Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een houten gesculpteerd Oesjabti beeldje met hiërogliefen. Egypte, Grand Tour, vermoedelijk 18-19e eeuw.
Een houten gesculpteerd Oesjabti beeldje met hiërogliefen. Egypte, Grand Tour, vermoedelijk 18-19e eeuw.
Een houten gesculpteerd Oesjabti beeldje met hiërogliefen. Egypte, Grand Tour, vermoedelijk 18-19e eeuw.

Een houten gesculpteerd Oesjabti beeldje met hiërogliefen. Egypte, Grand Tour, vermoedelijk 18-19e eeuw.

A wooden carved Ushabti figurine with hieroglyphs. Egypt, Grand Tour, probably 18-19th century.
Dim. 41 cm
SKU: 2708240513.
Categories: Beeld, Hout, XIXe eeuw, XVIIIe eeuw.
Auction day: 28 August 2024 19:00
Catalogue #513
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #565

    Een lot van 4 antieke glaspanelen in geëtst glas met een decor van fauna en flora. Verschillende maten.

    A lot of 4 antique glass panels in etched glass with a decoration of fauna and flora. Various sizes.
    No longer available
    Dim. 140 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #562

    “L’Accolade”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van P. J. Mene.

    "L’Accolade". A bronze group on a marble pedestal, after a work by P. J. Mene.
    No longer available
    Dim. 45 x 60 x 26 cm
    Estimate: € 850 / 900
  • #569
    Romain Steppe
    Period: 1859-1927

    “Winterzicht Schelde”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, gedateerd 1882, “Anvers”.

    "Winter view of the Scheldt". A painting, oil on panel. Signed at the bottom, dated 1882, "Antwerp".
    No longer available
    Dim. 67 x 97 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #509
    Hager Wiesner

    Een lot van 6 stapelstoelen met gechromeerd metalen frame, gestoffeerde zitting en houten armleuning. Gemerkt.

    A set of 6 stacking chairs with chromed metal frame, upholstered seat, and wooden armrests. Marked.
    No longer available
    Dim. 81 x 55 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #605
    Lammhults Quickly

    Een set van 5 design gelamineerd berkenhouten vouwtafels met gechromeerde poten, op bijpassende trolley.

    A set of 5 design laminated birch wood folding tables with chrome legs, on accompanying trolley.
    No longer available
    Dim. 140 x 70 cm
    Estimate: € 500 / 750
  • #245
    Rud Thygesen & Johnny Sorensen Magnus Olensen

    “Model 5331”. Een lot van 6 vintage Mid-Century design armstoelen. Geplooid berkenhout met gevlochten gestoffeerde zitting. Ontwerp door Rud Thygesen & Johnny Sorensen voor Magnus Olensen, Denemarken 1960.

    "Model 5331." A lot of 6 vintage Mid-Century design armchairs. Pleated birch wood with woven upholstered seat. Designed by Rud Thygesen & Johnny Sorensen for Magnus Olensen, Denmark 1960.
    No longer available
    Dim. 75 x 53 x 61 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #196

    “Naakt in jarretels”. Een bronzen beeld in de geest van de jaren ‘20. Draagt monogram M”.

    "Nude in garters". A bronze sculpture in the spirit of the 1920s. Bearing the monogram "M".
    No longer available
    Dim. 61 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #603

    ‘De dame met de duiven’, een polychroom art-deco beeld in zamak op een marmeren voet, een stukje van het marmer ontbreekt.

    'The lady with the pigeons', a polychrome Art Deco sculpture in zamak on a marble base, a small piece of the marble is missing.
    No longer available
    Dim. 31 x 28 x 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #615

    Een houten vierkante opium-salontafel.

    A wooden square opium coffee table.
    No longer available
    Dim. 35,5 x 115 x 115 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #176

    Een lot van 4 19e eeuwse zwart gelakte gesculpteerd houten barokke stoelen met wieltjes vooraan, bekleed met een roze bloemenstof.

