#114
Een massief eiken boekensteun met Gothische invloeden.
#230
#136
Een polychroom houten gesculpteerd kisteje met figuratief decor. Begin 20e eeuw.
#81
Een lot van 2 stuks verguld bronzen meubelbeslag.
#294
Een prieeltje/presentatiekastje in hout en glas.
A gazebo/presentation cabinet in wood and glass. -
#131
Een antiek, geaderd zwart marmeren inkstel met 2 potjes.
#232
A pair of carved oak chairs with upholstered seat and back. Cross connections on the legs.
#4
Een lot van geglazuurd barbotine aardewerk bestaande uit een schaal gemerkt Sarreguemines en twee ongemerkte vazen. Eén van de vazen is bovenaan gerestaureerd/gelijmd. Ca 1900.
#106Brevet
Een lot van 7 desert coupeglazen met verzilverde voet. Onderaan gemerkt.
#60
Een lot van 2 aardewerken beeldjes in précolombiaanse stijl.
#135Junghans
Een antieke tafelklok met houten gesculpteerde omkasting. Gemerkt in de emaille wijzerplaat, dewelke gecraquelleerd.
#282
Een Afrikaanse houtgesculpteerd decoratief beeld/pot met afneembaar deksel.
An African wood carved decorative figure/pot with removable lid. -
#153Giuseppe Armani Capodimonte
Een vintage kunststoffen beeldje van 2 duiven op bloementak. Gemerkt.
#94
#147
“Padmasambhava”. Een verguld bronzen beeldje van een Tibetaanse Boeddha. Staf manco.
#163
Een aardewerken asbak en twee diverse aardewerken borden.
A terracotta ashtray and two assorted terracotta plates. -
#38Jacky Roland
Een vintage aardewerken vaasje. Onderaan gemerkt.
#145
Een Boheems kristallen vaas, kleurloos en blauw in de massa.
#35
Een xxl vintage modelbouwtrein, ontbreekt enkele stukken en is herschilderd.