#281Een 12-delig bestek set, bestaande uit messen en vorken, in houten koffertje. Verzilverd met benen handvaten.
#377Een lot van 4 beelden in Italiaans porselein bestaande uit 3 honden en een poes. 3 van de 4 zijn gemerkt.
A lot of 4 Italian porcelain figures including 3 dogs and a cat. 3 out of the 4 are marked.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#4Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Rubens (Groenplaats) en Sint Annakapel”, een lot van 2 etsen door Romain Malfliet. Genummerd 7/100 en 52/130.
"Rubens (Groenplaats) and Saint Anna Chapel," a lot of 2 etchings by Romain Malfliet. Numbered 7/100 and 52/130.No longer availableDim. 34 x 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#371Val Saint LambertEen lot van 9 stuks kleurloos Val Saint Lambert kristal bestaande uit een kandelaar, drie asbakken waarvan 2 met kleine schilferschade, 4 tassen en een étagère in 3 niveaus, het bovenste messing deel manco en een barstje in het bovenste schaaltje.
A lot of 9 pieces of colorless Val Saint Lambert crystal including a candlestick, three ashtrays (2 with small chips), 4 cups, and a 3-tiered stand with top brass part missing and a crack in the top bowl.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#593Een Chinees porseleinen terrine met deksel. Blauw-wit decor met foo-dog bovenaan.
A Chinese porcelain tureen with lid. Blue and white decorated with foo-dog on top.No longer availableDim. 30 x 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#412“Chinese dame”, een schilderij achter glas in gemengde techniek op paneel.
"Chinese lady," a painting behind glass in mixed media on panel.No longer availableDim. 36 x 51 cmEstimate: € 60 / 80 -
#504Een grote dekselvaas van Satsuma-aardewerk. Op losse voet en met sokkel.
#52Een rechthoekige spiegel van deels blauwgepatineerd en met messing beslagen hout.
A rectangular mirror of partially blue-patinated and brass-inlaid wood.No longer availableDim. 99 x 68 cmEstimate: € 60 / 80 -
#338WiskemannEen art-deco koffie- en theeset in verzilverd metaal op dienblad, gemerkt Wiskemann.
An Art Deco coffee and tea set in silver-plated metal on a tray, marked Wiskemann.No longer availableDim. h 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#581Eugène BenetPeriod: 1863 - 1942“Jong herderinnetje met lam”, een beeld in albast, gesigneerd E. Benet.
"Young shepherdess with lamb", an alabaster sculpture, signed E. Benet.No longer availableDim. h 56 cmEstimate: € 120 / 180 -
#173Frank Ligtelijn RaakPeriod: 1933-1996“D2046-22”. Een vintage design bureaulamp met smoked glazen bol op gechromeerde ring, arm en voet. Ontwerp uit de Globe-serie door Frank Ligtelijn voor Raak, Nederland. Fabrikage van het glas door Peill & Putzler, Duitsland.
"D2046-22". A vintage design desk lamp with smoked glass globe on chromed ring, arm, and base. Design from the Globe series by Frank Ligtelijn for Raak, the Netherlands. Glass manufacturing by Peill & Putzler, Germany.No longer availableDim. 53 cmEstimate: € 500 / 600