#77
Een kersenhouten humidor met hydrometer en een Credo bevochtiger.
#42
Een lot brocante bestaande uit een antieke katrol en een wastonnetje.
#200
Een vintage zeteltje in riet, de rug/rand zit los.
A vintage small chair in rattan, the back/rim is loose. -
#115Marti
Een paar houten schabben in W vorm. 1 grote, 1 kleine.
#340
A pair of carved oak chairs with upholstered seat and back. Cross connections on the legs.
#46
“Illustration”. Een lot van 10 vintage maandbladen, anno 1936-1939
#66Marc Sleen
#141
“Moeder met kind”. Een vintage religieus beeldje uit gips.
“Mother with child”. A vintage religious statue made of plaster. -
#227
Een vintage stoommachine model, vervaardigd uit metalen. Industrieel design, vermoedelijk vroege 20e eeuw.
A vintage steam engine, metal. Early XXth century. -
#85
#147Steuben Art Glass
“Embraced couple”, een beeldje in kunstglas van ‘Steuben’. Onderaan kleine schilferschade.
#117
“Chinese ruiters”, een ingekaderde print.
"Chinese cavalrymen," a framed print. -
#13
Een lot van 3 porseleinen sierborden. Diverse taferelen.
#36
Een lot van 2 vintage schalen in Murano stijl.
A lot of 2 vintage bowls in Murano style. -
#78
#84
#3
Een set van twee serveerbestekken met rijk versierde handvatten, in neobarok stijl. Eén set zilver de andere verzilverd. Onderaan gemerkt. 19de eeuw.