#66
#138
“Vogel stilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Gaatje in het doek en verfschade bovenaan.
#42
#23
Een paar koperen kandelaars met vierkante voet.
A pair of copper candlesticks with square base. -
#283Ikea
Een lot van 3 stoeltjes met wit kunststoffen zitting en metalen frame. Onderaan gemerkt.
3 chairs made of white plastic and metal. Marked underneath. -
#47
“POUR VOUS”. Een lot van 32 vintage weekbladen, anno 1939.
"POUR VOUS." A lot of 32 vintage magazines, year 1939. -
#110
Een vintage luchtfoto van Edegem.
A vintage aerial photograph of Edegem. -
#261
Een lot van 3 sierborden in porselein gemerkt Copenhagen.
A lot of 3 decorative plates in porcelain marked Copenhagen. -
#88
Een polychroom retro gipsen missie-spaarpot met knikkend hoofdje.
A polychrome retro plaster piggy bank with nodding head. -
#45Tiziano Galli
“De mijnwerker”, een Italiaans porseleinen beeld gemerkt: Minatore, scultore Tiziano Galli, fatto-a-mano, made in Italy. Enkele kleine beschadigingen en een gelijmd deel.
#168
Een gegoten rookglazen beeld van een meeuw.
A cast glass sculpture of a seagull. -
#156
A vintage wooden side table with a round top. Some wear on the surface.