Similar lots by type
-
#196
Een Zuid-Amerikaans gesculpteerd houten beeld van een drager.
A South American carved wooden sculpture of a carrier. -
#290
Een mahoniehouten scheerkistje met spiegel en lade.
-
#283Cheadleshire
Een modern wandklokje met holografisch ruitertafereel.
-
#211
Een massief eikenhouten gesculpteerde buste van een Romein.
A solid oak carved bust of a Roman. -
#263
Een houten muurconsole, samengesteld werk.
A wooden wall console, composite work. -
#262
Een hoge houten kandelaar, zilverkleurig.
A tall wooden candlestick, silver-colored. -
#288
Een houten juwelenkistje met lade en opberg compartimentjes en spiegel binnenin. Handvat bovenaan manco.
-
#219
Een kolomvitrine, medio jaren 80 van de vorige eeuw. Het spiegeltje bovenaan is gebarsten.
A pedestal showcase from the mid-1980s. The small mirror at the top is cracked. -
#237
Een lot van 3 stuks oud zamak bestaande uit een tafelklok, een beeld genaamd ‘les cerises’ par Rousseau en een beeld van een dame getekend Henri.
A lot of 3 pieces of old zamak including a table clock, a sculpture titled 'les cerises' by Rousseau, and a sculpture of a lady signed Henri. -
#190
“Honor Patria”. Een beeld van een krijger in zamak op marmeren voetstuk. Het beeld is op meerdere plaatsen gerestaureerd. Naar de oudheid.
"Honor Patria". A statue of a warrior in zamak on a marble base. The statue has been restored in several places. In the style of antiquity. -
#229
“La Danse”. Een bruin gepatineerd zamak beeldje.
"The Dance". A brown patinated zamak statue. -
#224
Een beeld van de heilige moeder en kind met hoofden en handen van was, in display-case. Midden vorige eeuw.
A sculpture of the holy mother and child with heads and hands in wax, in a display case. Mid-20th century. -
#260
Een donker gebeitste beukenhouten staande lamp met getorste en gedraaide delen, zonder kap.
A dark stained beech wood floor lamp with twisted and turned parts, without shade. -
#238
Een persglazen kandelaar met een vis in frostglass. De losse coupe bovenaan heeft schilfers.
A pressed glass candlestick with a fish in frost glass. The detachable cup on top has flake damage. -
#291
Een uit eikenhout gesculpteerde wandnis.
-
#223
Een gesculpteerd massief houten beeld van Petrus. Bruin geverfd.
A sculpted solid wooden statue of Saint Peter. Painted brown. -
#246
Een grote goudkleurige Boeddha spaarpot/offerblok in gegoten composiet.
A large gold-colored Buddha piggy bank/offering box in cast composite. -
#261
Een gefineerd houten bijzettafeltje op wieltjes, met ovalen tafelblad en glazen plaat.
A veneered wooden side table on wheels, with an oval tabletop and a glass panel. -
#217
Een beeld van een engel met wijwatervat in polychroom kunststof.
A statue of an angel with a holy water font in polychrome plastic. -
#214
Een glazen stolp met houten voet.
A glass dome with a wooden base. -
#197
“Ridderbuste”. Een gerestaureerd beeld in terracotta. Gemerkt ‘Van De Velde - Sint Niklaas Waas’ en genummerd 114.
"Knight bust". A restored terracotta sculpture. Marked 'Van De Velde - Sint Niklaas Waas' and numbered 114. -
#213
Een set van 2 Afrikaanse bustes. De dame heeft een schade aan de neus.
A set of 2 African busts. The lady has damage to the nose. -
#218
Een gesculpteerd massief eikenhouten beeldje van een Begijntje.
A sculpted solid oak statue of a Beguine. -
#198
Een goudkleurig plaasteren beeld van een edeldame. Naar de oudheid.
A gold-colored plaster sculpture of a noblewoman. Inspired by antiquity.
Other lots in this auction
-
#98
Een lot van zes blauw glazen onderzetborden.
A set of six blue glass coasters. -
#175
Een 19e eeuwse suikerpot in Brussels aardewerk, het originele deksel ontbreekt. Het bijgevoegde deksel draagt sporen van restauratie.
A 19th-century sugar bowl in Brussels earthenware, missing its original lid. The accompanying lid shows signs of restoration. -
#23
Een vintage glazen mini vitrinekastje met messing frame. Bijgevoegd een soortgelijk doosje, met barst in front raampje.
A vintage glass miniature display case with brass frame. Included is a similar box, with a crack in the front window. -
#137
Een Indische vaasje uit messing met gegraveerde florale patronen.
An Indian brass vase with engraved floral patterns. -
#173
Een lot van 3 Blanc de Chine beeldjes. Enkele schilfers en vingertjes manco.
A lot of 3 Blanc de Chine figurines. Some flakes and missing fingers. -
#78
Een Chinese bloempot op schaal met floraal decor. Onderaan de schaal een merkteken met hierin ‘Made in China’.
A Chinese flowerpot on a stand with floral decoration. The stand bears a mark reading 'Made in China'. -
#192
Een grote vaas in Vlaams aardewerk met bloemen in het decor. Meerdere beschadigingen.
A large vase in Flemish earthenware with flower decorations. Several damages. -
#278
“Vin de Pays”. Een vintage aardewerken schenkkan met druiven in het decor. Onderaan gemerkt.
-
#5
Een paar tinnen vijzeltjes met stampers. Onderaan gemerkt.
A pair of pewter mortars with pestles. Marked at the bottom. -
#73Satsuma
Een Chinees Satsuma vaasje met figuren in het tafereel. Onderaan gemerkt “Made in China”.
A Chinese Satsuma vase with figures in the scene. Marked "Made in China" at the bottom. -
#240
Een lot van 3 kristallen asbakken waarvan 2 gemerkt Val Saint Lambert. Alledrie met kleine schilferschade.
A lot of 3 crystal ashtrays, 2 of which are marked Val Saint Lambert. All three with minor chips. -
#256
Een zilverkleurige porseleinen vaas.
A silver-colored porcelain vase.