#347Een lot van 12 stuks oud schrijfgerei waaronder vulpennen, een vulpotlood en 3 balpennen. Parker, Rodur, Eversharp, Reform e.a..
A lot of 12 pieces of vintage writing instruments including fountain pens, a mechanical pencil, and 3 ballpoint pens. Parker, Rodur, Eversharp, Reform, and others.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#8PerfectaEen vintage startpistool, Perfecta D.B.P. Germany in originele verpakking met handleiding en losse flodders.
A vintage starting pistol, Perfecta D.B.P. Germany in original packaging with manual and blank cartridges.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#602Joris HouwenPeriod: 1925-1998“Gestileerd naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘57.
"Stylized nude." A painting, mixed media on panel. Signed and dated '57 at the bottom.No longer availableDim. 63 x 52 cmEstimate: € 60 / 80 -
#554Antonino Sciortino Serax“Flamingo M”. Een zwart gelakt metalen design staande lamp met koperen arm. Ontwerp door Antonino Sciortino voor Serax.
#3Maria, Jozef en Christus in de kribbe, wassen popjes met fluwelen kleding. Hedendaags werk. 2 kleine herstellingen.
Mary, Joseph, and Christ in the manger, wax dolls with velvet clothing. Contemporary work. 2 minor repairs.No longer availableDim. 10-15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#344Een polychroom porseleinen mand op vier poten. Met handgeschilderd decor en rijkelijk uitgewerkte bloemen. Gemerkt onderaan, en genummerd.
#560Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met centrale diamanten totaal +- 1,20 ct. FSI2.
#682Een set van twee spekstenen vaasjes met twee en drie niveaus.
#605Capodimonte“Oma leest voor”. Een meerkleurig biscuit groep. Onderaan gesigneerd en gemerkt.
#517Antonino Sciortino Serax“Flamingo L”. Een zwart gelakt metalen design staande lamp. Ontwerp door Antonino Sciortino voor Serax.
#421Een lot van 2 dekselvazen in porselein met een Midden-Oosters floraal decor en wapenschilden met leeuwen.
#218Een set van 2 mooi geaderde wit marmeren cassoulet vazen met bronzen guirlandes en ramskoppen gedecoreerd.
A set of 2 heavily veined white marble cassoulet vases decorated with bronze garlands and ram heads.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 100 / 150