Similar lots by type
-
#211
Een set van 2 oude wit geverfde betonnen tuinvazen.
-
#26
Een grote oude reiskoffer bekleed met kunstleder en voorzien van houten latten.
-
#305
Een hanglampje met een bronzen vergulde engel met twee bloemvormige lichtpunten.
-
#156
Een antieke massief houtgesculpteerde wieg op leeuwenpoten.
An antique solid wood carved crib on lion feet. -
#446
Een massief eikenhouten verlengbare tafel met bolpoten.
-
#55
Een bronzen luchtertje met een engel en 2 bloemvormige glazen kapjes.
A small bronze chandelier with an angel and 2 flower-shaped glass shades. -
#106Glashütte Limburg
Hollywood Regency kroonluchter, gemerkt Glashutte Limburg, bestaande uit een messing schijf met 36 glazen hangmodules. Ca. 1970.
Hollywood Regency chandelier, marked Glashutte Limburg, consisting of a brass disk with 36 glass hanging modules. Circa 1970. -
#591
Een paar antieke drageoirs geslepen kleurloos kristal.
A pair of antique cut colorless crystal drageoirs. -
#399
Een lot van 3 postzegelboeken bestaande uit een verzameling Hongarije 1904 - 1972 en Roemenië 1900 - 1973, een verzameling Hongarije 1955 - 1986 en een album Tsjecho Slowakije 1918 - 1955. Toegevoegd 2 oude aandelen.
A lot of 3 stamp albums consisting of a collection of Hungary 1904 - 1972 and Romania 1900 - 1973, a collection of Hungary 1955 - 1986, and an album Czechoslovakia 1918 - 1955. Additionally, 2 old share certificates are included.Place a bid ›Estimate: € 40/60 -
#105Glashütte LimburgPeriod: 1970
Hollywood Regency kroonluchter, gemerkt Glashutte Limburg, bestaande uit een messing schijf met 36 glazen hangmodules. Ca. 1970.
Hollywood Regency chandelier, marked Glashutte Limburg, consisting of a brass disc with 36 glass hanging modules. Circa 1970. -
#259
Een lot van 12 dessert messen en vorken, waarvan de vorken zilver gemerkt, 130g. En de messen gemerkt “1847 Rogers Bros. Warranted”, verzilverd.
A lot of 12 dessert knives and forks, with silver marked forks weighing 130g. The knives are marked "1847 Rogers Bros. Warranted", silver-plated. -
#181Bertaux
Een beeld in brons op zwart marmeren sokkel voorstellend een meisje met 3 honden, gemerkt Bertaux.
A bronze statue on a black marble base depicting a girl with 3 dogs, marked Bertaux.Place a bid ›Dim. h 51 cm -
#178
Een paar bronzen kandelaars in de vorm van sfinxen. Op zwart marmeren sokkels.
A pair of bronze candlesticks in the shape of sphinxes. On black marble bases. -
#189
Een spiegel met vergulde kader en diverse ornamenten in het lijstwerk.
A mirror with a gilded frame and various ornaments in the frame. -
#96
Een bijzetmeubel in Bauhaus stijl, ca 1935, in verchroomd metaal gefineerd hout.
A side table in Bauhaus style, circa 1935, in chromed metal veneered wood. -
#406
Een antiek Edwardiaans mahoniehouten, vouwbare taartenstaander met 3 ronde tablets.
An antique Edwardian mahogany folding cake stand with 3 round tiers. -
#598
Een Chinees polychroom houten gesculpteerd beeldje van een meisje met bloemen.
-
#316
Een houten campagne tafel, uitvouwbaar met dienblad.
A wooden campaign table, foldable with tray. -
#587
“Staand naakt”. Een stenen gesculpteerd beeldje op verguld metalen voet, in Art Deco stijl.
-
#366
Een set van 6 massief eikenhouten stoelen waarvan 2 armstoelen, rood kunstlederen zittingen.
Place a bid ›Estimate: € 60/80 -
#386
Een Chinese kamferhouten kist met figuratieve taferelen in het snijwerk.
A Chinese camphor wood chest with figurative scenes in the carvings. -
#376
Een Chinese kamferhouten kist met figuratieve taferelen in het snijwerk.
A Chinese camphor wood chest with figurative scenes in the carving. -
#161Eugène MariotonPeriod: 1854 - 1933
“De verleidingsdans”, een bronzen groep met 3 naakten op een marmeren sokkel. Gesigneerd E. Marioton.
