Similar lots by type
-
#248Elise Docquir‘Bedelmeisje in blauwe lompen’. Olieverf op doek, onleesbaar getekend.
'Beggar girl in blue rags'. Oil on canvas, signed illegibly. -
#264Een lot van 2 tabakspotten, den ene in Vlaams aardewerk, de andere Delfts.
A lot of 2 tobacco jars, one in Flemish earthenware, the other Delft. -
#266De ‘Rondo’ karaf, A.D. Copier voor Leerdam.
The 'Rondo' decanter, A.D. Copier for Leerdam. -
#216L Velter“Heren bij de fiets”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Gentlemen by the bicycle." A painting, watercolor on paper. Signed at the bottom. -
#228J. Marien“Scheldezicht”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd J. Marien.
"Scheldezicht", a painting, oil on canvas, signed J. Marien. -
#285Een wollen loper, mechanisch.
A woolen runner, mechanical. -
#256“De lezende Sultan”, een schilderij, op zijde, in passe-partout. Afkomstig uit India.
"The Reading Sultan", a painting on silk, in a mat. Originated from India. -
#226Juliaan SeverinPeriod: 1888 - 1975“Hoevezicht”, een tekening, pastel op papier, gesigneerd J. Severin.
"Farmstead view", a drawing, pastel on paper, signed J. Severin. -
#220D. Carlier“Waterlelies op de vijver”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd D. Carlier.
"Water lilies on the pond", a painting, oil on canvas, signed D. Carlier. -
#265Een obus uit de eerste wereldoorlog, trench-art, gemerkt A R-S 9 - 17, Remanie.
A shell from the First World War, trench art, marked A R-S 9 - 17, Remanie. -
#257“Op audientie”, een schilderij, op zijde, in passe-partout. Afkomstig uit India.
"Op audientie" - a painting on silk, in a mat. Originating from India. -
#268Een antieke verstelbare boekenhouder met vilten blad. Fineerschade. Toegevoegd een Nederlandse bijbel uit 1948.
An antique adjustable book holder with felt leaf. Veneer damage. Includes a Dutch Bible from 1948. -
#221G. Veltkamps“Begijnhof te Leuven”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd G. Veltkamps.
"Beguinage in Leuven", a painting, oil on panel, signed by G. Veltkamps. -
#267Een tinnen samovar met 2 bekers, totaalgewicht 2.8 kg.
A tin samovar with 2 cups, total weight 2.8 kg. -
#237Een Chinees tafereel in vitrinelijst, opgebouwd met schelpen.
A Chinese scene in a display case, constructed with shells. -
#283Een Oosterse Kelim van wol.
An Oriental wool Kilim. -
#258René De ConinckPeriod: 1907-1978“Haan”, een schilderij, olieverf op paneel, toegeschreven aan R. De Coninck.
"Rooster", a painting, oil on panel, attributed to R. De Coninck. -
#269Een plaasteren heilige familie onder glazen stolp.
A plaster Holy Family under glass dome. -
#288Een handgeknoopt oosters bidmat.
A hand-knotted Eastern prayer rug. -
#302Een set lichte/zeer fijne mondgeblazen glazen, holle voet en goudrand.
A set of light/very fine mouth-blown glasses, hollow foot with a gold rim. -
#217‘Het pad door de heide’, olieverf op doek, gesigneerd N. Verheylen.
'The path through the heath', oil on canvas, signed N. Verheylen. -
#259Georges Averhals“Profielportret”. Een ets op papier. Buiten de plaat genummerd 1/10 en gesigneerd.
"Profile portrait." An etching on paper. Numbered 1/10 and signed outside the plate. -
#241Maria SegersPeriod: 1922 - 1979“Het huwelijksaanzoek”, een tekening, potlood en inkt op papier, gesigneerd.
"The Marriage Proposal," a drawing in pencil and ink on paper, signed. -
#208“Oude Vlierstruik”. Een ets op papier, genummerd 11/20, gesigneerd buiten de plaat. Glas gebarsten.
"Oude Vlierstruik". An etching on paper, numbered 11/20, signed outside the plate. Broken glass.
Other lots in this auction
-
#255Oscar Lippens“Park Otterlo”. Aquarel. Gesigneerd.
"Park Otterlo." Watercolor. Signed. -
#40Twee oude melkkitten, rood koper.
Two old milk cans, red copper. -
#38Een melkkan/paraplubak van hout en rood koper.
A milk jug/umbrella stand made of wood and red copper. -
#240“Compositie met podium”. Gemengde techniek op papier.
"Composition with stage". Mixed media on paper. -
#238Een set van 2 messingen luchters.
A set of 2 brass chandeliers. -
#57‘Buste van een jonge vrouw’, een houten beeld. Onderaan getekend Zinga Sylve.
'Bust of a young woman', a wooden sculpture. Signed at the bottom Zinga Sylve. -
#81Een set van 2 verzilverd metalen serveerschalen met deksel, gemerkt D&A, EPNS.
A set of 2 silver-plated metal serving bowls with lids, marked D&A, EPNS. -
#29Een lot van 2 Afrikaanse wapens bestaande uit een kort zwaard en een kleine speer.
A lot of 2 African weapons consisting of a short sword and a small spear. -
#72junghans electronicEen elektrisch klokje onder stolp, Junghans.
An electric clock under glass dome, Junghans. -
#102Een set bronzen potgewichtjes, toegevoegd een briefopener.
A set of bronze pot weights, accompanied by a letter opener. -
#37Een antieke roodkoperen ketel.
An antique red copper kettle. -
#247K. Van Goethem“Bomendreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.
"Tree Lane". Oil on canvas. Signed and dated 1949.

