Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een houten gesculpteerd Oesjabti beeldje met hiërogliefen. Egypte, Grand Tour, vermoedelijk 18-19e eeuw.
Een houten gesculpteerd Oesjabti beeldje met hiërogliefen. Egypte, Grand Tour, vermoedelijk 18-19e eeuw.
Een houten gesculpteerd Oesjabti beeldje met hiërogliefen. Egypte, Grand Tour, vermoedelijk 18-19e eeuw.

Een houten gesculpteerd Oesjabti beeldje met hiërogliefen. Egypte, Grand Tour, vermoedelijk 18-19e eeuw.

A wooden carved Ushabti figurine with hieroglyphs. Egypt, Grand Tour, probably 18-19th century.
Dim. 41 cm
SKU: 2708240513.
Categories: Beeld, Hout, XIXe eeuw, XVIIIe eeuw.
Auction day: 28 August 2024 19:00
Catalogue #513
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #224

    Een antiek Franse zamak pendule op marmeren voet in Louis XVI stijl. Medio 1870. Decor naar Moreau.

    An antique French zamak clock on a marble base in the Louis XVI style. Circa 1870. Decoration after Moreau.
    No longer available
    Dim. 38 x 55cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #559

    Een Perzische Kulah Khud helm met een gedamasceerd en geciseleerd decor versierd. Boven op de bolle helm een vierhoekige punt en twee aigrettehouders en achteraan een maliënlap. XIXde eeuw.

    A Persian Kulah Khud helmet decorated with a damask and chiselled decoration. On top of the convex helmet a quadrangular point and two aigrette holders and a chain mail at the back. XIXth century.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #245
    Rud Thygesen & Johnny Sorensen Magnus Olensen

    “Model 5331”. Een lot van 6 vintage Mid-Century design armstoelen. Geplooid berkenhout met gevlochten gestoffeerde zitting. Ontwerp door Rud Thygesen & Johnny Sorensen voor Magnus Olensen, Denemarken 1960.

    "Model 5331." A lot of 6 vintage Mid-Century design armchairs. Pleated birch wood with woven upholstered seat. Designed by Rud Thygesen & Johnny Sorensen for Magnus Olensen, Denmark 1960.
    No longer available
    Dim. 75 x 53 x 61 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #577

    Een meerkleurig aardewerken beeld van een olifant.

    A multicolored terracotta sculpture of an elephant.
    No longer available
    Dim. 48 x 54 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #234

    ‘Mozes met hoorns’. Een bronzen beeld naar de Mozes door Michelangelo gemaakt voor de tombe van Paus Julius II. Door een verkeerde vertaling van de Hebreeuwse tekst uit het Oude Testament heeft Mozes hoornen gekregen i.p.v. lichtstralen.

    ‘Moses with Horns’. A bronze sculpture inspired by Michelangelo's Moses for the tomb of Pope Julius II. Due to a mistranslation of the Hebrew text from the Old Testament, Moses is depicted with horns instead of rays of light.
    No longer available
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #242

    “Hengst”. Een beeld van zamak met bruin patina op zwart marmeren sokkel. Naar werk van P. J. Mène. Sokkel beschadigd.

    "Stallion." A sculpture made of zamak with brown patina on a black marble pedestal. Inspired by the work of P. J. Mène. Pedestal damaged.
    No longer available
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #603

    ‘De dame met de duiven’, een polychroom art-deco beeld in zamak op een marmeren voet, een stukje van het marmer ontbreekt.

    'The lady with the pigeons', a polychrome Art Deco sculpture in zamak on a marble base, a small piece of the marble is missing.
    No longer available
    Dim. 31 x 28 x 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #549

    Een gesculpteerd houten armstoel met dubbele klauwpoten en gestoffeerde zitting met floraal decor. Lodewijk XIII-stijl. Onderaan kruisverbinding in H.

    A carved wooden armchair with double claw feet and upholstered seat with floral decoration. Louis XIII style. X-shaped cross brace at the bottom.
    No longer available
    Dim. 119 x 67 x 69 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #244
    Rud Thygesen & Johnny Sorensen Magnus Olensen

    “Model 5331”. Een lot van 6 vintage Mid-Century design armstoelen. Geplooid berkenhout met gevlochten gestoffeerde zitting. Ontwerp door Rud Thygesen & Johnny Sorensen voor Magnus Olensen, Denemarken 1960.

