#278Een paar oude houten klompjes, met leder gedecoreerd.
A pair of old wooden clogs, decorated with leather.No longer availableOnline onlyDim. l 24 cmEstimate: € 10 / 20 -
#177Een set van twee gesculpteerde Afrikaanse beelden, man en vrouw.
A set of two carved African sculptures, man and woman.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 41 & 48 cmEstimate: € 30 / 50 -
#105Een oude ovale stolp met verzilverd kruisbeeld.
#145Ferrandiz, ItalyEen gesculpteerd houten beeldje, polychroom, gemerkt.
A carved wooden figurine, polychrome, marked.No longer availableOnline onlyDim. h 14 cmEstimate: € 5 / 10 -
#297Een vintage bijzettafeltje, Pierre Vandel Paris, gelakt staal en glas.
#106Een oude stolp met verzilverd kruisbeeld.
A lot of 2 old biscuit/pantry jars, wood, brass and porcelain insets. One with the inscription 'Biscuits'.No longer availableOnline onlyDim. h 24 x Ø 14 cmEstimate: € 15 / 25 -
#50Een klein gemetaliseerd kastje met floraal decor.
A small metalized cabinet with floral decoration.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 45 x 33 cmEstimate: € 25 / 35 -
#82Een decoratieve houten paardenmolen.
A decorative wooden carousel.No longer availableOnline onlyDim. h 40 x Ø 23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#157Twee antieke kruisbeelden, koper, hout en porselein.
#100AEOLEen lot van 2 houten Citers of Zithers, gemerkt met label binnenin, waarvan 1 “AEOL” Een Amerikaanse Harp Zither, A.Eichler Company. Medio 1900-1925. Barst overlangs in top. En 1 gemerkt "Deutsch-Amerikanische Guitar Zither”, waarvan barst in voor en achterzijde van het houtwerk.
A set of 2 wooden zithers, marked with label inside, one marked "AEOL" An American Harp Zither, A. Eichler Company. Mid 1900-1925. Crack along the top. And 1 marked "Deutsch-Amerikanische Guitar Zither", with cracks in the front and back of the woodwork.No longer availableOnline onlyDim. 5 x 35,5 x 53 cmEstimate: € 60 / 80 -
#187Een houten koffertje beschilderd met bloemen.
#101Een lot van 5 huisspreuken op koperen platen met houten kader.
A lot of 5 house mottoes on copper plaques in wooden frame.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#296Een vintage rotan krantenbakje.
#181Een lot van vier gesculpteerde Afrikaanse beelden.
A lot of four sculpted African statues.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 35-48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#107Een Engelse commode/tv-meubel met twee klapdeuren.
An English commode/TV cabinet with two folding doors.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#49Een bijzetmeubeltje, messing en glas.
A small side table, brass and glass.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 44 x 34 cmEstimate: € 20 / 30 -
#99Een antieke koperen bedpan, koper met houten steel.
An antique copper bedpan, copper with wooden handle.No longer availableOnline onlyDim. l 98 cmEstimate: € 15 / 25 -
#294Een dressboy, met leder bekleed.
A gentleman's valet stand, upholstered in leather.No longer availableOnline onlyDim. h 129 cmEstimate: € 20 / 30 -
#176Een oude weegschaal met balgewicht, vermoedelijk Indisch.
An old scale with ball weights, presumably of Indian origin.No longer availableOnline onlyDim. Lengte 21 cmEstimate: € 20 / 30 -
#68Een rond bijzettafeltje in barokke stijl, met een roodmarmeren blad.
A round side table in Baroque style, with a red marble top.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 42, Ø 44 cmEstimate: € 30 / 50
#189Marc Van Den Poel“Lentebloesems”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd M. Van Den Poel en gedateerd 1975.
#236Een set zilverkleurige koffiepotten met melkkan en suikerpot.
A set of silver-colored coffee pots with creamer and sugar bowl.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 13-29 cmEstimate: € 20 / 30 -
#22Een lot van 8 beschilderde aardewerken eierdopjes.
A lot of 8 painted ceramic egg cups.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 7 cmEstimate: € 15 / 20 -
#312Een lot van 5 porseleinen clowns in hun originele verpakking.
#19Een gevarieerd lot van glas, porselein en aardewerk. Omvat onder andere vazen van Limoges en Gold Imari.
A varied lot of glass, porcelain, and earthenware. Includes vases from Limoges and Gold Imari.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 7-21 cmEstimate: € 30 / 50 -
#208Charles BlondinPeriod: 1913-1991“Paris Place du Tertre”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en getiteld.
#129F. Leemans‘Hoevezichten’. Olieverf op doek. Een lot van twee schilderijen, getekend F. Leemans.
#143Een tinnen tafelklokje, Portugees.
#127‘Kasteelpoort’. Olieverf op doek. Getekend; B. Heckers.
#88Een lot van 3 tinnen borden met een totaalgewicht van 1255 gram.
A lot of 3 pewter plates with a total weight of 1255 grams.No longer availableOnline onlyDim. Ø 22 cm - 1255 gramEstimate: € 10 / 15