Other lots in this auction
-
#290Een Vlaams aardewerken kruikje met een vredesduif in reliëf op de buik en met een kruisje op de stop.
Verseuse en faïence flamande avec une colombe de la paix en relief sur la panse et une croix sur le bouchon.No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#293GuerinEen aardewerken kan met decor van oogstende Egyptenaren. Onderaan gemerkt, en met wapenschild ‘Puratos’.
Une verseuse en faïence à décor d'Égyptiens moissonneurs. Marqué en bas, et avec armoiries 'Puratos'.No longer availableOnline onlyDim. h 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#77Een mondgeblazen blauw glazen vaasje met sporen van kleur onderaan.
A mouth-blown blue glass vase with traces of color at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#176lot van aardewerken kommetje met daarin 15-tal stenen balletjes van divers formaat, bijgevoegd eivormig balletje uit gekleurde mineraal steen, gepolijst
lot of earthenware bowl containing 15 stone balls of various sizes, included egg-shaped ball of colored mineral stone, polishedNo longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#184Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Kleine schilfer.
A vase of cut colorless crystal. Small flake.No longer availableOnline onlyDim. h: 20,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#258Een reeks van vijf bordjes van Japans porselein met landschapsdecors. Enkele kleine schilfers. Onderaan gemerkt. We voegen er een kommetje aan toe met een kip en een kalkoen in het decor.
A set of five Japanese porcelain plates with landscape decors. Some small flakes. Marked at the bottom. We add a bowl with a chicken and a turkey in the decor.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 & 9 cmEstimate: € 35 / 45 -
#21Een broodmandje van gekleurd porselein, kobaltblauw en wit met een polychroom bloemenmotief. Zonder merk.
A bread basket in colored porcelain, cobalt blue and white with a polychrome floral motif. Without brand.No longer availableOnline onlyDim. L. 37,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#141Matchbox Dinky CollectionTwee modelautootjes op schaal 1:43:- DY-11 1948 Tucker Torpedo.- DY-16 1967 Ford Mustang Fast BackIn originele doosjes.
Two 1:43 scale model cars: - DY-11 1948 Tucker Torpedo. - DY-16 1967 Ford Mustang Fast Back In original boxes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#134Universal HobbiesRenault Laguna II Estate “Privilege” 1.9 dCi. Een modelauto op schaal 1:43. In presentatiedoosje.
Renault Laguna II Estate “Privilege” 1.9 dCi. A 1:43 scale model car. In presentation box.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#59Een lot boeken m.b.t. Expo 58. Met ABC, Match en Post. Met een stoppentrekker en een kleine versie van een affiche.
Book a ticket for Expo 58. With ABC, Match and Post. With a plug puller and a small version of a poster.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 50 -
#67Een vermoedelijke brok ambersteen.
A chunk of (probable) amber stone.No longer availableOnline onlyDim. H: 18 cmEstimate: € 25 / 35 -
#18Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain baluster vase with a multi-coloured decoration of characters. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h: 45 cmEstimate: € 20 / 35

