#130
Zes borrelglaasjes in drie verschillende kleuren.
Six verres à liqueur de trois couleurs différentes.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 6 cmEstimate: € 20 / 25 -
#167
Een Quan Yin van gesculpteerd speksteen. Chinees werk.
Un Guan Yin en pierre ollaire sculptée. Travail chinois.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 21,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
Een schenkkan van Keuls aardewerk. Een haarscheur bovenaan.
#132Val Saint Lambert
Un vase art déco en cristal doublé taillé et en partie violet. Reste de l'étiquette.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. h: 21,5 cmEstimate: € 70 / 100 -
#5
Twee verschillende vaasjes van geslepen kleurloos kristal.
#60
Een schotel en een mandje van Portugees majolica. Beide gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 29 & 39 cmEstimate: € 10 / 15 -
#266
Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.
#163
Zittend meisje van terra cotta. Gemonogrammeerd E.L.
Fille assise en terre cuite. Monogrammée E.L.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. H:38cmEstimate: € 35 / 45 -
#165
Een vaas van gekleurd kristal. Zonder merk.
Un vase de cristal coloré. Sans marque.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 34,5 cmEstimate: € 25 / 30 -
#197
Een kristallen belletje met vogels in het decor. Klepeltje manco.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 15 / 20 -
#18
Een klein hoofdje van Chinees terracotta op houten sokkel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 25 / 35 -
#171
Een korte musketiersdegen. Mogelijk XVIIIe eeuw.
Une épée courte de mousquetaire. Peut-être du XVIIIe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 85.00 €Dim. l: 74 cmEstimate: € 80 / 120