Similar lots by type
-
#184Een kristalglazen mandje met geslepen decor.
No longer availableOnline onlyDim. 14 x 14cmEstimate: € 40 / 60 -
#241Een lot van 6 beeldjes in porselein en biscuit waaronder een koets, een rokende man op bot, een dame achter de piano, een jongen met een bootje, een bloemenmeisje en een Puti met manden en fluit.
No longer availableOnline onlyDim. h 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#173Een lot van 3 Afrikaanse beeldjes. Een bronzen dame, een man in hout en een damesbuste in hout.
A lot of 3 African figurines. A bronze lady, a wooden man, and a wooden bust of a lady.No longer availableOnline onlyDim. h 28 cmEstimate: € 20 / 30 -
#194Een vide-poche in biscuit met twee kindjes zittend op een rieten mand. Onderaan gemerkt en genummerd.
No longer availableOnline onlyDim. h 17 x l 26 cmEstimate: € 20 / 30 -
#167Een uit metaal en glas, vintage mijnwerkerslamp.
A metal and glass vintage miner's lamp.No longer availableOnline onlyDim. 28 x Ø9cmEstimate: € 30 / 60 -
#157Maria Innocentia HummelEen lotje van 2 Hummeltjes, nr 68, jongen met lammetje en nr 112/1, meisje op het hek waarvan het handvat van het mandje is afgebroken/ontbreekt.
A pair of Hummel figurines, lot number 68, boy with lamb and lot number 112/1, girl on fence with broken/missing handle of the basket.No longer availableOnline onlyDim. h 13,5 cmEstimate: € 10 / 20 -
#232Een lot van 3 hout gesculpteerde gordijnrail ornamenten.
No longer availableOnline onlyDim. 20cmEstimate: € 20 / 40 -
#153LladroEen lotje van 2 Lladro ganzen.
A pair of 2 Lladro geese.No longer availableOnline onlyDim. h 11.5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#179Een lot van 2 handspiegeltjes, 1 houtgesculpteerd en 1 in messing naar art-nouveau voorbeeld.
A lot of 2 handheld mirrors, one wood carved and one in brass in the Art Nouveau style.No longer availableOnline onlyDim. l 30 cmEstimate: € 15 / 25 -
#246Een lot van 3 houten opbergkoffertjes met slotje, handvat en koperen strips belegd.
No longer availableOnline onlyDim. 40 x 16 x 30cm grootsteEstimate: € 40 / 80 -
#165Een koperen gesculpteerde kandelaar.
A copper sculpted candlestick.No longer availableOnline onlyDim. 27,5cmEstimate: € 30 / 60 -
#242Een koperen cache-pot. Barst in het handvat.
No longer availableOnline onlyDim. 40 x Ø30cmEstimate: € 20 / 40 -
#228Een vintage plaasteren beeld van een Sint-Bernard puppy. Heeft meerdere kleine beschadigingen.
No longer availableOnline onlyDim. h 38Estimate: € 20 / 30 -
#243Een paar houten piëdestals.
No longer availableOnline onlyDim. 56 x Ø21cmEstimate: € 40 / 60 -
#145Een 19e eeuws massief eiken spaarpot/kastje, 1 lade met 2 sloten, sleutels ontbreken.
A 19th century solid oak piggy bank/cabinet with 1 drawer and 2 locks, missing keys.No longer availableOnline onlyDim. 56 x 53 x 39 cmEstimate: € 20 / 30 -
#185Een decoratief schaaltje uit schelp met kleinere schelp binnenin en verzilverde rand.
No longer availableOnline onlyDim. 9 x 20cmEstimate: € 40 / 60 -
#236“Jezus aan het kruis”. Een messing reliëf beeld onder convex glas in ovalen houten kader met gesculpteerd florale details.
No longer availableOnline onlyDim. 51 x 43cmEstimate: € 40 / 60 -
#155Een lot van 2 setjes peper- en zoutvaatjes in de vorm van uiltjes, de ene set is verguld, de andere verzilverd.
