Similar lots by type
-
#104Een houten vitrinehangkastje, 2 deurs en 2 schabben.
A wooden display hanging cabinet, 2 doors and 2 shelves.No longer availableOnline onlyDim. 52 x 58 x 14cmEstimate: € 40 / 60 -
#215Een eikenhouten bijzettafeltje.
An oak side table.No longer availableOnline onlyDim. 56 x 88 x 45cmEstimate: € 30 / 40 -
#137Een uit kunststof gesculpteerd bijzettafeltje met rond blad. Afgebeeld Aziatisch decor en figuren.
A sculptured plastic side table with a round top. Depicted Asian decor and figures.No longer availableOnline onlyDim. 54 x Ø 50 cmEstimate: € 10 / 20
Other lots in this auction
-
#176“Madonna Della Rose”. Een Mariabeeldje uit kunststof.
"Madonna Della Rose". A plastic statue of the Madonna.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 15 -
#46Een kunststof wandornament met 2 voorstellingen van Boeddha.
A plastic wall ornament with 2 Buddha images.No longer availableOnline onlyDim. h 24 cmEstimate: € 5 / 10 -
#145Een vaas van Chinees porselein met olifanten als handvatten en versierd met diverse figuren.
Un vase en porcelaine de Chine à anses en forme d'éléphants et décoré de diverses figures.No longer availableOnline onlyDim. h: 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#233Delfts blauw Chemkefa.Een bord van Delfts plateel met een blauw-wit decor van “De man met de tulband” naar Rembrandt in het decor. Gemerkt. Minieme randschilfer.
Une assiette en faïence de Delft à décor bleu et blanc de "L'homme au turban" d'après Rembrandt dans le décor. Marqué. Éclat de bord minimal.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 39,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#173Een Art-Deco beeld, 2 herten op een marmeren voet, onleesbaar gesigneerd in het marmer.
An Art Deco sculpture, 2 deer on a marble base, illegibly signed in the marble.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 54 x 13 cmEstimate: € 30 / 40 -
#237Een modern gekleurd glazen kunstwerkje. Gesigneerd en gedateerd 1999 onderaan. Met dédicace “To Wilma with love”.
Une œuvre d'art moderne en verre coloré. Signé et daté 1999 en bas. Avec dédicace "À Wilma avec amour".No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#119Een paar koperen kandelaars.
A pair of copper candlesticks.No longer availableOnline onlyDim. 18cmEstimate: € 40 / 60 -
#20Een biscuit beeldje van een windhond.
A porcelain figurine of a greyhound.No longer availableOnline onlyDim. 12cmEstimate: € 10 / 20 -
#121Een lot kunstreproducties, een grote affiche van Antwerpen, een ets van Heymans en een tekening van Fons Thijsen.
A lot of art reproductions, a large poster of Antwerp, an etching by Heymans and a drawing by Fons Thijsen.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#107Een lot van 6 Afrikaanse beeldjes.
A lot of 6 African figurines.No longer availableOnline onlyDim. h 33 cmEstimate: € 20 / 30 -
#207Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
A lot of luxury perfume samples from various brands including: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace, and others.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#7Een vintage aardewerken Gouda vaas met schaatster in het reliëf. Onderaan gemerkt en genummerd.
A vintage earthenware Gouda vase with skater in relief. Marked and numbered at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 24 x Ø9cmEstimate: € 40 / 60

