde deuren. Schade boven- en onderaan. XIXe eeuw.
Armoire de mariée en chêne à deux portes moulurées. Dessus et bas endommagés. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 207 x 152 x 56 cmEstimate: € 120/200 -
#44
Een comtoiseklok met gedreven messingen slinger en versiering rond de wijzerplaat. Met sleutel en gewichten.
Pendule comtoise avec balencier en laiton ciselé et décoration autour du cadran. Avec clé et poids.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 143 x 35 cmEstimate: € 40/60