#194Een set smeedijzeren haardijzers .
No longer availableOnline onlyDim. 70 cm -
#288Een goudkleurig abstract sculptuur. Verfschade.
No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#152Een geglazuurde aardewerken vaas.
#225A. Beullens“Bosdreef met kapel en hert.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Forest drive with chapel and deer.” Oil on canvas. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 98 cmEstimate: € 50 / 70 -
#15Een schemerlamp van Nanking aardewerk, met decor van figuren.
#8Een lot van vintage 2 poppen in hout en porcelein op metalen staander.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 70