#340
#41
Een gefineerd houten kistje met gebroken spiegel en onderverdelingen. Een deel van de metalen rand ontbreekt.
A veneered wooden box with broken mirror and compartments. Part of the metal edge is missing. -
#174
Een massief houten bijzettafeltje met cannage en een geslepen fumé glazen blad.
A solid wood side table with caning and a cut smoked glass top.
#193J et F Martell
#28
#272
Een lot van 4 blauw-wit porseleinen sierborden met figuratief decor, onderaan gemerkt Canton. En 3 Chinees porseleinen sierborden, meerkleurig, onderaan gemerkt.
#33
#257
A lot of four British kepis, consisting of one tank unit and three guards. -
#1
Een lot strips: Jerom en Suske & Wiske. Waaronder een eerste uitgave van Jerom, De ringen van Jupiter.
Online onlyPlace a bid › -
#271
Een vintage luster in hout en messing met 8 lichtpunten. Kapjes manco.
A vintage wooden and brass chandelier with 8 light points. Shades missing. -
#115
Een koffer met een onvolledig 45-delig verzilverd bestek, gemerkt PL 800. Geen zilver!
A case with an incomplete 45-piece silver-plated cutlery set, marked PL 800. Not silver! -
#55
#62
Een uit kunststof vervaardigde bekervaas met engelachtig figuur in het reliëf.
A cup-shaped vase made from plastic with an angelic figure in relief. -
#14
Een paar zwart gelakt metalen Victoriaans Engelse koetslampen.