Similar lots by type
-
#104Een houten vitrinehangkastje, 2 deurs en 2 schabben.
A wooden display hanging cabinet, 2 doors and 2 shelves.No longer availableOnline onlyDim. 52 x 58 x 14cmEstimate: € 40 / 60 -
#215Een eikenhouten bijzettafeltje.
An oak side table.No longer availableOnline onlyDim. 56 x 88 x 45cmEstimate: € 30 / 40 -
#137Een uit kunststof gesculpteerd bijzettafeltje met rond blad. Afgebeeld Aziatisch decor en figuren.
A sculptured plastic side table with a round top. Depicted Asian decor and figures.No longer availableOnline onlyDim. 54 x Ø 50 cmEstimate: € 10 / 20
Other lots in this auction
-
#23A. Camos, ValaurisEen aardewerken sierschotel met een meerkleurig decor van een vis. Haarscheur.
An earthenware decorative dish with a multi-coloured decor of a fish. Hairline crack.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 31 cmEstimate: € 20 / 25 -
#86Een verguld koperen tafellamp in de stijl van Louis XV uit de helft van de vorige eeuw.
A gilded copper table lamp in the style of Louis XV from the mid-20th century.No longer availableOnline onlyDim. h 37 cmEstimate: € 30 / 40 -
#157Drie beeldjes van Saksisch porselein. Eén gemerkt van Volkstedt. Omstreeks 1900.
Three figurines of Saxon porcelain. One marked Volkstedt. Circa 1900.No longer availableOnline onlyDim. H. 16 cmEstimate: € 50 / 60 -
#189Robert SonnemanEen design bureaulamp uit de jaren 80, Robert Sonneman voor SMC Boxford Holland.
Design bureau lamp form the eighties. Robert Sonneman for SMC Boxford Holland.No longer availableOnline onlyDim. h 38 x Ø 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#217Een lot van 2 koperen kandelaars, 3-potig, en 2 koperen lampadaires.
A lot of 2 copper candlesticks 3-legged, and 2 copper lampadaires.No longer availableOnline onlyDim. 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#251MoustierEen siercoupe van veelkleurig aardewerk met een vrouw in klederdracht op het plat. XIXde eeuw. We voegen er een dito jonger bord aan toe met het opschrift “Liberté, Egalité, Fraternité”, onderaan gesigneerd.
Une coupe décorative en faïence multicolore avec une femme en costume traditionnel sur l'étagère. XIXème siècle. On rajoute une assiette idem plus jeune avec l'inscription « Liberté, Egalité, Fraternité », signée en bas.No longer availableOnline onlyDim. H. 22,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#68Een lot van 5 gebundelde medische naslagwerken in het Frans, 1950/51.
A lot of 5 bundled medical reference books in French, 1950/51.No longer availableOnline onlyDim. 6 x 35 x 26 cmEstimate: € 10 / 20 -
#132Een set van twee 19e eeuwse rood koperen kandelaars.
A set of two 19th-century red copper candlesticks.No longer availableOnline onlyDim. h 24 cmEstimate: € 15 / 25 -
#145Een vaas van Chinees porselein met olifanten als handvatten en versierd met diverse figuren.
Un vase en porcelaine de Chine à anses en forme d'éléphants et décoré de diverses figures.No longer availableOnline onlyDim. h: 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#82Een lot van vier stuks Vlaams aardewerk. Bestaande uit twee vide-poches in de vorm van een boerenkoppel, een tabakspot en een klein fluitvaasje.
A lot of four pieces of Flemish pottery. Consisting of two vide-poches in the shape of a peasant couple, a tobacco jar, and a small flute vase.No longer availableOnline onlyDim. h - 17 cmEstimate: € 30 / 40 -
#211Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
A lot of luxury perfume samples from various brands including: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace, and others.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#121Een lot kunstreproducties, een grote affiche van Antwerpen, een ets van Heymans en een tekening van Fons Thijsen.
A lot of art reproductions, a large poster of Antwerp, an etching by Heymans and a drawing by Fons Thijsen.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60

