Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een houten magazinerekje met een gebogen hooivork.

Een houten magazinerekje met een gebogen hooivork.

Bac à magasines en bois avec fourche à foin incorporée.
Online only
Dim. 50 x 40 x 24 cm
SKU: 2608200189.
Category: Online Only.
Auction day: 26 August 2020 20:00
Catalogue #189
Estimate: € 10 / 15
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #202

    Een halluchtertje met roze glazen kap.

    Lustre de vestibule en verre rose.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 36 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #192

    Een stoel met ronde rug en gedraaide spijlen en poten. (barst in de rug, maar niet structureel)

    Chaise à dossier arrondie. Dégât.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 5 / 10
  • #113

    Een lot geslepen kristal, bestaande uit een oranje vaasje en een blauw schaaltje van Boheme en een klein roze vaasje van Val St. Lambert. (Zeer kleine randschilfer)

    Lot de cristal taillé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 6 - 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #119

    Een bel van meerkleurig aardewerk van Rouen in de vorm van een vrouw in traditionele klederdracht. Gemerkt.

    Cloche en faïence de Rouen en forme de femme. Avec marque.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #168

    Een dekselpot van meerkleurig Japans porselein met een handgeschilderd decor van bloemen. Restauratie over de hele lijn.

    Pot couvert en porcelaine polychrome du Japon. Décor de fleurs peint à la main. Restauré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #120

    Een glazen punchbowl met zes cocktailglazen van Zwiesel.

    Bol à punch et sic verres de Zwiesel.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #196
    Corby Statesman

    Een elektrische broekenpers. Bevestigingsvijsjes kapstok te vervangen.

    Presse à pantalons électrique. Vis à remplacer.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 103 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #194

    Een luchtertje met vijf lichtpunten. Omstreeks 1960.

    Petit lustre des années 1960 à cinq lumières.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #118

    Een houten armband met ivoren plaatjes en koperen sluiting.

    Bracelet en bois et ivoire, fermoir en cuivre.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #116

    Een lotje Wedgwood, bestaande uit een dekseldoosje en twee schenkkannetjes. Onderaan gemerkt.

    Lot de faïence de Wedgwood. Avec marque.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 4 - 10 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #191

    Een houten kamerknecht.

    Dressboy en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #204

    Een eikenhouten buffetkastje met twee deuren en twee laden.

    Buffet en chêne ouvrant à deux portes et deux tiroirs.
    No longer available
    Online only
    Dim. 90 x 116 x 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #205

    Een stoel met ronde rug en gedraaide spijlen en poten. (barst in de rug, maar niet structureel)

    Chaise à dossier arrondie. Dégât.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 5 / 10
  • #114

    Een lot porseleinen figuurtjes, bestaande uit een musicerend koppel, een ballerina (kleine beschadiging aan het kant) en een fazant van Beiers porselein en een jongen met paraplu van Kopenhaags porselein.

    Lot de figurines en porcelaine.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 - 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #123

    Een antieke glazen stolp op houten voet.

    Cloche en verre avec Vierge à l’Enfant.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #188

    Een barometer in houten kast.

    Baromètre en bois sculpté.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 94 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #115

    Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een vaasje van Valauris, een dekselpotje van Rouen en een schenkkannetje van Crown Devon.

    Lot de faïence polychrome.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 - 13 cm k
    Estimate: € 40 / 50
  • #199

    Een halluchtertje met een glazen coupe met een landschapsdecor.

    Lustre de vestibule à coupe en verre décorée d’un paysage.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #207

    Een bureaustoel in Lodewijk XVI-stijl met lederen bekleding.

    Chaise de bureau de style Louis XVI recouverte de cuir.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #201

    Een messingen luchter met vijf lichtarmen met glazen kappen.

    Lustre en laiton à cinq lumières. Abat-jour en verre.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #193

    Een klein messingen luchtertje met vier lichtpunten en versierd met paarse glazen bolletjes en kleurloze pendeloques.

    Petit lustre en laiton à quatre lumières décoré de boules en verre colorées et de pendeloques incolores.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #200

    Een zes-armige luchter van messing en Delfts aardewerk.

    Lustre à six bras en laiton et faïence de Delft.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 10 / 12
  • #122
    Jouef

    Een oude elektrische autoracebaan.

    Circuit de course électrique.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #208

    Twee houten wandrekjes.

    Deux étagères en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 70 & 95 cm
    Estimate: € 25 / 35

Other lots in this auction

  • #178

    Drie stuks Oosters houtsnijwerk.

    Trois gravures sur bois d’Orient.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 45
  • #49
    Frank-Ivo Van Damme

    “Als Merksemse stroboer geboren heb ik mijn aard nooit verloren”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Als Merksemse stroboer geboren heb ik mijn aard nooit verloren”. Gravure sur bois. Signée hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 27 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #10

    “Putto met bloemenmand”. Een gepolychromeerd gipsen beeld.

    “Putto et corbeille aux fleurs”. Sculpture en plâtre polychrome.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #156

    Een zeshoekige cache-pot van blauw en wit Chinees porselein.

    Un cache-pot en porcelaine de Chine bleue et blanche.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 13 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #45
    Fr. Smets

    “Oude kempische hoeve” & “Zicht op het Oosterhuis”. Twee tekeningen potlood en inkt) op papier, waarbij de tweede naar een oude gravure. Beide gesigneerd en resp. gedateerd 1990 & 1993.

    “Ferme de la Campine” et “Vue de la Oosterhuis”. Deux dessins en crayon et encre dont le deuxième d’après une ancienne gravure. Signés et datés 1990 et 1993.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28 x 38 |29 x 43 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #51
    Leonardo Torfs
    Period: °1927

    “Rieten hut” & “Stamleden aan het vuur”. Twee olieverfschilderijen, resp op doek en op paneel. Beide gesigneerd.

    “Cabane en osier” et “Le tribu autour du feu”. Deux peintures en huile sur toile et sur panneau. Les deux signées.
    No longer available
    Online only
    Dim. 33x 42 & 29 x 23 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #4

    Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit en kom, een vaas, een schenkkan en een bonbonnière.

    Lot de cristaux taillés incolores.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 9 - 23 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #60

    Een houten wandvitrine voor zakhorloges.

    Vitrine murale à montres en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. 82 x 53 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #167

    Twee Garuda’s van gebeeldhouwd hardhout. Birmaans werk. Kleine letsels.

    Deux dragons en bois exotique sculpté. Travail birman. Petit accident.
    No longer available
    Online only
    Dim. H: 32 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #46
    Leonardo Torfs
    Period: °1927

    “Portret van een jonge vrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘70.

    “Portrait de jeune femme”. Huile sur toile. Signée et datée 1970.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x 49 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #103

    Een gepatineerd plaasteren mannenhoofd.

    Tête d’homme en plâtre patinée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #28

    Een herdenkingsmedaille n.a.v. 50 jaar ‘Union Minière Haut-Katanga’, een munt n.a.v. een 50jarige jubleum te Watermaal-Bosvoorde en een Belgisch ereteken.

    Médaille de commémoration “Union Minière Haut-Katanga.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
View all auction items ›

Online-Only veiling van 26 augustus 2020

Op 26 augustus wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On August 26th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

26 August 2020 20:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 August 2020 20:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More