    "Model 5331". A set of 6 vintage Mid-Century design armchairs. Pleated birch wood with woven upholstered seat. Designed by Rud Thygesen & Johnny Sorensen for Magnus Olensen, Denmark 1960.
    No longer available
    Dim. 75 x 53 x 61 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #261
    Nicolas Cadaix
    Period: 1840 - 1895

    “Femme à La Cruche”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.

    "Woman with the Pitcher". A patinated bronze sculpture. Signed.
    No longer available
    Dim. h 66 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #509
    Hager Wiesner

    Een lot van 6 stapelstoelen met gechromeerd metalen frame, gestoffeerde zitting en houten armleuning. Gemerkt.

    A set of 6 stacking chairs with chromed metal frame, upholstered seat, and wooden armrests. Marked.
    No longer available
    Dim. 81 x 55 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #196

    “Naakt in jarretels”. Een bronzen beeld in de geest van de jaren ‘20. Draagt monogram M”.

    "Nude in garters". A bronze sculpture in the spirit of the 1920s. Bearing the monogram "M".
    No longer available
    Dim. 61 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #609

    Een buffet met opzet van noten-en eikenhout. Omstreeks 1900.

    A buffet with a superstructure made of walnut and oak wood. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. 206 x 45 x 105 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #176

    Een lot van 4 19e eeuwse zwart gelakte gesculpteerd houten barokke stoelen met wieltjes vooraan, bekleed met een roze bloemenstof.

    A lot of 4 19th century black lacquered sculpted wooden baroque chairs with front wheels, upholstered in pink floral fabric.
    No longer available
    Dim. 104 x 54 x 52 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #562

    “L’Accolade”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van P. J. Mene.

    "L’Accolade". A bronze group on a marble pedestal, after a work by P. J. Mene.
    No longer available
    Dim. 45 x 60 x 26 cm
    Estimate: € 850 / 900
  • #235

    Een Engelse Georgian mahoniehouten breakfront boekenkast in 2 delen met 4 vitrinedeuren, 4 laden en 4 deuren.

    An English Georgian mahogany breakfront bookcase in 2 parts with 4 glazed doors, 4 drawers, and 4 doors.
    No longer available
    Dim. 200x45x205 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #565

    Een lot van 4 antieke glaspanelen in geëtst glas met een decor van fauna en flora. Verschillende maten.

    A lot of 4 antique glass panels in etched glass with a decoration of fauna and flora. Various sizes.
    No longer available
    Dim. 140 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #569
    Romain Steppe
    Period: 1859-1927

    “Winterzicht Schelde”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, gedateerd 1882, “Anvers”.

    "Winter view of the Scheldt". A painting, oil on panel. Signed at the bottom, dated 1882, "Antwerp".
    No longer available
    Dim. 67 x 97 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #232

    “Paard aan een hek”. Een gepatineerd bronzen beeld naar een werk van Pierre-Jules Mêne.

    “Horse by a fence”. Patinated bronze figure after Pierre-Jules Mène.
    No longer available
    Dim. 35 x 29 x 13 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #621

    Een gefineerd vierkante eikenhouten salontafel.

    A veneered square oak coffee table.
    No longer available
    Dim. 35 x 100 x 100 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #253

    Een set van 2 gietijzeren beelden; een geklede rat en konijn met een roestige patina.

    A pair of 2 cast iron sculptures; a clothed rat and rabbit with a rusty patina.
    No longer available
    Dim. 45,5 & 42,5 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #622

    Een gefineerd eikenhouten tv-meubel.

    A veneered oak TV cabinet.
    No longer available
    Dim. 35 x 200 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #605
    Lammhults Quickly

    Een set van 5 design gelamineerd berkenhouten vouwtafels met gechromeerde poten, op bijpassende trolley.