    A lot of 4 19th century black lacquered sculpted wooden baroque chairs with front wheels, upholstered in pink floral fabric.
    No longer available
    Dim. 104 x 54 x 52 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #261
    Nicolas Cadaix
    Period: 1840 - 1895

    “Femme à La Cruche”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.

    "Woman with the Pitcher". A patinated bronze sculpture. Signed.
    No longer available
    Dim. h 66 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #621

    Een gefineerd vierkante eikenhouten salontafel.

    A veneered square oak coffee table.
    No longer available
    Dim. 35 x 100 x 100 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #622

    Een gefineerd eikenhouten tv-meubel.

    A veneered oak TV cabinet.
    No longer available
    Dim. 35 x 200 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #224

    Een antiek Franse zamak pendule op marmeren voet in Louis XVI stijl. Medio 1870. Decor naar Moreau.

    An antique French zamak clock on a marble base in the Louis XVI style. Circa 1870. Decoration after Moreau.
    No longer available
    Dim. 38 x 55cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #577

    Een meerkleurig aardewerken beeld van een olifant.

    A multicolored terracotta sculpture of an elephant.
    No longer available
    Dim. 48 x 54 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #253

    Een set van 2 gietijzeren beelden; een geklede rat en konijn met een roestige patina.

    A pair of 2 cast iron sculptures; a clothed rat and rabbit with a rusty patina.
    No longer available
    Dim. 45,5 & 42,5 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #244
    Rud Thygesen & Johnny Sorensen Magnus Olensen

    “Model 5331”. Een lot van 6 vintage Mid-Century design armstoelen. Geplooid berkenhout met gevlochten gestoffeerde zitting. Ontwerp door Rud Thygesen & Johnny Sorensen voor Magnus Olensen, Denemarken 1960.

    "Model 5331". A set of 6 vintage Mid-Century design armchairs. Pleated birch wood with woven upholstered seat. Designed by Rud Thygesen & Johnny Sorensen for Magnus Olensen, Denmark 1960.
    No longer available
    Dim. 75 x 53 x 61 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #242

    “Hengst”. Een beeld van zamak met bruin patina op zwart marmeren sokkel. Naar werk van P. J. Mène. Sokkel beschadigd.

    "Stallion." A sculpture made of zamak with brown patina on a black marble pedestal. Inspired by the work of P. J. Mène. Pedestal damaged.
    No longer available
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #559

    Een Perzische Kulah Khud helm met een gedamasceerd en geciseleerd decor versierd. Boven op de bolle helm een vierhoekige punt en twee aigrettehouders en achteraan een maliënlap. XIXde eeuw.

    A Persian Kulah Khud helmet decorated with a damask and chiselled decoration. On top of the convex helmet a quadrangular point and two aigrette holders and a chain mail at the back. XIXth century.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #549

    Een gesculpteerd houten armstoel met dubbele klauwpoten en gestoffeerde zitting met floraal decor. Lodewijk XIII-stijl. Onderaan kruisverbinding in H.

    A carved wooden armchair with double claw feet and upholstered seat with floral decoration. Louis XIII style. X-shaped cross brace at the bottom.
    No longer available
    Dim. 119 x 67 x 69 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #234

    ‘Mozes met hoorns’. Een bronzen beeld naar de Mozes door Michelangelo gemaakt voor de tombe van Paus Julius II. Door een verkeerde vertaling van de Hebreeuwse tekst uit het Oude Testament heeft Mozes hoornen gekregen i.p.v. lichtstralen.

    ‘Moses with Horns’. A bronze sculpture inspired by Michelangelo's Moses for the tomb of Pope Julius II. Due to a mistranslation of the Hebrew text from the Old Testament, Moses is depicted with horns instead of rays of light.
    No longer available
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #235

    Een Engelse Georgian mahoniehouten breakfront boekenkast in 2 delen met 4 vitrinedeuren, 4 laden en 4 deuren.