"The Seduction Dance," a bronze group of 3 nudes on a marble pedestal. Signed E. Marioton. -
#372
Een houtgesculpteerd paneel, vermoedelijk Indonesisch.
A wooden carved panel, presumably Indonesian.
Other lots in this auction
-
#81
Een groot lot van diverse ethnische juwelen afkomstig uit; Turkmenistan, Indië, Marokko, Ethiopië, etc.
A large lot of various ethnic jewelry originating from Turkmenistan, India, Morocco, Ethiopia, etc.Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#397
“Zittend naakt”, een beeld van een jong meisje in albast, niet gesigneerd.
"Sitting nude", a sculpture of a young girl in alabaster, unsigned. -
#80
Een 18 kt witgouden ring bezet met diamanten pear shape met een gezamenlijk gewicht van +- 0,65 ct.
An 18 kt white gold ring set with pear-shaped diamonds with a total weight of approximately 0.65 ct. -
#273Hergé
2 oude albums van Kuifje, Mannen op de maan en Raket naar de maan.
A lot of 2 old Tintin books, Mannen op de maan and Raket naar de maan.Place a bid ›Estimate: € 50/80 -
#677
Een antieke cache-pot in blauw en wit porselein met een decoratie van bloemmotieven en geflankeerd met kinderhoofdjes.
An antique cache-pot in blue and white porcelain decorated with floral motifs and flanked by cherub heads. -
#90
Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet centrale briljant 0,27 ct. HSI2
An 18 kt white gold necklace with pendant set with central brilliant cut diamond 0.27 ct HSI2.Place a bid ›Dim. 2,17 g -
#7Franklin Mint Precesion Models
‘1929 Rolls-Royce Phantom I Cabriolet de ville.’ Schaalmodel. We voegen er een munt van de Rolls-Royce ‘Flemish Section - 1993 - 2003’ een baseballkap van Rolls-Royce en een Balmoral Lambswool sweater met branding RREC, een kader en een RR Ralley card aan toe.
'1929 Rolls-Royce Phantom I Cabriolet de ville.' Scale model. We add a coin from the Rolls-Royce 'Flemish Section - 1993 - 2003,' a Rolls-Royce baseball cap, a Balmoral Lambswool sweater with RREC branding, a frame, and an RR Rally card.Place a bid ›Estimate: € 40/60 -
#617
Een paar drageoirs in geslepen kleurloos kristal, eind 19e, begin 20e eeuw. 1 deksel met schade.
A pair of cut colorless crystal drageoirs, late 19th, early 20th century. 1 lid damaged. -
#638
Een bronzen beeld van een schrijvende jongen op marmeren sokkel, gemerkt C Marcie.
A bronze sculpture of a writing boy on a marble base, marked C Marcie. -
#177Hergé
“L’étoile mystéreuse”, Tintin, HC, A23, 1ste blauwe rug, 1944. Naam geschreven op het titelblad.
"The Mysterious Star", Tintin, Hardcover, A23, 1st blue spine, 1944. Name written on the title page.Place a bid ›Estimate: € 300/500 -
#63OKA
Een 174-delig verzilverd bestek voor 12 personen gemerkt OKA en een A op een hart in bijhorende cassette bestaande uit 12 grote vorken, 12 medium vorken, 12 kleine vorken, 12 taartvorkjes, 12 visvorken, 12 kreeftenvorkjes, 12 grote messen, 7 kleine messen, 12 botermessen, 12 vismessen, 12 grote lepels, 12 medium lepels, 12 kleine lepels, 12 koffielepels en 11 serveerlepels en vorken.
A 174-piece silver-plated cutlery set for 12 people marked OKA and an A on a heart in accompanying case consisting of 12 large forks, 12 medium forks, 12 small forks, 12 cake forks, 12 fish forks, 12 lobster forks, 12 large knives, 7 small knives, 12 butter knives, 12 fish knives, 12 large spoons, 12 medium spoons, 12 small spoons, 12 coffee spoons, and 11 serving spoons and forks.Place a bid ›Estimate: € 80/120 -
#173Frank Ligtelijn RaakPeriod: 1933-1996
“D2046-22”. Een vintage design bureaulamp met smoked glazen bol op gechromeerde ring, arm en voet. Ontwerp uit de Globe-serie door Frank Ligtelijn voor Raak, Nederland. Fabrikage van het glas door Peill & Putzler, Duitsland.
"D2046-22". A vintage design desk lamp with smoked glass globe on chromed ring, arm, and base. Design from the Globe series by Frank Ligtelijn for Raak, the Netherlands. Glass manufacturing by Peill & Putzler, Germany.