#597Een krijger van gesculpteerd ebbenhout. Afrikaans werk. Wapens ontbreken.
#637Een bronzen luipaard. Afrikaans werk.
Léopard en bronze. Travail africain.Dim. l: 35 cmEstimate: € 100 / 140 -
#671Een Afrikaans hoofd van brons.
Tête africaine en bronze.Estimate: € 80 / 120 -
#648Een bronzen Afrikaans figuur.
Personnage africain en bronze.Dim. h: 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#413Een Mendemasker van gebeeldhouwd hout. Sierra Leone.
#481Een Afrikaanse houten trommel met een gesculpteerd decor van personages en dieren.
Tambour africain en bois avec décor sculpté de personnages et d’animaux.Dim. h: 63 cmEstimate: € 30 / 50
#371Een cachepot van meerkleurig aardewerk in art nouveaustijl.
#8Een halllantaarn van verguld brons.
#276Mahoniehouten tweedeurskast. Onderaan een lade. XIXde eeuw.
Armoire à deux portes en acajou. Un tiroir en ceinture basse. XIXe siècle.Estimate: € 200 / 300 -
#176Verlengbare tafel in Lodewijk XVI-stijl, fruithout met vergulde koperen details.
Table à allonges de style Louis XVI en fruitier. Détails en cuivre doré.Dim. H. 170 cmEstimate: € 80 / 100 -
#400Claire E.A.Een lot fantasiejuwelen allerlei.
Lot de bijoux de fantaisie.Estimate: € 80 / 120 -
#703Een lot van vijfentwintig bioscoopaffiches voor films met oorlogs- en westernthema’s.
Lot de vingt-cinq affiches de cinéma aux thèmes western et guerre.Estimate: € 80 / 120 -
#140Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,20 ct.Dim. 2,71 gEstimate: € 850 / 950 -
#478Een balustervaas van Chinees porselein met een veelkleurig famille rose decor. Oude restauratie. XIXde eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose. XIXe siècle. Ancienne restauration.Dim. H.60,5 cmEstimate: € 300 / 500 -
#296Een mahoniehouten linen press met bovenaan twee paneeldeuren en onderaan twee grote en twee kleine laden. Engeland, tijdperk George III.
Linen press en acajou. Le dessus à deux portes pleines, le dessous à deux grands et deux petits tiroirs. Angleterre, époque George III.Estimate: € 200 / 300 -
#167Een meisjesbuste van groengepatineerd terracotta op een stenen sokkel. Gesigneerd ‘Epatris’.
#103Een bronzen meisjesbuste op een marmeren sokkel.
Buste de jeune fille en bronze sur socle en marbre.Estimate: € 60 / 80