    An English Georgian mahogany breakfront bookcase in 2 parts with 4 glazed doors, 4 drawers, and 4 doors.
    No longer available
    Dim. 200x45x205 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #609

    Een buffet met opzet van noten-en eikenhout. Omstreeks 1900.

    A buffet with a superstructure made of walnut and oak wood. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. 206 x 45 x 105 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #232

    “Paard aan een hek”. Een gepatineerd bronzen beeld naar een werk van Pierre-Jules Mêne.

    “Horse by a fence”. Patinated bronze figure after Pierre-Jules Mène.
    No longer available
    Dim. 35 x 29 x 13 cm
    Estimate: € 150 / 250

Other lots in this auction

  • #214
    Daniel D’Haeseleer

    “Kermis”, een groot verlicht wandsculptuur in geel en rood koper voorstellend een reuzenrad, een paardenmolen, een schietkraam, een frituur en een balonverkoper. Getekend D. D’haeseleer.

    "Kermis", a large illuminated wall sculpture in yellow and red copper depicting a Ferris wheel, a carousel, a shooting gallery, a fryer, and a balloon seller. Signed D. D'haeseleer.
    No longer available
    Dim. H 105 x B 120 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #154

    “Toxic Mary”. Een litho op papier. Onderaan gesigneerd en genummerd 45/60. Naar het werk van Banksy.

    "Toxic Mary." A lithograph on paper. Signed and numbered 45/60 at the bottom. Inspired by the work of Banksy.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #64
    Frans Vantongerloo
    Period: 1882 - 1965

    “Zicht op Antwerpen, met kathedraal, vanop Linkeroever”. Een gravure op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd.

    "View of Antwerp, with cathedral, from the Left Bank." An engraving on paper, signed outside the plate at the bottom.
    No longer available
    Dim. 30.5 c 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #177
    Delvaux

    Een lederen handtas van Delvaux, model Impromtu, met certificaat en spiegeltje. In originele stofhoes.

    A leather handbag by Delvaux, Impromtu model, with certificate and mirror. In original dust cover.
    No longer available
    Estimate: € 750 / 950
  • #135

    Een ceremoniële hoed van de Naga, vervaardigd uit gewoven bamboe, versierd met een apenschedel en zwijn slagtanden. Nagaland, Indië, vroeg 20e eeuw.

    A ceremonial hat of the Naga, made from woven bamboo, decorated with a monkey skull and boar tusks. Nagaland, India, early 20th century.
    No longer available
    Dim. 25 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #669

    Een paar Japanse porseleinen vazen, Imari stijl, met polychroom bloesem- en bladdesign. Eind 19de eeuw.

    A pair of Japanese porcelain vases, Imari style, with polychrome blossom and leaf design. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #627

    Een Afrikaanse tamtam met gestoffeerde bekleding en kralen versierd.

    An African talking drum decorated with upholstered covering and beads.
    No longer available
    Dim. 80 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #617

    Een set van 2 grote Chinese vazen met een decor van bloemen en een vogel.

    A set of 2 large Chinese vases with a floral and bird motif.
    No longer available
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #474
    Arthru Krupp

    Een metalen design schotel. Onderaan gemerkt en gesigneerd.

    A metal design plate. Marked and signed on the bottom.
    No longer available
    Dim. Ø 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #592
    Holm Sorensen

    Een vintage bloemvormige hanglamp in koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A vintage flower-shaped ceiling lamp in copper designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 40 x Ø 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #359
    Jules Verwest

    “Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Flower still life". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 43 x 32,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #420

    Een 14 karaats geelgouden ketting bezet met fijne parels en met bijpassende armband.

    A 14 karat yellow gold necklace set with fine pearls and matching bracelet.
    No longer available
    Dim. 8,83 g
    Estimate: € 250 / 350
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More