Other lots in this auction
-
#26Een paar Indonesisch houtgesculptuurde muurlepel en vork. Schade aan vork gedeelte.
A pair of Indonesian wood carved wall spoon and fork. Damage to fork section.No longer availableOnline onlyDim. 53cmEstimate: € 30 / 35 -
#182Houten kinderstoeltje.
Wooden high chair.No longer availableOnline onlyDim. h95cm x b42cmEstimate: € 30 / 40 -
#66Goebel, Germany“Apfeldieb” & “In Sicherheit”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. No. 56/1 & 56/b. Het eerste met schilfer aan de basis, het tweede met schade aan het voetje.
"Apfeldieb" & "In Sicherheit". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Les deux marqués en bas. no. 56/1 & 56/b. Le premier avec éclat à la base, le second avec dégât au pied.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 75 / 100 -
#77Een mondgeblazen blauw glazen vaasje met sporen van kleur onderaan.
A mouth-blown blue glass vase with traces of color at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#156Crystal MaastrichtEen paar kleine vaasjes in gegoten kristal, blauw en mauve in de massa.
A few small vases in molded crystal, blue and mauve in the mass.No longer availableOnline onlyDim. h 10 cmEstimate: € 35 / 45 -
#59Een lot boeken m.b.t. Expo 58. Met ABC, Match en Post. Met een stoppentrekker en een kleine versie van een affiche.
Book a ticket for Expo 58. With ABC, Match and Post. With a plug puller and a small version of a poster.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 50 -
#167Een kleine cachepot en een onderbord van polychroom porselein met decor van lange lijzen aan een tafel. China, tijdperk Republiek.
A small cachepot and a bottom plate in polychrome porcelain with a decoration of long lines on a table. China, Republic era.No longer availableOnline onlyDim. 16,5 x 23,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#74Een vintage vaasje uit gekleurd glas.
A vintage vase made of colored glass.No longer availableOnline onlyDim. 14 x Ø 10 cmEstimate: € 25 / 35 -
#150Matchbox Dinky CollectionTwee modelautootjes op schaal 1:43:- DY-2 Chevrolet Bel Air 1957.- DY-7 Cadillac Coupe De Ville 1959. In originele doosjes.
Two 1:43 scale model cars: - DY-2 Chevrolet Bel Air 1957. - DY-7 Cadillac Coupe De Ville 1959. In original boxes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#299Val Saint LambertEen kandelaar van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Bougeoir en cristal taillé incolore. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. h: 10,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#97Drie stuks kristal en glaswerk, bestaande uit een kleurloze vaas op piedouche (randschade), een kleurloze Italiaans glazen vaas en een asbak van geslepen blauw Boheems kristal.
Three pieces of crystal and glassware, consisting of a colorless vase on piedouche (edge damage), a colorless Italian glass vase and an ashtray of cut blue Bohemian crystal.No longer availableOnline onlyDim. h: 6, 18 & 26 cmEstimate: € 24 / 28 -
#88Viners of SheffieldEen verzilverd metalen theepotje.
A silver plated metal teapot.No longer availableOnline onlyDim. h 17 cmEstimate: € 20 / 30