A lot of 2 sets of owl-shaped salt and pepper shakers, one set gilded and the other silver-plated.No longer availableOnline onlyDim. h 8 cmEstimate: € 10 / 20 -
#239Een glazen wijnkoeler met verzilverde handvaten.
No longer availableOnline onlyDim. 25 x Ø29cmEstimate: € 40 / 60 -
#199Een blikken koekjesdoos met een scene naar Teniers, met een gevarieerd lot strass, horloges en een paar manchetknopen bezet met parelmoer. e.d.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#245Een vintage emaille broodtrommel.
No longer availableOnline onlyDim. 48 x 24 x 15cmEstimate: € 35 / 70 -
#248Een lot Afrikaans varia, bestaande uit een pop, 5 balletjes, een bekertje en een potje waarvan het onderstel met schade.
No longer availableOnline only -
#247Giuseppe Armani CapodimonteEen lot van 3 kunststoffen beeldjes, gesigneerd, gemerkt Capo Di en met label.
No longer availableOnline onlyDim. 25cmEstimate: € 40 / 60 -
#218Een lot van 2 uit blik en metalen decoratieve motorfiets modellen.
No longer availableOnline onlyDim. 24 x 40cm
Other lots in this auction
-
#54Een vergulde wandlamp met gehoornde bokkenkop ornament en en 2 lichtpunten.
A gilded wall lamp with horned goat head ornament and 2 light points.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#226Een lot van 8 borden waaronder Delfts blauw, Makkum, Maestricht en andere. 1 bord heeft haarlijnscheuren.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 30.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#230Een kammenbakje en vuilblik uit messing.
No longer availableOnline only -
#55Een lot van diverse camera atributen bestaande uit PK Makinon lens, Vivitar 265 Flash, PK Euroblitz 220b flash, Gozo rubber lenscap, draadontspanner, mini statief, lens stofblazertje.
A lot of various camera attributes consisting of PK Makinon lens, Vivitar 265 Flash, PK Euroblitz 220b flash, Gozo rubber lens cap, cable release, mini tripod, lens dust blower.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 75 -
#128Een paar vintage strips; “Close encounters of the third kind” & “Star Trek Annual1978”.
A pair of vintage comic books; "Close encounters of the third kind" & "Star Trek Annual 1978".No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#13Een Satsuma vaas met 3 figuren.
A Satsuma vase with 3 figures.No longer availableOnline onlyDim. h 31 cmEstimate: € 10 / 20 -
#35Een barometer met houten omlijsting. Gemerkt Made in Western Germany.
A barometer with a wooden casing. Marked Made in Western Germany.No longer availableOnline onlyDim. Ø24cmEstimate: € 20 / 40 -
#270Grote porseleinen pijpenkop. Met sporen van verguld decor. Metalen deksel.
Large porcelain pipe bowl. With traces of gilded decor. Metal lid.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 60 -
#66Een lot van 4 Afrikaanse houten beeldjes.
A lot of 4 African wooden figurines.No longer availableOnline onlyDim. h 36 cmEstimate: € 20 / 30 -
#197Een vergrote fotoaffiche van Charles Trenet. Achteraan gedateerd 1971. Slijtage.
An enlarged photo poster by Charles Trenet. Dated 1971 on the back. Wear.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 39 cmEstimate: € 15 / 20 -
#163Een tafellamp in messing en groene opaline, ca. 1900. De kabel dient vervangen te worden.
A brass and green opaline table lamp, ca. 1900. The cable needs to be replaced.No longer availableOnline onlyDim. h 43 cmEstimate: € 20 / 30 -
#42Een rond verguld kader met beschilderd zijden onderlegger met florale elementen.
A round gilded frame with a painted silk liner featuring floral elements.No longer availableOnline onlyDim. Ø37cmEstimate: € 10 / 20