    A set of 5 design laminated birch wood folding tables with chrome legs, on accompanying trolley.
    No longer available
    Dim. 140 x 70 cm
    Estimate: € 500 / 750
  • #615

    Een houten vierkante opium-salontafel.

    A wooden square opium coffee table.
    No longer available
    Dim. 35,5 x 115 x 115 cm
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #563

    Een groot staand verguld houten Boeddha beeld.

    A large standing gilded wooden Buddha statue.
    No longer available
    Dim. 167 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #551

    “Kohijo”. Een gepolychromeerd houten Birmaans Nat beeld van een ruiter te paard. Versierd met vergulde elementen en spiegelsteentjes. 19e eeuw.

    "Kohijo". A polychromed wooden Burmese Nat figure of a horseback rider. Decorated with gilded elements and mirrored stones. 19th century.
    No longer available
    Dim. 63 x 44 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #75
    Astoria

    Een antieke accordeon, van het merk Astoria met toetsen in parelmoer, in zijn originele koffertje.

    An antique accordion, branded Astoria with mother-of-pearl keys, in its original case.
    No longer available
    Dim. 20 x 36 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #164
    Anne Bonnet

    “Abstracte compositie/stadszicht”, gouache op papier, gesigneerd Anne Bonnet.

    "Abstract composition/city view", gouache on paper, signed by Anne Bonnet.
    No longer available
    Dim. 28 x 38 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #87
    Val Saint Lambert

    Een vintage VSL vaas met groen in de massa. Onderaan gemerkt en gelabeld.

    A vintage VSL vase with green in the glass. Marked and labeled at the bottom.
    No longer available
    Dim. 32,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #201
    Märklin mini-club

    Een lot Märklin mini-club, spoor Z. Bestaande uit locomotieven: 8802, 8851, 8854, 8856, 8860, 8874 en 8878, locomotief met wagons 8106, wagons: 8606, 8610, 8622 x4, 8626, 8637 x3, 8638, 8641 x3, 8642, 8647, 8651, 8653, 8700, 8701, 8720, 8721, 8722, 8723, 8748 x3 en 8749. Eveneens een groot lot sporen met toebehoren en 4 transformators.

    A lot of Märklin mini-club, Z scale. Includes locomotives: 8802, 8851, 8854, 8856, 8860, 8874, and 8878, locomotive with cars 8106, cars: 8606, 8610, 8622 x4, 8626, 8637 x3, 8638, 8641 x3, 8642, 8647, 8651, 8653, 8700, 8701, 8720, 8721, 8722, 8723, 8748 x3, and 8749. Also a large lot of tracks with accessories and 4 transformers.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 500
  • #282

    “Stilleven met fruit”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, draakt de naam J.B. Coene.

    "Still Life with Fruit," a painting, oil on panel in a gilded frame, attributed to J.B. Coene.
    No longer available
    Dim. 50 x 72 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #277
    Wiskemann

    Een 3-ladig bestekkoffertje met verzilverd Wiskemann bestek voor 12 personen. Enkele serveerstukken onderste lade manco.

    A 3-drawer cutlery case with silver-plated Wiskemann cutlery for 12 people. Some serving pieces missing from bottom drawer.
    No longer available
    Dim. 30 x 38,5 x 25 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #425

    Een lederen tas uit Moretanië met beschilderde decoraties.

    A leather bag from Moorish with painted decorations.
    No longer available
    Dim. h 26 x Ø 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #24
    Josée Melsen
    Period: 1919 - 1999

    “Antwerpse skyline”, olieverf op paneel, gesigneerd J. Melsen.

    "Antwerp skyline", oil on panel, signed J. Melsen.
    No longer available
    Dim. 27 x 34.5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #665
    Knoll

    “Knoll Office Chadwick Chair”. Een bureaustoel ontworpen door Don Chadwick voor Knoll in 2005.

    "Knoll Office Chadwick Chair". A desk chair designed by Don Chadwick for Knoll in 2005.
    No longer available
    Dim. 104 x 68 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #9
    Adri Pieck

    “Winters zicht”, inkt en waterverf op papier, gemonogrameerd AP.

    "Winter view," ink and watercolor on paper, monogrammed AP.
    No longer available
    Dim. 12 x 9 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More